Editörler : Pangaea
10 Kasım 2017 20:37

2016 Kpss kabus oldu.hükümetten en üst makamlardan açıklama bekliyorum. desteklerseniz iyi olur.

memurlar net haber yapmalısın binlerce insan mağdur. başbakan veya cumhurbaşkanı coğu gariban olan, (zaten imkanı olan insan hayatta bu kadar çalışıp bu puanları almaya kasmaz) hayattan umudunu artık kesme noktasına gelmiş bu insanlara bi açıklama yapsın. 2016 kpss ile hepiniz puanlarınızla çöp olacaksınız beklemeyin deyin yada alım yapacağız ama sözleşmeli diyin birşey diyin. eğer alım yapmıyacaksanız bu kadar insanı son atama sitresine sokmayın herkes işine gücüne baksın intihar edecek olanlar etsin. markette işe girecekler girsin. iş arasınlar kendi dallarında ama daha umut beklemesinler..

memurlar net bu konuyu sabitle ne olacaksa olsun artık. şuan en alt kesimden yazıyorum. yeter artık bu kadar ezildiğimiz hakkımızın yendiği. sus sus sus nereye kadar. boşuna demiyorlar yakarsa dünyayı garipler yakar. ya yok olalım ya da sisteme dahil olalım. hakkımız yenmesin artık. onlarca torpilli memur biliyorum çevremde. susuyorum hakkımla atanacam diye . torpile muhtacc olmadım diye ama onuda elimden alıyorsunuz..

Ceysınkapono
Kapalı
10 Kasım 2017 20:46

Torpilli yerlesenler cikarilsa son sinava giren herkes atanir puanlar 50 ye duser anlamisindir durumu

bahtsız kimyager
Şube Müdürü
10 Kasım 2017 21:38

yapılabilecek bir şey varsa yapalım ama işe yarayacağını sanmıyorum

benena
Memur
10 Kasım 2017 21:40

Cimere yazilanlari Cumhurbaskani dikkate aliyor cok miktarda olursa tabi.arabalarin cam filmi en yakın örnek iptal edildi yazilanlardan dolayı.yazilan mesajlarda vurgulanmasi gereken husus mulakatli alimlar yerine merkezi alimda kadrolarin artirilmasi olmali bence.

xtroll
Aday Memur
10 Kasım 2017 21:43

Magdur edilenler olarak tabiki destekliyoruz ama bizim cabalarimiz hicbir ise yaramiyor yine bugun kadro sayisi ile gorduk.

Ceysınkapono
Kapalı
10 Kasım 2017 21:47

Hic kadro verilmeyen bolumler var neden actiniz arkadas bu bolumleri hesap verin hesap ey demekle olmuyor

Ceysınkapono
Kapalı
10 Kasım 2017 21:49

Sağlık yonetimi diye bir bölum acilmis 3. Atama geldi kadro yok bunun gibi bir suru bolum akademisyen yetistirmek icin mi actiniz bolumleri her ile universite actik demekle olmuyor bu isler

s3s4s5
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 21:58

Birlik olalım arkdşlar artık yeter.bı etkınlık yapalım allah aşkına yeter!Herkes ben varım dıye yazsın buraya artık 2038 e net tepkımızı oluşturalım.Ben ankaradayım meclıse bıle gıdelım ama once twitten gundem olalım artılayın bısey yapın kaç kişiyiz görelim.artık koyun olmayalım ya lütfen bakın burada artık bınlerce artı beklıyorum yorum bu sayfadan yuruyelım

cevre283
Şef
10 Kasım 2017 21:59

valla bende anlamıyorum bu şikayet işlerinden. bu site bizim sitemiz ise onun ilgilenmesi lazım. BEN AÇIKLAMA BEKLİYORUM HÜKÜMETTEN.

elimden gelen her gün bu başlığı yukarda tutmaya çalışacağım . elbet sitenin görevlileri görecektir. onlarda bizden yana ise haber yapsın. gerekirse hükümetten net bi cevap gelene kadar her gün haber yapsın. birimizin kaderi hepimizin kaderi artık. bir sonuç çıkmasa bile sonuna kadar uğraşcam. benim amacım siteyle site beni temsil ediyor. site beni görmesse devlet hiç görmez önce site görmeli.

emineerha
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:00

ceysinkapono kardeşim ben sağlık yönetimi bitirdim 88.374 kadro açmadılar hemde 4001 az kadro geld

emineerha
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:01

lütfen ne yapılmamı gerekiryorsa yapalım yazık günah bize

Ceysınkapono
Kapalı
10 Kasım 2017 22:08

emineerha ne yapacağiz bilmiyorum beklemeye devam edecegiz gibi

Prelinden
Şef
10 Kasım 2017 22:15

Yazik bunca insanin emegine aylarca insanlar bu sinav icin ugrasiyor yuksek puanlar aliyorlar ama gelen kadro sayisina bak dalga gecer gibi milyon kisinin girdigi sinavdan devletin aldigi personel sayisi yalnizca 2038 ihrac edilenlerin yerine kimlerin konuldugu cok daha net bir sekilde anlasilmistir insallah bu son alim sayisiyla.

s3s4s5
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 22:16

Hadi arkdşlar once yuz ler olalım buradan yuruyecegız twiterdem sonra mecliste ses getrcgz hadi ama

Ceysınkapono
Kapalı
10 Kasım 2017 22:26

Ezilmeye devam

cevre283
Şef
10 Kasım 2017 22:34

bi cam filmi kadarda değerimiz vardır heralde.

bahtsız kimyager
Şube Müdürü
10 Kasım 2017 22:35

yoktur

cevre283, 6 yıl önce

bi cam filmi kadarda değerimiz vardır heralde.

kimyast
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:39

biz kimiz ki bizim için bişey yapsınlar

cevre283
Şef
10 Kasım 2017 22:42

ben değilde biz olursak. onlar bizi iyi tanır. sıkıntı biz olamamak.

bahtsız kimyager
Şube Müdürü
10 Kasım 2017 22:45

saysak 10 kişi etmiyor yorum yapanlar kabul edelim arkadaşlar hak istemek ayıpmış gibi insanlar korkuyor ses çıkarmaktan

cevre283
Şef
10 Kasım 2017 22:47

gerçi bu zamana kadar gemisi kurtaran kaptan olarak düşünüyordum. taki gemileri batırana kadar. baya bencillik yaptım.kurtarırım sandım. şuan ise utanarakda olsa destek istiyorum. TEK BAŞLIK olursa etkili olur.

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi