Editörler : Pangaea

Kapalı
09 Temmuz 2010 17:14

Ağrıda havaalanı var mı?

ağrı tutak gülçimen ilköğretim okuluna atandım. birleştirilmiş sınıf 3 derslikli bir okul.

muratsemiz
Memur
09 Temmuz 2010 17:20

ağrı havaalanı yaklaşık bir senedir kapalı.havalanını büyütme çalışmları var.kasım ayında hizmete girer.tutak havaalnına 30 km mesafededir.7000 kişilik küçük ve sakin bir ilçeye geliyorsunuz.kalacak yer konsunda iki tane pansiyon mevcuttur.kaloriferli ev fiyatları 300-400 tl arasındadır.şimdiden hayırlı olsun......

kocakoç
Memur
09 Temmuz 2010 17:20

havaalanı var ama kapalı açılması yakındır bi kaç seneye kadar tadilat biterse tabii..

adonis9
Yasaklı
09 Temmuz 2010 17:21

askerlik yapmıştım orda..havaalanı var ama kapatılmıştı o dönem...belki şimdi açılmıştır..ben de çok kötü bir imajı var ağrının ,iklimi falan sert önlemini al..ama belki askerlikteki zor günlerim dolayısıyladır bu olumsuz bakış açım:)...umarım gönlünce olur arkadaşım.

papantya
Aday Memur
09 Temmuz 2010 17:52

pekı arkadaslar ağrıya gıtmek ıcın en yakın havaalanı van mı oluo nasıl bı guzergah takıp etmelıyım bursada oturuyorum ve benımde agrı tutak .. yardımcı olabılırmısınız acaba ?

adonis9
Yasaklı
09 Temmuz 2010 17:58

papantya ben vandaki havaalanına inmiştim...ama sonra çok büyük bir hata yaptığımı anladım....muhakkak erzurum üzerinden gidin arkadaşlar....van ağrı arası 4-5 saat, van gölü git git bitmiyor:)....ama erzurum ağrı arası 2 saat bir şey sürüyor....önce erzurum havaalanına inin ordan ağrıya otobüsle geçersiniz..

adonis9
Yasaklı
09 Temmuz 2010 18:01

bu arada dediklerim şayet ağrı havaalanı hala kapalı ise geçerli...önce bir ağrı havaalanı açılmış mı onu öğrenin..çalışmalar falan yapıyorlardı....bu arada sıkı giyinin....ben izmirden mayıs sonunda kısa kollu gömlekle gittiğimde orda kar yağıyordu, mahfolmuştum:)

muratsemiz
Memur
09 Temmuz 2010 18:02

istanbuladan erzuruma gelin.erzurumdan şehir içi otogarın önünden geçen sevisler var 3 tl ödersiniz.otogardan indikten sonra saat 14.30 ve 17.00 da patnosa giden yarım otobüsler var onlara binerseniz direk olarak tutaka ulaşırsınız

tosbacik
Şef
09 Temmuz 2010 18:42

papatya hocam eğer ağrı/doğubeyazıt a gidecekseniz kars havaalanından gidebilirsinizi çünkü kars havaalanından doğubeyazıt a direkt servis var ben 2.5 yıl öyle yaptım

papantya
Aday Memur
09 Temmuz 2010 20:24

cok tesekkurler hocalarım..

gercekten cok yardımcı oldunuz mesela bende van uzerınden dusunmustum ama madem ole erzurumdan gıderım.

dogubeyazıt dııl hocam tutak benım atandıgım yer . yalnız su anda ılısık baslatmam gerekıomu onu bıılmıorum eger oyleyse pazartesı yola cıkmayı dusunuorum sızın bı bılgınız var mı bu konuda ??

lavi4
Aday Memur
09 Temmuz 2010 21:52

arkadaşlar erzurumdan tutağa direk araba var mı? vandan daha mı kolay olur ulaşım? hangi havaalanına insek daha iyi olur?

muratsemiz
Memur
09 Temmuz 2010 21:57

lavi4 erzurum havalima nından servisle otogara gelirsin orda saat 14.30 ve 17.00 de tutaktan geçen yarıım otobüsler var onlarla gelirsen direkt olarak tutaka varabilirsin............

lavi4
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:02

teşekkürler muratsemiz,

bi şey daha sorsam yarım otobüs ne demek?

10 Temmuz 2010 12:51

diyadin yolcusuı ne yapmalı?

volkanki
Şef
10 Temmuz 2010 12:56

efekentli ister hava yolu ile erzuruma kadar gelir ordan ağrı ordan diyadine gecersin..istersen karayolu ile ağrıya ordan diyadine gecersin

bubnov
Aday Memur
10 Temmuz 2010 18:19

hatayda havaalanı var. ama heryere gitmiyo :D

ağrıya atandım havaalanı kapalı:D

karayolu çekilir mi bilmiyorum.. du bakalım ne olacak :D

derya uçar
Memur
15 Haziran 2011 17:54

Tutaka tayinim çıktığında çok üzülmüştüm.Daha sonra kalacak yer aradım.Ne yazıkki ciddi anlamda ev sıkıntısı olduğu için 3 tane pansiyon olduğunu öğrendim.En ince ayrıntısına kadar pansiyonları inceledikten sonra Tutak ta öğretmenlerin ihtiyaçları düşünülerek yapılan TEK KALİTELİ PANSİYON UN AVRUPA YAKASI PANSİYONU OLDUĞUNU gördüm.Kurucusu ÖĞRETMEN olan tek pansiyon.Böyle kaliteli bir pansiyon kuran öğretmen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim. Ağrı TUTAK'a atanan tüm memurlara kesinlikle tavsiye ederim Ayrıntılı bilgi için www.avrupayakasıpansiyonu.com veya www.pansiyontutak.com adreslerinden 0472 411 33 63 nolu telden ulaşabilirsiniz.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi