Editörler : Pangaea
10 Haziran 2007 23:03

Arkeoloji Mezunları

Merhaba Arkadaşlar,

Arkeologlar olarak mücadelemize burada devam ediyoruz.Alımlar hakkında da hala bi duyum yok.Beklemek çok zor...

SON SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Taru
Memur
11 Haziran 2007 16:14

Arkadaşlar Dpb yi aradım.Memur listeler üzerinde hala çalıştıklarını belirtti.Ösym ye ne zaman göndereceksiniz dedim o da tarih belli değil biz de bilmiyoruz dedi. Hazirandayız ama hala hiç bir duyuru yok.

61 alımla puanlar 76 larda kalır gibi.(Emekle aynı düşünüyorum

arkeolog05
Daire Başkanı
11 Haziran 2007 18:09

arkadaşlar genelkurmay başkanlıgı müze memuru alıyor fakat işin ilginci 2yıllık turizm yükseokulu sartı var acaba 2yılda müze memuru olnuyorduda biz 4yıl fazlamı okuduk tuhaf

Taru
Memur
12 Haziran 2007 11:00

Tüm arkeologlara selam..gncll

- EMEK -
Şef
12 Haziran 2007 16:37

Arkadaşlar;

DPB, listeleri bu hafta ÖSYM'ye gönderiyormuş. Lisans forumunda Editör yazdı. Bu ay alımlar oluyor....

oronzor
Aday Memur
12 Haziran 2007 21:21

nerden biliyon bilader verdiğini ösym ye her zaman öyle haberler oluyo fakat hüsranla sonuçlanıyo

- EMEK -
Şef
13 Haziran 2007 00:59

Arkadaşım,lisans forumunda Editör'ün yazdıklarını (açtığı başlığı) okursan daha iyi anlarsın. Ben de biliyorum çoğu duyumların hüsranla sonuçlandığını ....

aliskodoruk
Aday Memur
13 Haziran 2007 12:55

ARKADAŞLAR BU YAZIYI EDİTÖRÜN LİSANS FORUM BAŞLIĞINDAN SİZLERE AKTARIYORUM "Sevgili arkadaşlar bir önceki yazıda seçimden önce bir alım olacağını duyurmuştum.

Daha önce de belirtiğim gibi bana iletilen bilgileri buradan sizlere aktarmaya çalışacağım.

Bugün yeni bir bilgi gelmiştir. Buna göre hazırlıklar bugün itibariyle bitmektedir. Devlet kurumlarının alım yapmayı düşündüğü boş kadrolara dair cetvellerin bu hafta içinde ÖSYM'ye ulaşması bekleniyor.

Boş kadroların yer aldığı bilgilerin ÖSYM'ye ulaşmasının ardından önümüzdeki hafta veya ondan sonraki hafta içinde ÖSYM'nin duyuruya çıkmasını bekliyorum.

Yine bana ulaşan bilgilere göre toplam bu alımlarda toplam 15 bin kişilik kadro bulunuyor.

Detayları yine buradan sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

simurganka (MEMURLAR NET. FORUMLAR GENEL EDİTÖRÜ) "

aliskodoruk
Aday Memur
14 Haziran 2007 10:48

GNCL

glzdtfc
Memur
14 Haziran 2007 12:14

13.06.2007

hocam genel alımlarla ilgili bi haber varmı teşekküredrim

Önümüzdeki hafta veya ondan sonraki haftanın başlarında bir gelişme bekliyoruz.

Kolay gelsin.........

kamuhaber.net soru-cevap köşesinden. umarım bu kez doğru çıkar.

filazof
Aday Memur
14 Haziran 2007 14:07

merhaba arkadaşlaR NASILSINIZ.BAKIYORUM SAYFAMIZ BOŞTUR. SANIRIM KONUŞACAK BİŞEY KALMAMIŞ.BİLİYORUM UZUN ZAMANDIR STRESLİ GÜNLER GEÇİRİYORUZ. İNŞAALLAH BÜTÜN BU SIKINTILI GÜNLER GÜZEL GÜNLERİN HABERCİSİ OLUR. YİNE DE SAYFAYI BOŞ BIRAKMAYALIM

aso1
Memur
16 Haziran 2007 09:07

güncel

filazof
Aday Memur
16 Haziran 2007 12:24

nerdesiniz arkadaşlar hiç sesiniz çıkmaz oldu. kültür bak. uzmanlık sınavları açıklandi.bu şu demek oluyor üstten 5 arkeolog daha yerleşti.

aliche
Aday Memur
16 Haziran 2007 16:17

yani 70 üzerinde puanı olanlar atanmıştır....yani atanan kişi 71 puna da sahip olabiyor....ben 79 puanla atanamadım...çünkü ingilizcem düşüktü...

Taru
Memur
16 Haziran 2007 17:01

Bu haftayı da atlattık.Umarım önümüzde ki hafta açıklanır artık.Sıkıldık beklemekten.Yazacak birşeyde bulamıyoruz. Uzman yardımcılığında yüksek puanlar kazanamadı herhalde.Daha çok 70 ler girdi. Lisans forumunda alımlarda top ösym de deniliyor. Umarız doğrudur.

- EMEK -
Şef
17 Haziran 2007 20:13

Merhaba Arkadaşlar, Yeni bir haftaya giriyoruz bakalım bu hafta neler olacak.Sağlıkçıların alımları süpriz bir tarihle olmuştu.Dpb ve Ösym onlara da bize söyledikleri gibi alım tarihi belli değil diyorlardı.Şimdi aynısını bizler yaşyoruz ,bizim alımlarda her an tarihler belli olur.

filazof
Aday Memur
18 Haziran 2007 14:26

merhaba arkadaşlar nasılsınız. sessizlik hepimizi ürkütüyor aslında degilmi? yinede iyimserligi elden bırakmayalım. herşey olacagına varırmiş. bekleyelim bakalım inşaalah herşey gönlümüzce olur. sanırım bu hafta herşey ortaya çıkacaktır. öyle umuyorum.

sistrum
Şef
19 Haziran 2007 20:29

.....

şadırvan
Şube Müdürü
20 Haziran 2007 12:32

KAYNAK:MEMURUM.COM

ÖSYM tarafından yeni bir KPSS yerleştirmesi yapılacak mı?

Bilgi Edinme Hakkındaki Kanun kapsamında çalıştığım kuruma dilekçe ile başvurmam halinde gizli sicil notlarını öğrenebilir miyim? Yavuz Yaman/ Mersin

- 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nun 14'üncü maddesi çerçevesinde oluşturulan Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, 05.07.2004 tarih ve 2004/12 sayı ile kararı ile Devlet Memurları Sicil Yönetmeliği hükümlerinin uygulanmasında (özlük dosyaları ve sicil raporlarının) üçüncü kişilere karşı yine gizlilik prensibi içinde muhafazasının gerektiğini ancak ilgili kamu görevlisine karşı 4982 sayılı Kanun çerçevesinde açık olması gerektiğine oybirliği ile karar vermiş olup, söz konusu karar çerçevesinde çalıştığınız kuruma Bilgi Edinme Hakkındaki Kanun kapsamında başvurmanız halinde gizli sicil notlarınızı öğrenebilirsiniz.

ÖSYM tarafından yeni bir KPSS yerleştirmesi yapılacak mı? Meral Köse/ İzmir

- ÖSYM tarafından KPSS sonuçlarına göre kamu kurum ve kuruluşlarındaki boş kadro ve pozisyonlara, yaklaşık olarak 15.800 personel yerleştirmesi yapılacaktır. ÖSYM Başkanlığı, önümüzdeki günlerde yerleştirme takvimini ilan edecektir.

- EMEK -
Şef
20 Haziran 2007 13:14

ÖSYM MEMUR ALIMINA HAZIRLANIYOR!!Devlet Personel Başkanlığı tarafından hazırlanan son memur alımı hazırlıkları bitmek üzere.Listelerin ÖSYM'ye ulaşması ile ÖSYM bekleniyor.ÖSYM ni kadroları Cuma gününe kadar açıklaması beklenirken en geç bir dahaki hafta içinde klavuz yayınlanacak.Lisans ağırlıklı alımlarda üniversite kadrolarınada yer veriliyor. Alımlarda Sağlık bakanlığı hariç tutuluyor.Sağlık bakanlığı 30 bine yakın sözleşmeli alımı yapmıştı.ÖSYM listeler ile klavuzu en geç bir dahaki hafta içinde yayınlaması bekleniyor.Klavuz www.osym.gov.tr adesinde yayınlanacak.

KAYNAK : egitimcihaber.com

Şadırvan,paylaşımın için teşekkür ederim.

Güzel haberler gelmeye başladı arkadaşlar.

Taru
Memur
20 Haziran 2007 14:37

Emek arkadaş haberler bence de güzel, ama beklediğimiz ilanı bir türlü göremedik umarım her şey istediğimiz gibi olur. Kılavuz yayınlandığında tüm arkadaşları foruma bekliyorum bu anı paylaşmak güzel olacak....................

Toplam 15925 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi