Editörler : supporters.

efdak
Şef
23 Şubat 2010 23:15

Kredi kartını kapatmayan hangi babayiğit bankaymış ya...

Öyle bir saçmalık mı var arkadaşlar?

Şimdi şubeye bile gitmeden telefon bankacılığı ile verdiğiniz kapattırma talimatını yerine getiriyorlar.Getirmek zorundalar.

Nitekim ben en son Hsbc kredi kartımı telefonla arayıp kapattırdım.Tabi kapattırmadan önce borcunuzu sıfırlayın.

torontorapters
Kapalı
27 Şubat 2010 13:46

hiçbiri tabikii

dobutamin
Genel Müdür
19 Mart 2010 15:08

hiçbiri demek kolay ama kartsız durmak zor

senin belki kartın olmayabilir benimde iptal ettirmiş olabilirim ama toplumumuzun büyük kesimi bu meretle yaşıyor bu yüzden sormuştum neyse

21 Mart 2010 15:26

ziraat maksimum kredi kartı yıllık 10 tl ücreti var..bedava ile aynı nerdeyse.. diğer bankaların ortalama 35-4o tl.. tek başına ziraat maksimum yeter bence...

Dünyalım
Daire Başkanı
22 Mart 2010 17:56

Bank asya kullanıyorum memnunum.extra hiç bir ücret almıyorlar.Ancak diğüer kartların sunduğu avantajlar taksit olarak çok fazla değil.Zaten çok taksitli alışveriş yapmıyorum.tek kart yetiyor .Önceden axess ve world vardı.Şİmdi onlara da gerek duymuyorum.Kredi kartı ne kadar az olursa o kadr iyi.YOksa tam bir illete dönüşüyor.Hayatımız boyunca borçlu yaşamak çok sıkıcı ...PAram varsa harcıyorum yoksa harcamıyorum zaten sıkışınca tek kartta yetiyor.Allah Çok kart kullananlara yardım etsin..Sanki beleş alışveriş yapıyoruz...

dobutamin
Genel Müdür
15 Temmuz 2010 16:04

nihayet 8 yıllık arkadaşımdan bugün ayrıldım

ykb world karttımı iptal ettirdim

3 aydır tek kuruş harcama yapmama ma rağmen 40 tl üyelik ücreti kesmişler aradım bu neyin üyeliğinin ücreti dedim

"size sunduğumuz avantajların" dediler

iyide parasını aldıktan sonra bu avantaj değil zorla satış olur ayrıca karşılında ekstra bişeyde almadım yani sizin avantaj olarak söylediğiniz diğer bankalardan farklı bir hizmet almadım dedim

ve kartımı iptal edebilirmisiniz dedim

ve kız sadece "tamam" dedi

aslında ısrar etsinler diyede bekledim kendimi hazırlamıştım kız tamam deyince şaşırmadım değil :-)))

ya birinden kurtuluyorum biri geliyor

hiç başvurum olmadığı halde dünde "fishcard" yollamışlar daha zarfını açmadım eğer ekstre felanda gönderirilerse aynen ona şutu çekicem

manas56
Memur
18 Temmuz 2010 15:35

bendende hiçbiri örümcek misali ağı kurup insanların tuzağa düşmesini bekliyorlar iyi yönleri var ama yinede dikkatli olmak lazım insan oğlu kendine hakim olamıyor bazen

ayarr
Şube Müdürü
18 Temmuz 2010 20:18

akbankın kartını iptal edicem diyince pazarlıkla 100 ytl kadar geri ödeme alabilirsiniz neye göre hesaplıyorlar bilmiyorum ama rakamı yavaş yavaş yükseltiyorlar sonunua kadar pazarlık edin ben kabul etmeyip iptal ettirdim o başka :))

hunhanı
Şube Müdürü
19 Temmuz 2010 12:21

dobutamin hangi cemaattensin...

u n v e r
Kapalı
25 Mart 2011 21:01

World Kartsız (Vadasız) bir yaşam düşünemiyorum....

_goksugüzel_
Yasaklı
02 Nisan 2011 10:58

Tüm kredi kartlarını kapattım 2 yıl önce kafam rahat.Herkese tavsiye ederim.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
02 Nisan 2011 11:19

akbank'ın kredi kartını iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda bana da teklifte bulundular, tam hatırlamıyorum;ama şu kadar puan yükleyelim kartınıza gibi, bende hayır kartımı iptal edin dedim.

Kredi kartı yerinde kullanıldığında gayet mantıklı bir araç; fakat abartıpta olur olmaz işlerde kullanınca bir zehir olur diye düşünüyorum.

iibfyehayır
Aday Memur
13 Nisan 2011 15:09

Bonus kart ve garantinin diğer bankacılık işlemleri fiyasko. ben kullanmadan önce gözümde çok olumlu imajları vardı. ancak kullandıktan sonra kesinlikle garanti bankasını tercih etmeyin diyorum.

fahretinirazi
Aday Memur
19 Mayıs 2011 08:45

arkadaşlar k.kartı-kanemici kene-bende 3 tane vardı hepsini kapattım,şimdi çok rahat ve huzurluyum,kazandığıma açgözlü banka vampirlerinin ağzının salyasını bulaştırmıyorum,paranın sıcaklığını ellerimve ruhumda hissediyom,algülüm ver gülüm,hürriyet istiyorsanız k.k.tından kurtulun,özgürlük bundan sonra başlar YAŞASIN ÖZGÜRLÜKKKKK

19 Mayıs 2011 20:16

bank asya da kullanım ücreti yok

tavsiye ederim

yılgın42
Kapalı
30 Mayıs 2011 15:43

bende özgür olmak istiyom

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
30 Mayıs 2011 20:37

Özgür olmak istiyorsanız, kredi kartından uzak durun, cebinizde para varsa alış veriş yapın yoksa yapmayın.

püskevitci
Aday Memur
15 Haziran 2011 13:58

gününde ödeme yapıldıgı taktırde hepsi aynı....

yasitek
Genel Müdür
14 Eylül 2011 14:23

kredi kartı olarak ne önerirsiniz?hangisi daha avantajlı her yerde kullanabileck,faiz çok yenmeyen):

bir de asgari ücretle çalışan biri ne kadar limitli bir kart alabilir.2 milyar olabilir mi?

yasitek
Genel Müdür
14 Eylül 2011 17:12

okuyup geçmeyin arkadaşlar yardım llütfen fikri olan yok mu

Toplam 209 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi