Editörler : Pangaea
16 Eylül 2017 18:05

Hatay mı ? Tekirdağ mı ?
Merhaba kız kardeşim memurluk tercihi yapıcak Tekirdağ mı Hatay mı ikisi arasında kaldık. Bu iki şehir arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz.Yorum yaparsanız çok seviniriz.

Bu ankete 30 günde, 47 kişi oy kullandı ve 16/10/2017 18:05 tarihinde sona erdi.

imalatmuh84
Memur
16 Eylül 2017 18:14

bence tekirdağ

Memox07
Aday Memur
16 Eylül 2017 19:26

Tekirdağ

hektor16
Şef
17 Eylül 2017 13:52

tekirdağda memurum. şehir ço kötü. alt yapı calısmaları berbat hangı eve cıkarsan cık lavabodan ve gıderlerden eve koku gelıyor sehrın karayolu yapım calısmaları cok uzun suruyor ve her yol berbat şehir güzel degıl bır aktıvıte bır falıyet yapamazsın sadece bır sahıl var orada da bır tane kafe. aynı zamanda sehır cok pahalı. ınsanları kısıden kısıye degısıyor samımı ınsanlar dıyen de var memnun kalmayanlarda hatayı bılmem ama bana bu teklıfı sunsalar hatay derım

ustura kamil
Kapalı
17 Eylül 2017 13:56

kardeş ne memurlugu. sadece şehire bakmasın, seçeceği mesleği belki de ömür boyu yapacak. hangi memurluklar söyle ben sana şehirler hakkında bilgi veririm..hatayı biliyorum zaten komşu şehir, tekirdağda ise özel sektörde çalışırken 1 sene çalıştım orada.

muge.aksy
Aday Memur
25 Eylül 2017 01:46

+++

ozzy05
Yasaklı
25 Eylül 2017 02:41

müge kardeşin birilye evlenirkende buraya konu aç biz seçelim.kardeşim şaka gibisiniz kocaman insanlarsınız kendi kararlarınız kendiniz verim gelip burada millete soruyorsunuz.Kardeşin nerede mutlu olacak gitsin iki şehire baksın.

mormavisi
Aday Memur
25 Eylül 2017 13:17

Hatay derim bende. Hatayda 4 sene yaşadım. Fiyatlar uygun. Gideceğin yerleri bilirsen çok güzel içilecek, yenilecek , gezilecek yerleri mevcut. Hele bayansanız çarşısından çıkmazsınız :)))) Her dinden insanların yaşadığı bir şehir ayrıca. Kültürel açıdan bir karışım var. İlçelere ulaşım çok kolay. Hafta sonlarınız eğer değerlendirirseniz hiç sıkıcı geçmez.

hektor16, 7 yıl önce

tekirdağda memurum. şehir ço kötü. alt yapı calısmaları berbat hangı eve cıkarsan cık lavabodan ve gıderlerden eve koku gelıyor sehrın karayolu yapım calısmaları cok uzun suruyor ve her yol berbat şehir güzel degıl bır aktıvıte bır falıyet yapamazsın sadece bır sahıl var orada da bır tane kafe. aynı zamanda sehır cok pahalı. ınsanları kısıden kısıye degısıyor samımı ınsanlar dıyen de var memnun kalmayanlarda hatayı bılmem ama bana bu teklıfı sunsalar hatay derım

sonpomak
Aday Memur
09 Ekim 2017 14:20

kardeşim medeniyet ben tekirdağlıyım. pişman olmazsın.

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
06 Ağustos 2023 00:00

Tekirdağ berbat

ysgreys
Aday Memur
07 Ağustos 2023 00:06

Maalesef Hatay diye bir yer kalmadı..

fsp1907
Aday Memur
07 Ağustos 2023 21:02

Konuyla alaka yok, yani bu mesajı atmanızdaki amaç nedir anlamadım

ysgreys, 8 ay önce
Maalesef Hatay diye bir yer kalmadı..
08 Ağustos 2023 17:24

Arkadaş çok doğru söylemiş. Hatay yaşamak için ihtimaller dahilinde değil artık.
fsp1907, 8 ay önce

Konuyla alaka yok, yani bu mesajı atmanızdaki amaç nedir anlamadım

fsp1907
Aday Memur
08 Ağustos 2023 23:04

yapma ya ilk kez sizden duyuyorum noldu ki

terliksiha, 8 ay önce
Arkadaş çok doğru söylemiş. Hatay yaşamak için ihtimaller dahilinde değil artık.

BEYZAYİLMAZ23
Aday Memur
09 Ağustos 2023 11:35

Bende yeni hataya atandım ilk başlarda çok üzüldüm strese girdim ama şimdi iyiki diyorum. Başka ilde olsa kira eşya maaşının tamamı gidiyor hatayda kontenyer verdiler en azından mali açıdan rahatladık.

fsp1907
Aday Memur
09 Ağustos 2023 15:39

Sağlık bakanlığı ataması dimi hocam hayırlı olsun benim arkadaş da hatayda, geçenki atamada ebe olarak atandı

BEYZAYİLMAZ23, 8 ay önce

Bende yeni hataya atandım ilk başlarda çok üzüldüm strese girdim ama şimdi iyiki diyorum. Başka ilde olsa kira eşya maaşının tamamı gidiyor hatayda kontenyer verdiler en azından mali açıdan rahatladık.

BEYZAYİLMAZ23
Aday Memur
10 Ağustos 2023 10:06

yok hocam mebe atandım.

fsp1907, 8 ay önce

Sağlık bakanlığı ataması dimi hocam hayırlı olsun benim arkadaş da hatayda, geçenki atamada ebe olarak atandı

lutt
Şube Müdürü
18 Ağustos 2023 22:07

Tebrıkler hangi ilcesi oldu? her yerı rahat değil sıcak ve enkaz

BEYZAYİLMAZ23, 8 ay önce

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
19 Ağustos 2023 20:20

Hatayla Tekirdağ kıyası ne alaka? Hatay diye bir yer mi kaldı piyasada? Git konteynırda yaşarsın senelerce acı ama gerçek bu ne yazık ki

BEYZAYİLMAZ23
Aday Memur
08 Eylül 2023 16:04

altınözü hocam. Burada çok hasar yok

lutt, 8 ay önce

Tebrıkler hangi ilcesi oldu? her yerı rahat değil sıcak ve enkaz

10 Eylül 2023 21:15

Kesinlikle hatay

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler