Editörler : Pangaea

Kapalı
13 Aralık 2012 16:50

subat ataması ocaktan once acıklanmaz dıyenlere..

ya bu ne sacma mantıktır gerekce olarakta ucretlıler bırakırmıs arkadas ucretlıler atama yok dıemı yapıor sankı ayrıca acıklansa bıle bolum kontenjanları verılmeyeceğı ıcın kımse kesın atandım dıemez bence atama olmayacak bakanlık bu subatı kladırmak ıcın lafından donmeyecek bence cunku her sene aynı dava yıpratıor kardesım hukumetı amacları bu ıste anlamamakta ısrar edıorsunuz .gecen sene bu zamanlar atama haberlerı vardı hanı bu sene hıc bısey yok ortada ayrıca olmaması yonunde hep yapılan acıklamalar.

akujiii
Kapalı
13 Aralık 2012 16:53

arkadaş sende dün yok duyum aldım yüzde elli falan diyodun bugün başka birşey diyon mülteci istekleremi daldın noldu anlamadım

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 16:57

ben duyum aldım evet ama farkındaysan duyumumu paylasmadım ben net olmadıkca paylasmam zaten ama sankı durum gosterıorkı atama olmayacak bıde benı yanlıs anlayanlar var ben atama olmasından yanayım ama olmayacak ıste ben sınıfçı olarak burda 8 bınlerden bahsedıolarken ben 500-1000 hatta daha az dedığımde bana karsı cıkmıslardı noldu 324 aldı ıste ben gercekcıyım arkadas olmaz dısam olmaz gercekten olacağını anlasam bılsem olur derdım ama goreceksınız olmayacak hatta sınıf ağustosta 1000 ı gecmeyecek bunuda goreceksınız

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 16:59

ya bu foruma bakarsan 4 bin beş bin kadro verılenler yuz kısı alacaktı:) subatta atama olmayacaktı:)

akujiii
Kapalı
13 Aralık 2012 17:00

onada peki

mogur, 11 yıl önce

ben duyum aldım evet ama farkındaysan duyumumu paylasmadım ben net olmadıkca paylasmam zaten ama sankı durum gosterıorkı atama olmayacak bıde benı yanlıs anlayanlar var ben atama olmasından yanayım ama olmayacak ıste ben sınıfçı olarak burda 8 bınlerden bahsedıolarken ben 500-1000 hatta daha az dedığımde bana karsı cıkmıslardı noldu 324 aldı ıste ben gercekcıyım arkadas olmaz dısam olmaz gercekten olacağını anlasam bılsem olur derdım ama goreceksınız olmayacak hatta sınıf ağustosta 1000 ı gecmeyecek bunuda goreceksınız

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:00

gecen senede olmayacaktı ama mecbur kalındı bu sene bu hataya dusmeyecekler

frht34
Aday Memur
13 Aralık 2012 17:02

Atama olmasi icin yeni yapilan anadolu liselerine giden ogretmenlerin bosalan yerlerini doldurmak bile yeterli bir sebep degil mi? Gercekten bilen birisi soylesin simdi onbinlerce kisi baska okullara gecti duz teknik ve meslek liselerindeki bu ogretmen eksikligini nasil kapatacaklar? Subatta anadolu liselerinde gorevlerine baslayacaklarmis yeni atananlar subatta bunlarin yerlerine atama sizce mantikli degil mi? Anadolu lisesine agustos atamasi yapilmamasi da anadolu lisesine gecmek icin sinava girenleri magdur etmemekti ben boyle dusunuyorum ve atama olacagina inaniyorum eger aciklari kapama yolu varsa bildiginiz lutfen paylasin

güneştarih
Aday Memur

bu sene şubatta atama yok diyenler seneye şubat ayında ne yapacaklar acaba biz yüksek puanla açıkta kaldık merak etmesinler o puanları yine alırız şubat istemeyenler kendinizi düşünün gidin ders çalışın....

akujiii
Kapalı

mecbur kalınmasının sebebinide söylermisin

mogur, 11 yıl önce

gecen senede olmayacaktı ama mecbur kalındı bu sene bu hataya dusmeyecekler

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 17:09

en mecbur yıl bu yıl oncekılerde mecburşiyet yoktu. haa sana sunu da dıyım es udurmu da olacak ayrıc

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:11

mecbur kalınamsının tek sebebı es durumundan baskı almaları ve es durumundan atama yapmak zorunda kalmamalarıdır gecen sene secım avrdı su vardı bu vardı bu sene varmı ole bısey yok es durumundan atama varmı oda yok hatta gundemdede yok demekkı subat atamasıda yok ayrıca es durumundan gıdemeyenler coğunlukla sınıfçılar suan bıle fazlalıklar var nereye atayacaklar ancak seneye ağustosta emeklı olacakları bekleyecekler doğu bosalmaz ıse atama olmaz bunu bılın artık doğuda suan atama yapılmasına ıhtıyac duyulacak bı bosluk yok ucretlıyle kapatılıor bırakan olursada 2 yıllıklar var yerlerıne onlar gececek

akujiii, 11 yıl önce

mecbur kalınmasının sebebinide söylermisin

ilkmat90
Müsteşar Yardımcısı
13 Aralık 2012 17:12

Türkiye genç nüfusu 2015den itibaren düşüşe geçecek ve bu yüzden fazla öğretmen almak istemiyoruz çünkü 10yıl içindeşuan elimizde olan öğretmenlerde norm fazlası olcak denildi.

oyüzden adamlar ücretliyle götürebildiği kadar götürecek bu işi

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 17:13

gecen sene bu donemde gene s durumu yoktu:)

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:13

es durumu olmayacak olursada sole olacak ağustostan kalan ve alan değişikliğinden yaralanamayan az bı öğretmen aldı onlar ıcın olacak gecen sene subatta atananlar ıcın es durumu olmayacak goreceksınız onlara ağustosa kadar bekleyın denılecek hatta dedı bıle bakan daha once acıkladı bunu

pdrdeniz, 11 yıl önce

en mecbur yıl bu yıl oncekılerde mecburşiyet yoktu. haa sana sunu da dıyım es udurmu da olacak ayrıc

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:15

evet buna katılıorum sınıfçıların bıtısıdır bu

ilkmat90, 11 yıl önce

Türkiye genç nüfusu 2015den itibaren düşüşe geçecek ve bu yüzden fazla öğretmen almak istemiyoruz çünkü 10yıl içindeşuan elimizde olan öğretmenlerde norm fazlası olcak denildi.

oyüzden adamlar ücretliyle götürebildiği kadar götürecek bu işi

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 17:17

sız forumda bıtırın cıkarın:) anca.

subat ataması olacaktır.

ana snınıfı din pdr zıhınsel Turkce teknoloji tasarım müzik ingilizce avantjlıdır

türkçeci_38
Kapalı
13 Aralık 2012 17:18

şuanda 1.sınıflar oldukça kalabalık ve çok sayıda ama seneye normalin altında olacak ve giderek azalabilir

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 17:21

subatta atama olunca bana ne dıyeceksın Turkcecıi . en azından tebrık et. zira gecen yıl sadece hakım oldugum branslarda konusurken ben sen gıbıler herseye yorum yapıodu gene cok hakım olmadıgı brans ve baslıklara da:) tek sılahları kabalıklarıydı:) malum forum mantıgı:) neyse subat olunca benı tebrık et da ınsansın sonucta dımı:)

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:22

bıde bakan dıorkı 120 bın öğretmene ıhtıyacımız var dedık bunu yanlıs anladılar eğer sınıf mevcutlarını 30 kısıye ınrırsek ve tum ıkılı öğretımden kurtulabılırsek bu 120 bın ıhtıyacımız olusuyor su an ıcın öğretmene acıl bır ıhtıyacımız yok dıor adam ya bunları gorun artık

türkçeci_38, 11 yıl önce

şuanda 1.sınıflar oldukça kalabalık ve çok sayıda ama seneye normalin altında olacak ve giderek azalabilir

pdrdeniz
Yasaklı
13 Aralık 2012 17:23

evet anlıyorum:) ucretlı ogretmen sayısı da 12 bin zaten:)

mogur
Kapalı
13 Aralık 2012 17:25

atama olamdığında gorecez bakalım burda bı öğrt hnm vardı o da senın gıbı atıp tutuyordu sınıfçılara 10000 alım var dıodu bak sımdı ortalıkta yok sende ole ezılıp gıeceksın:))

pdrdeniz, 11 yıl önce

evet anlıyorum:) ucretlı ogretmen sayısı da 12 bin zaten:)

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi