Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
04 Nisan 2010 17:24

aöf ara sınavda cevap kagıdına ad soyad yazmayı ve imza atmayı unuttum ne yapmalıyım

aöf ara sınavda cevap kagıdına ad soyad yazmayı ve imza atmayı unuttum ne yapmalıyım

0176
Aday Memur
04 Nisan 2010 17:28

final den en az 85 almalısın

jandark_34
Yasaklı
04 Nisan 2010 17:28

yapacak bişey yok kardeş inş.sınavın geçerli olur ama zor

feremek
Müsteşar
04 Nisan 2010 17:32

Görevli senin cevap kağıdına hiç mi bakmadı? Bu nasıl iştir?

Yarın açıköğretim bürosuna telefon aç. Sınav kitapçığına ad soyad ve tc no yazdın isen bir umut var diye biliyorum. Ama büroyu ara...

yol1
Şef
04 Nisan 2010 17:33

açık öğretim fakültesine dilekçe yaz arkadaşım..mağduriyetini bildiren.ban arkadaşımda öyle bi hata yapmıştı ama sınav kağıdı değerlendirilmişti.. oda dilekçe yazdı tabi..

svarol
Kapalı
04 Nisan 2010 17:41

dilekçe yazıp aöf ye gönderdigimde sınavım gecerli olurmu tc kimlik no yazılı ve kodlu sadece ad soya imza eksik

tesadüf_
Aday Memur
04 Nisan 2010 17:48

bence çokda önemli değil zaten sınav kağıtlarının üzerinde isimler yazıyor...tc varsa sorun olmaz ama bu benim görüşüm sen yine de aöf bürosuna sor bi...

okaaan
Kapalı
04 Nisan 2010 17:51

Arkadaşlar bilmeyenler hemen yandın bittin falan diye arkadaşı korkutmasınlar bu stres kolay değil yol gösterrecekseniz gösterin yoksa bilip bilmeden kesin yargılarla konuşup arkadaşımızı korkutmayın...

Svarol

1.Belki yazmışsındır unutmuşsundur....

2.görevliler kontrol edecekler..

3.Geçen sene tc nomu yazmadım gene böyle bazı arkadaşlar yandın bittin falan dediler bir sorun olmadı...

4.Büroyu ara...muhtemelen bir şey olmaz diyeceklerdir...

Sebebi ise kimliğini belli eden bir şeyler yazmışsın sonuçta..

senin hangi sırada gireceğin bile kayıtlarda var yani...

Dediğim gibi büroyu ara tam derdini anlat kardeşim..

svarol
Kapalı
04 Nisan 2010 18:05

tesekkurler okan eskisehir aöfyi aradım bi sorun olmaz optik okur dediler ama yarın buradaki büroya dilekçe vercem insallah iptal olmaz cok tedirginim finaldede 71 almam lazımmıs 0 çekersem

ÇALIKUŞUM
Şube Müdürü
04 Nisan 2010 18:18

eyvah bende aynı hatayı yaptım ya ama tc nosunu kodladım ne olcak şimdi.

ÇALIKUŞUM
Şube Müdürü
04 Nisan 2010 18:27

Optik okuyucu kodlamaları okur diye biliyorum.Tc nomuzu kodladık isim imza olmazsa ne olur ki tedirgin ettiniz beni...

svarol
Kapalı
04 Nisan 2010 18:29

dedigim gibi aöfyi aradım sorun cıkmaz sınavın gecerli olur dedi ama yarın dilekçe yazıp vercem sende yarın aöf bürona git ve bide onlara sor inşallah iptal olmaz sınavımda çok iyi geçmisti:(((

ÇALIKUŞUM
Şube Müdürü
04 Nisan 2010 18:31

banada haber veririseniz yarın ki durumu memnun olurum.

denizilkin
Şef
04 Nisan 2010 18:37

Hiç bir şeyolmaz. Kımlık numarandan yıne okunur. Rahat ol..

svarol
Kapalı
04 Nisan 2010 18:40

deniziklin sizdemi aynı hatayı yaptınız dilekce yazıp saglama alıyımmı siz ne yaptınız bu süreçte simdiden tesekkurler

üye 2008
Yasaklı
04 Nisan 2010 18:49

Her sene bir iki kişi forumlara aynı şeyi yazıyor hep aynı muhabbet

acetin20
Şef
04 Nisan 2010 19:17

aşıkmısın nesin kardeşim..keşke daha dikkatli olsaydın..öğretmenin kontrol etmesi lazımdı, gelip başında yarım saat durup parayı almayı biliyorlar ama.kağıtları ve kitapçığı kontrol etmeden teslim etmemesi gerekiyordu.gönlünü ferah tut kardeşim,bir sorun çıkmaz umarım.

svarol
Kapalı
04 Nisan 2010 19:30

hem aşıgım hem evliyim o yüzden dikkat etmedim heralde:) evet hocada bisi demedi uyarmadı benim eşimde öğretmen lütfen öyle demeyin parayı aıp yattı falan suç benim dalmışım işte inşallah sınavım iptal olmaz

ARABAM MAZOTLU
Müsteşar Yardımcısı
04 Nisan 2010 19:36

Bende geçen sene cevap kağıdına soru kitapçık türünü işaretlemeyi unutmuştum sınavım sabahtandı öğleden sonra sınav komisyonuna durumu anlatan dilekce verdim sınavım kabul oldu.

mrc_1984
Daire Başkanı
04 Nisan 2010 22:12

korkma sorun olmaz , sınavın geçerli sayılacaktır...

aöf bu durumlarda sınav komitesi ne derse onu uygular , genelde olumludur...

arama çünkü değerlendirilmeye alınmayacak kesin kural

hayalprens
Memur
05 Nisan 2010 10:41

Bu durumu ne zaman farkettin kardeşim? keşke sınav bitmeden ya da aradan vakit geçmeden sınava girdiğin yerde görevlilere durumu anlatsaydın benim kanaatimce yardımcı olurlardı.Bilgim yok ama sınavını kolay kolay geçersiz saymazlar,dilekçe başvuru filan bir şekilde hallolur..

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi