Editörler : Pangaea

kuyucu muratt
Kapalı
18 Haziran 2017 03:55

ya alınacak kişi belli ya da sapıklık. özel uçakları var da hosteslik mi yaptıracaklar vhki ye. vallahi billahi rezilliklerinden bıktık bu hükümetin yahu. arkadaş 15 senedir nedir bu. adamlar gitmek de bilmiyor torpil hile yalan dolan her şey var adamlarda

profilyok, 7 yıl önce

hosteslik belgesi isteyen çorum il özel idaresi ne sormak lazım vhki işletmeni kadrosunda hosteslik sertifikası neden istenir ki ? Senin yaptığını Çorum lu yapmaz diyorduk artık demeyelim .

Mühhanım
Memur
18 Haziran 2017 10:10

Memurlar.net şüpheli kadroları haber yapın lütfen. Bilgisayar mühendisliğinden Arapça istenmesi, Makine mühendisinden Almanca istenmesi normal değil. Yanlışlık olduğunu ve kılavuzun güncelleneceğini düşünüyorum

hggfgfh
Aday Memur
18 Haziran 2017 13:40

+

cengmkr
Aday Memur
18 Haziran 2017 13:45

Memurlar.net haber yapmış sonunda

mirinyo
Aday Memur
19 Haziran 2017 00:13

ŞANLIURFA HALİLİYE BELEDİYESİ GÖZÜMÜZ ÜZERİNDE...

19 Haziran 2017 02:29

Yazık yazık çok yazık. Yine kimin eşi dostu akrabası Kpssde iyi puan alamadı da ek belgeler istendi

sinan156
Kapalı
19 Haziran 2017 03:43

Ya fetönün allah belasini versin kardesimde . Her bi boku da fetöye yikmada kim kimin hakkini yiyo gözünün önüne bak bi . Fetö isi gucu yok hostes sokacak, il ozel idaresine vhki atayacak bu nasil bir bakis acisi senin bu bakis acin bana bir belediye baskanini hatirliyo o da boyle sacma sapan yorumlar feto deprem yapabilir feto asit yagmuru yapabilir. Bi önune bak kim kimin hakkini nasil yiyor onu bir gör. Fetönun yine diyorum allah belasini versin yillarca onlar yediyse hakkimizi simdi baskasi yiyor.

Gönül neylersin öğüdü

Yara kendinde, kendinde

Ne ararsan iyi kötü

Ara kendinde, kendinde

dundengelim
Aday Memur
20 Haziran 2017 11:35

Hepsine katılıyorum hosteslik nedir ?

dundengelim
Aday Memur
20 Haziran 2017 11:37

Hosteslik nedir ?Arapça nedir ?

Bir tek konuyu haklı bulabilirim Makine Mühendisliği ve Almanca. Eve makine mühendisliği için almanca önemlidir.

dundengelim, 7 yıl önce

Hepsine katılıyorum hosteslik nedir ?

tibbi.sek34
Kapalı
20 Haziran 2017 14:28

bilgisayar mühendisinden arapça istenmesi tabii bir durum bence neticede ülke suriyeli kaynıyor bilgi iletişimde onlara da yer veriliyor. makine mühendisliği ve almanca ilişkisini kuramamış bir kişi bence konu dahi açmasın. makinelerin dili olsa almanca konuşur yani :)

vhki de hosteslik işi cidden garip, ama yıllardır böyle ilanlarla karşılaşıyoruz zaten artık alıştık. üniversiteye hemşire alınır ahşap boyama kursu belgesi istenir meselaa :))

Zeynepinsmuh
Aday Memur
23 Haziran 2017 20:00

Arkadaslar yeniyim burada. KPSS P3 puanim:85,20 ve YDS puanim: 88,75. Bu puanla Haliliye Belediyesi Insaat muhendisligini tercih ettim. Aileme de yakin orasi. Sizce gelir mi?

srkn34
Aday Memur
23 Haziran 2017 20:17

+

Zeynepinsmuh
Aday Memur
23 Haziran 2017 22:20

Arkadaslar yeniyim burada. KPSS P3 puanim:85,20 ve YDS puanim: 88,75. Bu puanla Haliliye Belediyesi Insaat muhendisligini tercih ettim. Aileme de yakin orasi. Sizce gelir mi?

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi