Editörler : F16 Gökçen
«142143144145146147148149150151152153154

ebru0147
Aday Memur
27 Haziran 2014 12:30

belki de bızı oyalıyorlar, çünkü başka birşey gelmıyor aklıma, madem şubede acık yok ınsanları umıtlendırme o zaman

Vezirimadam, 10 yıl önce

Bana çok şükür farklı bişi denmedi :)) ilkinde olumlu bekleyin açık yok dendi. Ikinciyide burdan alımlar durmuş diye aradimdi ona da yok öyle bişey olsa biz bilgilendiririz ama accik olmadigindan bekletiyolarmis :) aynen ya bulunduğum ilçede 2 şube var ikisinde de boş giseler var insanlar kiziyo sıra gelmiyo islemlerimiz yapilmiyo diye almiolar bizi. Bende anlamadım eğitime gidenler kimler daha ocaktan beri bile bekleyenler varken

Vezirimadam
Kapalı
27 Haziran 2014 12:36

Anlamadimki :) hadi bizi belki aday bulamayiz elimizde dursun diye bekletiyolarda tamam beklette en fazla 1 ay olsun bari ondan sonra yok daha beklemeyin de bizde umut dünyası modunda takimayalim. Nasıl olsa aday bulmada sıkıntıları yok

Son düşünce acaba diyorum ramazan diyemi eğitime cagrilmiyoruz ama :) mesai bitene kadar ümide devam

ebru0147, 10 yıl önce

belki de bızı oyalıyorlar, çünkü başka birşey gelmıyor aklıma, madem şubede acık yok ınsanları umıtlendırme o zaman

ebru0147
Aday Memur
27 Haziran 2014 12:39

ramazanda egıtımlerı devam edıyor , 10 temmuzda sanırım bı egıtım var , hayır bide işin ilginç yanı şu,bıreysel için bekleyen arkadaslara da o pozısyonda acık yok sızı gıseye kaydıralım demelerı:))) sankı dersin gişedekılerın hepsını yerlestırdıler de bari bıreysellerı de buraya yönlendırelım işsiz kalmasınlar dusuncesındeler:)Allahım sen bilirsin ne dıyım bılemedım valla

Vezirimadam, 10 yıl önce

Anlamadimki :) hadi bizi belki aday bulamayiz elimizde dursun diye bekletiyolarda tamam beklette en fazla 1 ay olsun bari ondan sonra yok daha beklemeyin de bizde umut dünyası modunda takimayalim. Nasıl olsa aday bulmada sıkıntıları yok

Son düşünce acaba diyorum ramazan diyemi eğitime cagrilmiyoruz ama :) mesai bitene kadar ümide devam

Vezirimadam
Kapalı
27 Haziran 2014 12:43

Evet bende gördüm 9 una giden biri yazmistida, kendimce cevaplar işte. O konuda bireysel arkadaşımda yeni yapılanma var gisecilerde bireyselden alincak demişti banada :)) karışık durumlar ya. Şimdide bireysellere boş yok deniyo

ebru0147, 10 yıl önce

ramazanda egıtımlerı devam edıyor , 10 temmuzda sanırım bı egıtım var , hayır bide işin ilginç yanı şu,bıreysel için bekleyen arkadaslara da o pozısyonda acık yok sızı gıseye kaydıralım demelerı:))) sankı dersin gişedekılerın hepsını yerlestırdıler de bari bıreysellerı de buraya yönlendırelım işsiz kalmasınlar dusuncesındeler:)Allahım sen bilirsin ne dıyım bılemedım valla

ebru0147
Aday Memur
27 Haziran 2014 12:48

net cevap vermemelerı en kötüsü

Vezirimadam, 10 yıl önce

Evet bende gördüm 9 una giden biri yazmistida, kendimce cevaplar işte. O konuda bireysel arkadaşımda yeni yapılanma var gisecilerde bireyselden alincak demişti banada :)) karışık durumlar ya. Şimdide bireysellere boş yok deniyo

Vezirimadam
Kapalı
27 Haziran 2014 12:51

Ramazanda zaten is aranmaz artık ramazanda da haber vermelerini bekler ondan sonra bakarız yolumuza

ebru0147, 10 yıl önce

net cevap vermemelerı en kötüsü

ebru0147
Aday Memur
27 Haziran 2014 12:55

zaten gunu gune satıyoruz sayelerınde, olmadı bayramı bekle olmadı eylul gelsın , okullar acılsın, kurban bayramı derken , sanırım 2015 e merhaba dıyecegız:)

Vezirimadam, 10 yıl önce

Ramazanda zaten is aranmaz artık ramazanda da haber vermelerini bekler ondan sonra bakarız yolumuza

emre0308
Aday Memur
11 Temmuz 2014 12:09

hiçbir gelişmesi olan yok herhalde...her zamanki gibi bekliyoruz

ebru0147
Aday Memur
11 Temmuz 2014 12:23

:)) ne zamandır beklıyorsun

emre0308, 10 yıl önce

hiçbir gelişmesi olan yok herhalde...her zamanki gibi bekliyoruz

Vezirimadam
Kapalı
11 Temmuz 2014 12:27

Bizi çok sabıtlı gördüler heralde bekletiyolar. İstediklerine ama 3-4 güne dönüyolar vay arkadaş

emre0308
Aday Memur
11 Temmuz 2014 15:17

ocakta girdim sınava martta mülakata girdm.herşey olumlu diolar pozsyon yok.klasik yalanlar işte.sen ne zmndr bekliyosun.torpili olana dönüyolar işte

ebru0147, 10 yıl önce

:)) ne zamandır beklıyorsun

Vezirimadam
Kapalı
11 Temmuz 2014 15:27

29 mayıstan beri bekliyorum bende :/ aynen benim burda da açık yokmuş, madem adamlarınızı alcaksınız niye insanları oyalıyosunuz o zaman. Kendileride olumlusun demedi arayıp sormasak bekle babam bekle

emre0308, 10 yıl önce

ocakta girdim sınava martta mülakata girdm.herşey olumlu diolar pozsyon yok.klasik yalanlar işte.sen ne zmndr bekliyosun.torpili olana dönüyolar işte

emre0308
Aday Memur
11 Temmuz 2014 19:35

haklısın tabi.bide biz arıyoruz...havuzdasınız fln açık yok hep aynı yalanlar.havuzdaysam bn nie tekrardan ilan açıyosun kariyerde yenibiriş te fln vardı ilanlar

Vezirimadam, 10 yıl önce

29 mayıstan beri bekliyorum bende :/ aynen benim burda da açık yokmuş, madem adamlarınızı alcaksınız niye insanları oyalıyosunuz o zaman. Kendileride olumlusun demedi arayıp sormasak bekle babam bekle

ebru0147
Aday Memur
12 Temmuz 2014 00:37

torpıl bulmaya karar verdım:))hangı bolge ıcın beklıyorsun sen

emre0308, 10 yıl önce

haklısın tabi.bide biz arıyoruz...havuzdasınız fln açık yok hep aynı yalanlar.havuzdaysam bn nie tekrardan ilan açıyosun kariyerde yenibiriş te fln vardı ilanlar

heiken
Daire Başkanı
12 Temmuz 2014 01:16

torpil mi ? torpil buralardada oluyor mu ? :) ben bankacılıkta tek torpil cv'deki referanslardır diye tahmin ediyordum :)

ebru0147, 10 yıl önce

Vezirimadam
Kapalı
12 Temmuz 2014 02:01

Aynı ilden olumlu olupta senden sonraki tarihte süreçlere katılan eleman senden önce eğitime alınıyo sen hala boş yok boş yok diye bekletiliyosan illaki torpil vardır. Torpilliler sıkılıp bırakırsa diyede biz torpilsizleri oyalayıp aylarca bekletiyolar. Başka açıklaması yok zaten

heiken, 10 yıl önce

torpil mi ? torpil buralardada oluyor mu ? :) ben bankacılıkta tek torpil cv'deki referanslardır diye tahmin ediyordum :)

emre0308
Aday Memur
12 Temmuz 2014 19:40

izmir ve ankara için bekliyorum

ebru0147, 10 yıl önce

ece-88
Kapalı
17 Ağustos 2014 19:59

Arkadaşlar merhaba,bireysel müşteri yönetmen yardımcısı pozisyonu için bekliyorum,eylül de egitim olabileceği söylenmişti fakat henüz ses yok,haber alan arkadasım var mı acaba konuyla ilgili

Vezirimadam
Kapalı
17 Ağustos 2014 20:43

Ne zaman girmiştin süreçlere? Eğitm tarihi herkese bişeyler diyolar ama dediklerini uydukları pek görülmüyo çünkü. Bizede 1 hafta sonraki eğitim grubuna alcaz dediler üzerinden 3 ay geçti

ece-88, 10 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,bireysel müşteri yönetmen yardımcısı pozisyonu için bekliyorum,eylül de egitim olabileceği söylenmişti fakat henüz ses yok,haber alan arkadasım var mı acaba konuyla ilgili

emre0308
Aday Memur
18 Ağustos 2014 11:25

senn sınav sürecin ne zaman başladı.hangi şehirler için bekliyorsun

ece-88, 10 yıl önce

Toplam 3061 mesaj
«142143144145146147148149150151152153154

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi