Editörler : F16 Gökçen
06 Mart 2009 01:38

Koçtaş Yönetici Adaylığı mülakatı ve çalışma koşulları

Arkadaşlar aşağıdaki konularda bilgi sahibi olanlar arkadaşların yardımlarını bekliyoruz...

- Koçtaş ın işe alım süreci değerlendirmesi.

- Başta "Mağaza Yönetici Adaylığı" olmak üzere bilgisi olan arkadaşların diğer tüm pozisyonlar için mülakat notlarını paylaşmaları. ( Özellikle yapılması ve yapılmaması gerekenler şeklinde )

- Hali hazırda çalışmakta olan veya çalışmış, yada çalışan yakınları olanlardan Mağaza Yönetici Adaylığı pozisyonu için ücret değerlendirmeleri, mağazacılık deneyimleri, tavsiyeleri vs.

- Genel Düşünceler, paylaşımlar.

Arkadaşlar Koçtaş hakkında yardıma ihtiyacım var. Ayrıca bilgisi olan arkadaşların katılımı ile başlığı Koçtaş hakkında derin bir analiz haline getirebilirsek bir çok kişiyede faydalı olacağı kanaatindeyim. Zira Koçtaş hali hazıda olan 22 mağazasını 4 yıl gibi kısa sürede 70 e çıkarma hedefindedir...

Saygılarımla...

membernet
Genel Müdür
06 Mart 2009 09:26

bilgi istiyen bu siteye bakabilir...

http://www.nasil1firma.com/showtopic.php?topic=2093

AeTHeR
Aday Memur
06 Mart 2009 19:35

merbernet

üstad o linki inceledimde moralim bozuldu valla ya...

AeTHeR
Aday Memur
08 Mart 2009 01:39

Son verilen ilana başvurup çağırılan yok mu arkadaşlar yaa ?

mlt-444
Aday Memur
28 Ağustos 2009 15:20

Selam arkadaşlar.Koçtaşın Malatyada mağaza açaçığını duydum ve başvurdum.Tanıtım toplantısına katıldım iki gün sonrada mülakata.Şuan da haber bekliyorum.Benim sormak istediğim benim gibi mülakata çağrılıpta geri dönülen arkadaşlar varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.

spoiled__20
Aday Memur
18 Eylül 2009 19:51

merhabalar bende koçtaş denizli için başvuru yapıp semıner ve daha sonra mulakata çağırılanlardanım.mulakatta bı arkında dediği gibi 2 kişinin bulunduğu bı odada gayet guler yuzle ayakta çok yakışıklı bı bey önce kendını tanıttı sonra müsadesıyle oturup yöneltılen sorulara cvp verdım.sorular cv de yazanlar aslında sadece senın hedefını merak edıolar ve almayı düşündüklerı bölüm hakkında verıcen tatmın edcı cvp beklıolar bence.çok güzel geçen bı mulakattan sonra 1 hafta 10 gun içerisinde olumlu yada olumsuz döneceklerını söledıler bugun 3. gun bıtıo :)BEKLIORUMMM:( sonucu yazarım arkadaşlar.ücret hakkında bilgi vermıolar fakat her ocak ayında enflasyon ve performansınız göz önunde bulundurularak zam yapıldığı sölendı.sormak ıstedınız bişi olursa elımden geldığı kadarı ile cvplamaya çalışırım.

spoiled__20
Aday Memur
02 Ekim 2009 15:25

en son yazdığıma cvp verim arkadaşlar mülakattan sonra bekleme zamanım dolmuştu ve aradılar sonucumun ne olumlu nede olumsuz olduğunu yedeklerde oldumu 2. turlamada tekrar döneceklerını söledıler.üzülmedim değil aslıda ama o kadar başvuruda buraya kadar gelmek bıle başarı dıe düşünüorum benden daha deneyımlı ve eğitim alanında daha üst durumda olanlar vardı çünkü.benım durumumda olanlar varsa yazsınlar lütfen buraya paylaşalım bilgisi olmayanlarıda bılgılendırmiş oluruz.hala beklemedeyım yane ...

uzay756
Şef
03 Ekim 2009 15:14

spoiled__20 lisans mezunu olarak mı başvurdunuz?

spoiled__20
Aday Memur
05 Ekim 2009 01:56

hyr önlisans olarak sendemı başvuru yapmıştın?

uzay756
Şef
05 Ekim 2009 17:00

Öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Hayır başvuru yapmadım ancak bazen ilanlarına rastlıyorum. Ben önlisans mezunuyum ama lisans bitirmek üzereyim. Koçtaşın şartlarını öğrenmeye çalışıyorum.

spoiled__20
Aday Memur
06 Ekim 2009 00:31

önce bişi sölım aslında koçtaş için lisans önlisanslığa gerek yok bence.deneyım ve onları etkıleyeblmek kendınden emın oluşunu yansıtabılmek önemlı hırslı olmak.zaten sana kariyer imkanı sunuolar yükselebılıosun.bunu semınerde dıle getırdıler kı nettede bulabılırsın bunun ıspatını.2.sı şansa çok güvenırım şanslıysan bıngo;)işi kaptın;)rica ederım bu arada tabekı bıldım bişiyi paylaşmak ısterım yardımcı olduysam ne mutlu...

niobe1
Aday Memur
06 Ekim 2009 00:49

arkadaşlar aklınız varsa koçtaş da çalışmayın derim- 1. si en onemli şeyi vardiya usluyle.... birgünün birgününe uymaz. bazen olur mesai ye kalman gerekir, bigün sewinirsin erken cıkıcaksındır ve bi planın vardır bi mesai patlar sana.... ewt maaş konusunda iiler, maaşın vakıfda ki paran, sigortan herşeyin gününü gününedir...... ama başka yerlerde başka alanlarda şansınızı deneyin derim.... giripde körelmeyin.... deemiş gelmiş geçiirmiş biri olarak soyluyorum. sosyal bir varlık insan, haftanın 1 gunu insanın nesine yeter?

spoiled__20
Aday Memur
06 Ekim 2009 23:16

biliomsun çok şey istiosun bi insan işe neden girer sence keyfınden değil heralde maaş ve sigorta için.anladım kadarıyla rahatına çok düşkün birisin haftanın bır gunu tatıl sana yetmıo baksana. o zaman bu forum sıtelerınde yada tw kanallarında sabah programlarında vardıyasız haftanın her gunu senın planınla olucak şekılde konuk olarak çalış.yada kpss sınavına gırıp o kadar yuksek puana hastanede hizmetli ol.mıllet annesıne babasına bakmazken bakıma muhtaç insanlara hizmet et.küçümsemıorum tabekı yanlış anlaşılmasın o işi yapanlarda ınsan demeye getırıorum.bu arada bugun benı tekrar aradılar mağazacılık sektörünü sevıorum 9 ekımde tekrar görüşmeye çağardılar.gelişmelerı yazarım.

niobe1
Aday Memur
06 Ekim 2009 23:55

sen orda başla aradan biraz zaman geçsin bana yaz olur mu.... gene aynı düşüncede olucakmısın....hayırlısı olsun arkadaşm....

spoiled__20
Aday Memur
07 Ekim 2009 02:27

sana bı tek bişi sölıcem ezıyet çekmek ıstemıosan elın işinde çalışmıcaksın bı tek koçtaş anasını ağlatmaz adamın heryer öledır.ki ben adıdas gıbı buyuk bı fırmadada çalıştım dışardan şaşalı görunen o vıtrın için onun düzenı için wc temıslığı için 500 tane ayakkabının silinmesı askıların yönunu ters astığımız için yedığımız azarın haddı hesabı yok.buyuk fırmaların sert kuralları vardır bize çok saçma gelen kurallardır bunlar.senı anlıorum sana kızmıoru ama bıraz makul düşün adamlar hakkını yemıo en azından.18 saat ayakta kalıp belırlenen limitte satış yapmadan mağzayı kapatmadımızı bılıorum ben.madem oyunun kurallarını koymak ıstıosun kendı işini kur.ama unutma ki surunmeden emeklenmez emeklemeden de yurunmez.teşekkur ederım bu arada inş. olur hyr dıcek durumda değilim.

niobe1
Aday Memur
07 Ekim 2009 18:23

spoiled__20 arkadaşm hayırlısı olsun....umarım allh gonlune gore verir....hepimiz olmak istegimiz yerde hayırlısıyla... ii kal- koç-olursa haberlrsin...

bank01
Aday Memur
17 Ekim 2009 13:50

Arkadaşlar şartlar hakkında bilgisi olan varmı? henüz dönüş alan varmı? ne zaman dönerler acaba?

Ebrugk
Aday Memur
17 Ekim 2009 19:30

Ben henüz dönüş duymadım .

Ebrugk
Aday Memur
24 Ekim 2009 17:50

hala dönüş yok sanırım kimseye ?

bank01
Aday Memur
25 Ekim 2009 20:42

sanırım geri dönüş olmadı. dönmeyeceklerse neden ilan verdiler anlamıorum

kansevver
Aday Memur
01 Haziran 2010 21:49

merhaba arkadaşlar..

en son msj 2009 da atılmış ..

kariyer de koçtaş ilanı mevcut .. mağaza yönetici adayı olarak ... ilan son başvuru tarihini bilen varmı?

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi