Editörler : Pangaea
14 Eylül 2009 20:32

Balıkesir/Ayvalık hakkında yardım istiyorummm

arkadaşlar ayvalık ile ilgili bilgi istiyorum... hangi mahellelerinde kalınır.... ev kiraları nasıldır... zübeyde hanım kız meslek lisesinin bulunduğu yer nasıl bir yerdir ordan ev tutulur mu? hadi bana cevap lütfennn

14 Eylül 2009 20:35

hadi arkadaşlar ya bileniniz yok mu?

mey_or_su
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 20:36

SÜPER bir yere atandın arkadaşım. ben ayvalıklı değilm ama yakın otuuyorum. o kız meslek lisesi de sanırım merkezde(yani çarşıya yakın) yanlış hatırlamıyorsamtabii..kiraları bilmiyorum ama 350-400 olabilir. belki de daha fazla belki de daha az. aslında bu konuda yorum yapmıyım :) ayvalık'a atandın ya, başka bir şey isteme :) hayırlı uğurlu olsun,

14 Eylül 2009 20:37

çok teşekkür ederim hocam benim merak ettiğim okula çok yakın bir ev bulabilirmiyimmmm

14 Eylül 2009 20:40

arkadaşlar ya kos koca sitede Allah aşkına ayvalııklı olan biri yok mu yada balıkesirli yaaaa

mey_or_su
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 20:40

tabii ki bulabilirsin. bu konuda yardımcı olmak isterdım ama dedim ya ayvalıkta oturmuyorum. ama armutçuk diye bir yer var mesela. orası da senın okuluna çok yakın. velhasıl kelam, nerde oturursan otur, okulun önünden geçecek tüm otobüsler :)

14 Eylül 2009 20:42

ya hepimiz biliyoruz ki orası yazın çok güzel peki arkadaşım kışın nasıl bir yer çok sakin mi yani ıssızmı... yoksa normal mi? bunuda merak ediyorummmm

14 Eylül 2009 20:45

guncl

mey_or_su
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 20:46

yaz kadar hareketli değil ama çok da ıssız sayılmaz. yani kışın da çok güzel bir yer. tebrik ederim. bir de okulun deniz kıyısında sanırım. yani ön tarafı caddeye bakıyor ama arka tarafı sanırım denize bakıyor. ben görmedim ama öyle tahmın ediyorum :) yanlış bilgi de vermek istemıyorum. kusura bakma.

14 Eylül 2009 20:47

sağolun hocam yine elinizden geldiği kadar bildiğiniz kadar anlattınız

14 Eylül 2009 20:49

eeee ayvalığı bilen başka birileri yok mu yaaaaaa...

mceyda1629
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 20:51

hocam bizim evlerden verelim size kiraya :)

14 Eylül 2009 20:52

nasıl yani hocam ayvalıklımısınız

tiraje
Kapalı
14 Eylül 2009 20:55

nispet yapar gibi ayvalık diosun:) valla hayırlı olsun hocam parkta bile yatılır:)

alacatuylukus
Aday Memur
14 Eylül 2009 20:56

Bir insan Ayvalık'a atanır da neden yardım ister gerçekten çok ama çok merak ediyorum. Gören de Siirt Eruh'a atandın sanacak!!!

14 Eylül 2009 20:59

ya haklısınız ama hiç görmediğim bir yer ve aynı zamanda benim memleketime 1000 km eruh daha yakın:)))

tamam çok mutluyum ama korkuyorum da ... ben kayseriliyim...

mceyda1629
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 21:00

annem ayvalıklı. hocam grçekten niye yrdım istiyorsunuz ki? hiç gerek yok. süper yere atanmışsınız. hayırlı olsu. gidin her şey yoluna girer.

14 Eylül 2009 21:02

sizde haklısınız ama ayvalıkla aramda 1000 km var elimde deil merak ediyorum

alacatuylukus
Aday Memur
14 Eylül 2009 21:06

Balıkesirde okudum ayvalık'a tatil amaçlı giderdik çok güzel küçük bir sahil şehri. bol bol denize gidersiniz. daha iyisi Şam'da kayısı. telaşa hiç ama hiç lüzum yok.

mceyda1629
Şube Müdürü
14 Eylül 2009 21:09

yok yok içiniz ferah olsun. kayseriye de gittim ben. kayseri temiz sokaklar geniş. ama ayvalık biraz daha farklı. eğlenmeyi severseniz güzel yer. evde bulunur. eğer hiç tanıdığını yoksa ben sizi orada dayıma yönlendiririm. çevresi geniştir. öğretmen evi yakın olmalı okula. sahilde ama orada kalmak nasıl oluyor bilmiyorum.

ilknur83
Aday Memur
14 Eylül 2009 21:09

Öncelikle tebrikler çok güzel bir yer , geçen yıl bir kaç gün kalmıştım..Denizi, şeytan sofrası manzarası, cunda herbiri ayrı güzel..Yazları baya hareketli kışın sakin.Emekli insanların huzur bulmak için taşındığı cennet diyebilirim... Arkadaşım hiç eşya almadan içinde mobilyaların buz dolabının çamaşır makinesinin yani herşeyin olduğu güzel bir ev tuttu 400 tl. Umarım sizde o fiyata bulursunuz okul hakkında bilgim yok ama arkadaşıma sorarım.Adınıza çok sevindim.Eminim herşey çok güzel olacaktır.

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi