Editörler : F16 Gökçen
27 Ağustos 2010 23:29

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı: 18 Eylül - 10 Aralık 2010

kely_
Memur
27 Ağustos 2010 23:29

iikk

anlattiklarin icin gercekten tesekkurler, yalniz kacinciya soruyorum biturlu cevap alamadim ingilizce sarti varmi yani kpds ielts belgesi gibi sizin var miydi yoksa ingilizce sinavini kendisi mi yapiyor

hüseynii
Aday Memur
27 Ağustos 2010 23:31

link nedir?wklan kardeşşş.......

basketci_m
Aday Memur
27 Ağustos 2010 23:51

http://www.ziraat.com.tr/default.asp?sayfa=tr/bankamiz/insan-kaynaklari/insan.aspx&anagrup=bankamiz

işte adresi

28 Ağustos 2010 00:09

Arkadaşlar herkese hayırlı olsun, www.ziraat.com.tr adresinde başvurular!!!

erdoerdogan
Aday Memur
28 Ağustos 2010 00:10

super bunu bekliyorduk tskler wlkan:))

28 Ağustos 2010 00:16

Bu arada ben ziraat personeliyim, sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışayım. Herkese bol şans diliyorum..

mel_1903
Aday Memur
28 Ağustos 2010 00:17

ben ılanı bulamadım.sızın matematık mezunu ve zıraat personelı olmanıza çok sevındım.nolur matematıkçılerı almıyorlar demeyın nısandakı gıbı):

erdoerdogan
Aday Memur
28 Ağustos 2010 00:20

super super ama fians cıkcak demişler biraz ters kose olduk diebilirim :))) bu konuda yardımcı olcak varmı finanstan ne cıkabilir ???

matçikız
Daire Başkanı
28 Ağustos 2010 00:23

matçi almıo sanırım :(

28 Ağustos 2010 00:23

http://www.ziraat.com.tr/default.asp?sayfa=tr/bankamiz/duyuru-ve-ilanlar/duyuru.aspx&anagrup=bankamiz

ilan burda arkadaşlar, üç ayrı pozisyon var, malesef artık matematik mezunlarını pek değerlendirmiyorlar, ben son giren matematikçilerdenim. matematik mezunlarından yalnızca yabancı dil puanı olan arkadaşlar müfettiş yardımcılığı için başvuru yapabiliyor :/

economix
Memur
28 Ağustos 2010 00:24

oha erdinç olm netin başında bu ilanımı bekliyodun lan kaç aydır dakka bir gol bir hahaha

matçikız
Daire Başkanı
28 Ağustos 2010 00:26

MATEMATİK çi ALMIYO OK .

mel_1903
Aday Memur
28 Ağustos 2010 00:29

ne güzel ya matematıkçılerın hıçbır değerı yok zaten artık bu ulkede.dunyanın heryerınde matematık mezunları fınans sktörunde yer alabılıyorken sözde gelışmış turkıyemın sözde en köklü bankası ılanında bıle yer vermıyor.yazık kı ne yazık.

crow82
Şube Müdürü
28 Ağustos 2010 00:29

bu 83 takıntısı nedir ya insan 80 yapar şunu bu yaş olayı iyi olmamış

erdoerdogan
Aday Memur
28 Ağustos 2010 00:34

ramo bn bu sınavı bekliyordum ne zmandır ha bugun ha yarınn acıklanacak die finans olayı kafamı bozdu biraz finansa bakmak lazım :)))

*İktisat*
Şef
28 Ağustos 2010 00:37

iyi gzlde sınav tarihi ne zaman başvuru tarihi var ilanda ne zaman olur acep bileniniz? ve finans derken tam olarak neyi kastediyo bunuda açıklarmısınız arkadaşlar?

mavigeceben
Genel Müdür
28 Ağustos 2010 00:38

şimdi biz tarih coğrafya çalışmıcaz yani öylemi..sadece genel yetenek yazıyo...

sonunda ilanın çıkmasına çok mutlu oldummmmm :))...umarım hakkımızda hayırlısı olur

arkadaşlar son 3-4senede ziraatin aldığı matematik mezunları formasyonlarını da tamamladıkları gibi doğruca meb geçtiler. doğal olarak banka bu bölüm mezunlarından soğudu, tam işi öğrettiler hepsi kaçtı gitti. bu sebeple almamaya karar verdiklerini duyduk malesef. yine de kimse umudunu kaybetmesin, herkesin ekmeği biryerdedir. ziraat bankası mensubu olmaya aday olabilecek arkadaşlar, türkiye finans sektörünün en sağlam kurumuna başvuracaksınız, sahiden türkiyenin lokomotifine dahil olmaya gayret etmiş olacaksınız. hepinize başarılar ve şans diliyorum.

fatihboz
Memur

arkadaslar nerhaba, calisip kazanmis arkadaslardan ricam bize bi kaynak onerebilirler mi acaba tum dersleri icin lutfen cok tesekkur edrim simdiden

-ottomanias-
Daire Başkanı
28 Ağustos 2010 00:39

ziraat bankasına çok teşekkürler...

birincisi adam gibi gerçekten eleyici bir bilgi sınavı yapıyor. ikincisi kimi nasıl eleyeciğini ve hangi puana göre eleyeceğini açıklıyor...üçüncüsü sınavı bilgisayar ortamında modern teknikle yapıyor. ve herşeyden de önemlisi sınav sonucunu aynı gün açıklıyor...

diğer bankalar biraz örnek alsınlar..

ayrıca ziraat kpss'ye geri dönecek diyenler vardı ama anlaşılan o ki, artık dönmeyecek..bunun yerine kendi sınavını geliştirmeyi, tercih etmiş..

özetle teşekkürler ve tebrikler ziraat bankası..

Toplam 38403 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi