Editörler : ayşegül bgm
08 Ağustos 2017 02:51

4/b Atamasında şahit olduğum torpil

Arkadaslar universite mezunu hemsireyim. Duzce universitesi 4b li personel alimina basvurdum ozellikli alim yapiyordu aradigi ozellik uyku laboratuvari egitimi almak. Bende 2 yildir uyku laborativarinda ozel hastanede calisiyorum. Belgelerimi goturdum ama sonuc husran baska birini almislar aldiklari kisiyi instagramdan bulup sordum. Duzce univeristesini bitirmis 2017 mezunu dedim egitimi ne ara aldin bir ay egitim aldim diyor. Profosorden imzali belgem var diyor.

Anladigim kadariyla sistem su sekilde islemis

Cocuga egitim verdik diye yalandan bir kagit vermisler

Sonra o cocuk icin 1 kisilik ilan acmislar

Sonrada cocugu almislar

Yoksa duzce uni den mezun olacagim 1 ay egitim alacagim hemen ardindan duzce universitesi aldigim egitimle ilgili alim yapacak bunlarin

Not: cocugun mezuniyet tarihi 05.07.2017 ilanin basvuru suresinin son tarihi 20.07.2017

rmzan
Şef
08 Ağustos 2017 04:45

İlgili yerlere şikayetini bildir haksızlığa göz yumma

08 Ağustos 2017 10:47

Dayın yoksa işin zor, dayı şart.

TE0MN
Memur
08 Ağustos 2017 14:59

Bu işler böyle yenimi öğrendin ? Ya alacan 90 puanı merkezi atamadan çiçek gibi kimseye minnet etmeden atanıcaksın yada dayına,abine söylüceksin halledecek

asi0619
Aday Memur
08 Ağustos 2017 16:37

Uyku laboratuvari egitimi 3 ay pratik egitim sonrasinda kurstan olusuyor

Sbasar
Aday Memur
09 Ağustos 2017 00:13

Kurumlarimiz o kadar kisiliksiz insanlarla dolduki eskiden torpil 5se simdi 10 oldu buna bi dur demek lazim onune gecmek lazim yoksa daha cok hakkimizi yer bu serefsizler

lalati
Genel Müdür
09 Ağustos 2017 00:24

belgeleriyle beraber bimere şikayet et kardeşim bırakma peşini. hakkın olanı alırsın inşallah

hemtgce
Aday Memur
09 Ağustos 2017 20:38

Arkadaşım aynı şey düzce üniversitesi de benimde başıma geldi Düzce liyim önceden gidip konuştum kişiler belli onlar olurda gelmezse şansın var başvur dediler benim puanım dan düşük insanlar alındı yedekler bile belliydi aslında ama ben peşini bırakmıyorum bimere şikayet ettim sende muhakkak et elinde kanıtın da var hakkımızı aramalıyız devletin kurumunu kendi mülkiyeti gibi kullanamazlar. Yok profesör imzası arkadaşımın çocuğu diyim duruyorlar eğer susarsak çok daha rahat döner bu işler en azından biraz da olsa canlarını sıkalım bimer dönüş yapıyor eminim bir yazı gider onlara. Boşuna üniversite okumadık.

aericon
Şef
09 Ağustos 2017 22:22

Üniversite alımlarının çoğu böyle hepsi böyle demiyorum ama belli başlı üniversiteler var bu alanda .... üzerinde doktora yapmışlar örnek çukurova üni - mersin üni adamlar bir alım yayınlıyor alımdaki şartları gör resmen bi alınacak kişinin tc si yazılmamış o kadar yani Allahsızlar bunlar

Vlknby
Aday Memur
10 Ağustos 2017 00:29

Kardeşim 4,5 yıl uyku lab. sorumlu hemşire olarak görev yaptım. Nöbetinden tutda raporlamasına kadar tamamını yaptım. Bir ücretsiz izne çıktım geri geldim kendimi bambaşka bir birimde buldum. Yani hemşire olarak tavsiyem kendi mesleğinle ilgili olan bir alanda çalış. En azından mesleğini unutmazsın. Bu arada 7 yıllık kadrolu hemşire olarak tavsiye ediyorum. Uyku lab. Bir geleceği yok hemşire için. Sağlık mezunu olmayan kişiler bile bu işi yapıyor yani saçma sapan bir hale gelmiş bana göre. Kendini yıpratmana değecek bir alan değil getirisi de yok zaten. Bana 4.5 yılda getirisi 2 bel 1 de boyun fıtığı oldu pc başında beklemekten. Sabaha kadar işin yoksa kayıdı takip et.

Hmsre.14
Şef
11 Ağustos 2017 16:57

Bende basvurdum bende daha dusuk birini aldilar. Aradim dilekce yazin ddiler sonra dilekce hakkinda bisey sormak icin tekrar aradim telefonlarimi bile acmadilar. Bende bimere sikayet ettim

hemtgce, 7 yıl önce

Arkadaşım aynı şey düzce üniversitesi de benimde başıma geldi Düzce liyim önceden gidip konuştum kişiler belli onlar olurda gelmezse şansın var başvur dediler benim puanım dan düşük insanlar alındı yedekler bile belliydi aslında ama ben peşini bırakmıyorum bimere şikayet ettim sende muhakkak et elinde kanıtın da var hakkımızı aramalıyız devletin kurumunu kendi mülkiyeti gibi kullanamazlar. Yok profesör imzası arkadaşımın çocuğu diyim duruyorlar eğer susarsak çok daha rahat döner bu işler en azından biraz da olsa canlarını sıkalım bimer dönüş yapıyor eminim bir yazı gider onlara. Boşuna üniversite okumadık.

soguk21
Aday Memur
12 Ağustos 2017 00:26

Asla vazgeçme yaz Cimer e dahi yaz ordan da cevap geliyor bimerle yetinme derim..

Hmsre.14
Şef
12 Ağustos 2017 00:40

Bi faydasi olur mu zaten giren.girdi kayitlarini yaparlar

soguk21, 7 yıl önce

Asla vazgeçme yaz Cimer e dahi yaz ordan da cevap geliyor bimerle yetinme derim..

soguk21
Aday Memur
12 Ağustos 2017 18:43

Tabiki olur Allah "a şükür devlet eskisi gibi değil vatandaşla ilgileniyor yeterki vazgeçme

Hmsre.14
Şef
12 Ağustos 2017 18:59

İns ne diyim dilekce yazsa miydim duzce universitesine acaba

soguk21, 7 yıl önce

Tabiki olur Allah "a şükür devlet eskisi gibi değil vatandaşla ilgileniyor yeterki vazgeçme

asi0619
Aday Memur
14 Ağustos 2017 05:57

Mahkemeye diksem hepsini ne ise yarayacakki hersey kuralina gore yapiliyor minareyi calan kilifini hazirliyor kilifada hizlica sokuyor (5 gunde aciklandi sonuclar) Allah herkesin kalbine gore versin. Birileri hapse giriyor gorevden uzaklasiyor hak yedi diye. Diger taraftan hak yenmeye devam ediliyor. Temizle pis birbirine karisti gucu olan herkes gucunu kullanma pesinde. Allah hesabini er yada gec sorar. Banada nasibimi nasil olsa verir. Allah var gam yok elimden geleni yaptim

Hmsre.14
Şef
14 Ağustos 2017 08:26

Sartli alimlarin onu kesilmeli herkesin kpss puanina gore alinmali ancak boyle haksizlik biter.

asi0619, 7 yıl önce

Mahkemeye diksem hepsini ne ise yarayacakki hersey kuralina gore yapiliyor minareyi calan kilifini hazirliyor kilifada hizlica sokuyor (5 gunde aciklandi sonuclar) Allah herkesin kalbine gore versin. Birileri hapse giriyor gorevden uzaklasiyor hak yedi diye. Diger taraftan hak yenmeye devam ediliyor. Temizle pis birbirine karisti gucu olan herkes gucunu kullanma pesinde. Allah hesabini er yada gec sorar. Banada nasibimi nasil olsa verir. Allah var gam yok elimden geleni yaptim

hemtgce
Aday Memur
14 Ağustos 2017 12:26

Bence arkadaşlar siz yine de peşini bırakmayın bimere şikayet edin biraz rahatsız olsunlar eğe devam ederlerse bu alımlara yapacak bir şey yok Allah büyük demekten başka diyecek birşeyimiz yok. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Semih güneş
Aday Memur
26 Eylül 2018 09:59

benimde düzce üniversitesine sözleşmeşli atamam yapılmadı. Memurluğa engel bir durumum olmamasına rağmen güvenlik soruşturmam olumsuz çıktı. Dava açacağım yapıcak bişey yok

hemşireyis
Aday Memur
29 Eylül 2018 22:15

senin bu dediğini yıllardır yapıyor tıp fakülteleri

dyt123456
Aday Memur
01 Ekim 2018 01:09

şu an aynısı adnan menderes üniv de oluyor hayatımda öyle bir belgenin verildiğini duymadım hç kimse bilmiyor google da bile aradım hiçbir şey çıkmıyor vermişler alacakları adamlara önceden :D veya kendi öğrencilerini almak için yapıyorlardır sadece bilemiyorum

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi