Editörler : swat3410

Kapalı
11 Nisan 2011 19:09

2012 Komiser Yardımcılığı Sınavı Çalışma sayfası

Bende sınava ilk defa girmiş birisi olarak yedeklerde kaldım(130.) Ancak hiç üzülmedim ve kimseyi de suçlamıyorum cevapladığım soruların son 5 dakikada şıkkını değiştirmeseydim şimdi 5 puan daha artmış olacaktı sayın slybey şimdi yedekte kalmanın ne olduğunu anlayabiliyorum..

Bir maçı kaybeden bir futbolcu nasıl artık önümüzdeki maçlara bakacaz diyorsa bizde artık önümüzdeki sınavlara bakalım yedekte kalan ve seneye hazırlanmayı düşünen tüm arkadaşları bu sayfaya bilgi ve soru paylaşmaya davet ediyorum.

SON SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

whiteman43
Memur
11 Nisan 2011 21:22

slm antifeci yedeklere geçmiş olsun ilk girişte yedekte kaldık daha sıkı çalışmamız lazımmış önümüzdeki maçlara bakacağız durmak yok

baretta1675
Aday Memur
11 Nisan 2011 21:32

bende sınavı kazanamadım.kazanan arkadaşlara başarılar dilerim,kaybetmek her şeyin sonu değil tabiki,bu sınavlarda beni hıslandıran haksız şekilde sınavı kazanan kişilerin varlığı ve bulunduğum ilde bariz yapılan haksızlıklar,bu duruma karşı pes etmek yok sınav hakkım bitene kadar devam diyorum.kazanamayan arkadaşlarım da umutsuzluğa kapılmasınlar.bu sınavda daha önce uygulanmayan metot uygulandı.sınav soruları uzun ve dagınık şekilde her kanundan soru sormuşlar yani bizler terse yattık,sağlık olsun memur veya amir ne olursanız olun meslek içerisinde önemli olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak.

memoli02
Kapalı
11 Nisan 2011 21:36

antifeci son 1 martta arkadaşlar ısrar etti girdim. 25 günlük çalışmayla 315. yedeğim. Anca bu kadar oldu 7-8 tane de kek soruyu yanlış yapmışım. Nasip böyleymiş. ben de önümüzdeki maçlara bakmaktan yanayım. sıkı çalışır. İyi de bir puan alırız inşallah...

baretta1675
Aday Memur
11 Nisan 2011 21:39

sınav şartları değişirmi,bunula ilgili bir düzenleme olurmu,malüm başpolis düzenlemesinden sonra komiserlik sınavına girecekler başpolislikten mi alınır,bununla ilgili değişik balonlar uçuşup duruyor.bizim teşkilat nedense bir şeyi çıkartıktan sonra kısa zamanda her kesin kafasında ki düşüncesini sona erdiren bir açıklama yapmaz.ta ki komiserlik sınavına kadar sınav açılacakmı,sınava başpolislermi alınacak,bu ve ve bunun gibi aklımızı dağıtacak sorulara kısa zaman da cevap vermezler.şimdi herkes kulaktan dolma şeyler ile 2012 komiserlik sınavını bekliyo.

antifeci
Kapalı
11 Nisan 2011 22:11

geçen yıl da bu zamanlar burdaki söylentileri hatırlıyorum yine sınav yapılmayacak,başpolislik varken komiseryard sınavı yapılmaz deniyordu artık bu tip söylentilere hiç kulak asmıyorum evet 2012 de de sınav yapılacak ve alınacak sayı yine en az 1000 kişi

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:13

arkadaslar bende ilk kez girdim sınava yedekde kaldım.

2012 de bitirelim bu işi

düzenli ve azimli çalışmayla olacak işallah

oztrapos
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:19

Mardinde 3 yıl hoşgeldin o kadarda ümitlenmiştik olmadı desene

antifeci
Kapalı
11 Nisan 2011 22:22

oztrapos ve mardinde 3 yıl bu sayfa sizinle daha da güçlendi hoşgeldiniz

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:24

ostrapoz devrem hoşbulduk

oztrapos
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:25

Hoşbulduk

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:26

antifeci devrem h.bulduk

2012 ye hazırlananım

''BEYAZ ATLI KIRO''
Aday Memur
11 Nisan 2011 22:29

2011 sayfasına yazmadım fakat sureklı takıp ettım sadece anayasaya bakarak 60 nette kaldım bır cok arkadas gıbı en az 15 20 soruyu son anda degıstırenlerdenım kazanan arkadasların yolu acık olsun 2012 sayfasında bende varım gecen yılıın ılk baslarında da cok oldu sınav acılıp acılmayacagı dogrltussunda herkesten rıcam bu sayfada sınav acılacak yada acılmıyacak seklınde yorum yapmamız sadece calısan arkadaslar ve ders konusunda bılgı paylasımında bulunacak arkadaslar katılırsa sevınırım ben busene varım doğru ve sıkı bir çalışma ile başaracağıma ınanıyorum kaynak konusunda sıkıntım yok umarım 2011 sayfası kadar yararlı bır sayfa hazırlarız saygılarımla

oztrapos
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:32

Şoku bir atlatalım. Ondan sonra neye nasıl hazırlanacağız bir karar verelim. Bu bana ağır koydu. O kadar emek uçtu. Ama pes etmek yok. Yarından itibaren kaynaklarımızı ve çalışılacak konuları tespit edip düzenlü bir sistem kuralım. En azından sınavı kazanamasakta bilgimizi taze tutup kendimizi ezdirmeden hazırlanırız. Ama önce şu şoku atlatalım ondan sonra bakarız.

oztrapos
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:35

Yalnız sizden ricam birkaç kişilik ana bir grup kuralım diğer arkadaşlarımıza da bu şekilde daha iyi yardımcı olabiliriz. Tel veya başka bir şekilde irtibat halinde olarak

''BEYAZ ATLI KIRO''
Aday Memur
11 Nisan 2011 22:35

oztparos haklısın dedııgım gıbı 2011 sayfasında tum yazısmalarınızı takıp ettım ama ben ders calısmadım sızlerın kazanacagına emındım emegınız cok ama hayırlıısı umarım busenne beraberce basaracaz

antifeci
Kapalı
11 Nisan 2011 22:37

önce kafamızın bir dinlenmesi lazım malum çok kafamızı yorduk..Ben 1 ay sonra bşlamayı düşüyorum ama bu yıl daha programlı ve çıkmaz diyerek çalışmadığım hiçbir kanun kalmayacak,bu yıl ki en büyük hatam buydu...

''BEYAZ ATLI KIRO''
Aday Memur
11 Nisan 2011 22:41

antifeci devrem haklısınız kendı acımdan ben 200 soru cozmedım ama burda sızlerle 2012 de beraber başaracagıma ınanıyorum

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:45

arkadaslar sakın haaaa

2012 de sınav olmayacak diyenlere inanmayın 2011 de bu yalan yüzünden sadece 2 ay calıştım

oztrapos
Daire Başkanı
11 Nisan 2011 22:50

Benim için bu saatten sonra sınav olsada olmasada farketmez. Çünkü eğer haksızlık olduysa bana göre oldu. Bu şekilde başıma gelecek amirimden her zaman 1 adım önde olabilmek için artık daha çok çalışacağım. En azından hile ile önüme geçen beni bilgim ile ezemeyecek.

''BEYAZ ATLI KIRO''
Aday Memur
11 Nisan 2011 22:50

mardin de 3 yıl devrem ben egerkı katılırsanız 2012 calısma sayfasını facebook ta kurup orada calısalım derım en azından orda bu zırvalıkları duymayız 2011 de bende sırf bu yuzden calısmadım yok acılacak yok acılmıyacak yok başpolıslık var su bu dendı duruldu ısı facede bır gurup kurar orada calısan arkadaslar ıle bırlıkte bılgı paylasır calısırız

Toplam 2803 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi