Editörler : "eskiyara"Pangaea
«38394041424344454647484950

AzizBaşkomiser
Kapalı
26 Ağustos 2017 11:30

pardon burası nikah yapıp batıya kaçmaya çalışanların sitesiydi değil mi kusura bakma.

Hanzala42, 7 yıl önce

Komedyenlerin yeri diğer sitelerde efendim oraya alalım sizi

Hanzala42
Memur
26 Ağustos 2017 12:46

Efendi efendi o sözleri öyle yapanlara söyle sen. Bizim amacımız eşimizin yanına gelmek bayrağın dalgalandığı heryer bizim vatanımızdır. Denelerdir eşinden ayrı ilçelerde görev yapanlar var. Burası adı üstünde eş durumu atama başlığıaltı zorunuza gidiyorsa çıkabilirsiniz

AzizBaşkomiser, 7 yıl önce

pardon burası nikah yapıp batıya kaçmaya çalışanların sitesiydi değil mi kusura bakma.

AzizBaşkomiser
Kapalı
26 Ağustos 2017 12:47

ben zaten 9 aylık diyerek kimleri kastettiğimi belli etmiştim ama neyse. AzizBaşkomiser out.

Hanzala42, 7 yıl önce

Efendi efendi o sözleri öyle yapanlara söyle sen. Bizim amacımız eşimizin yanına gelmek bayrağın dalgalandığı heryer bizim vatanımızdır. Denelerdir eşinden ayrı ilçelerde görev yapanlar var. Burası adı üstünde eş durumu atama başlığıaltı zorunuza gidiyorsa çıkabilirsiniz

aristo06
Aday Memur
26 Ağustos 2017 13:33

yanlış biliyorsam düzeltin lütfen..2016 ağustos okul emri verildi..

2017 şubat hiç bir şey verilmedi..

2017 ağustos bekleniyor..

en son ilçe emri 2014 ağustosta mı verilmişti??

memurnilüfer13
Aday Memur
26 Ağustos 2017 13:40

cevabım en son ilçe emri 2015 te yapıldı ben 2015 te ilçe emri ile geldim 2016da dediniz gbi okul emri yapıldı 20 puanlı insanlar üstümüze kadroya gelsi konya selçklu ilçesinde 2013-2014-2015 te ilçe emri ile verilen hala ihtyç okullara görevlendirilen hafta bir bile okul değiştirdiği olan 30 okul öncesi öğretmeniyiz bizi de duy meb ve artık bu sene okul emri yapma yapacaksan bze yaptğn gibi ilçe emri yap, 3 yıldr 150 puanla kadro bekliyoruz, sen 21 puanlya biz beklerken kadro verip adaletten bahsediyorsun !!!

aristo06
Aday Memur
26 Ağustos 2017 13:47

2015 ağustostada ilçe emri verildi ve siz onunla yer değiştirdiniz..ama sabir okulunuz yok..sonrasınra verilen okul eminde düşük puanlılar kadroları doldurdu ...doğru mu anladım hocamm...bizim durumda 2013 ten beri 130 km uzaklıktaki ilçeden gelememek...düşük puanlı arkadaşlar merkezlere geldi..bunun adaletine anlam veremiyıorum...bu yılda ilçe emri çıkmaz zannetmem..ildışına il emri verirler ...

memurnilüfer13
Aday Memur
26 Ağustos 2017 13:52

aynen hocam aynen işte iz de muhtemelen uzak ilçe yazarak hata yapmşsınız , uzak yazmasaydınz belki yakına norrm fazlası gelrdnz bnm gibi, gerçi hangisi daha iyi bilemyrm uzaktada olsanz okulunuz var bzim okulumuz yok ilçe milli eğitm hangi gün nereye isterse o ilçe sınırlarnda gtmek zorundayz 1 hafta rapor alanın yerine gidiyoruz ordan oraya ordan oraya derken ilçedeki bütün okulları geziyoruz idareciler bizi hesaba almıyor geçiciyiz diye yerine gttiğimiz öğretmenler dolapları kilitliyor , veliler bi hoş çocuklar garip her hafta okul değiştrmek de sıkıntılı

aristo06
Aday Memur
26 Ağustos 2017 14:23

hocam bir konuda sorun var..biziekstradan kendileri kurayla atadı ve norm fazlası olarak atadıı..yani sıkıntımız çok büyük..okulumuz var ama sınıfımız yokk..kısmet hocamm ne ddiimm..

Tulumculuklu
Memur
26 Ağustos 2017 14:32

İl İçi ilçe emri verilsin lütfen çakıldık kaldık kalmak memnun olsak hiçbirimiz için sorun değil ama memnun olan zaten tayin istemez nolur duyun sesimizi

Tulumculuklu
Memur
26 Ağustos 2017 14:43

Hocam bende 2014de ilçe emriyle norm fazlası depo olarak atandım aynen Hocamın dediği gibi o okul senin bu okul benim sürünürken bıktım coluk çocuk rezil olduk belirli bi okulum olsun diye anaokulu yazdım belki yaptığım en büyük hataydi her okul aynı değildir ama bizim okul berbat lütfen ilçe emri norm fazlası olmak bu okuldan çok çok iyidir

çorumbes
Aday Memur
26 Ağustos 2017 15:39

#ililçeemriailebütünlüğü adıyla twitterda etkinlikler düzenleniyor. ismail koncuk açıklama yaptı eğer bastırırsak diğerleri de kayıtsız kalmayacaktır.

#ililçeemriailebütünlüğü @EgitimBirSen @MemurSenKonf @KaniBeko_DiSK

@Yusuf__Tekin @hmzaydg @RT_Erdogan @BA_Yildirim @sendika_org @musacam

etiketlenebilir

çorumbes
Aday Memur
26 Ağustos 2017 15:46

147 Yİ ARAYARAK TALEP OLUŞTURUYORUZ. İL VE İLÇE EMRİ İÇİN

34sınıfögretmeni
Aday Memur
26 Ağustos 2017 16:11

Herkes yazsın destek olsun sesimizi duyan oldu daha da duyulcak

çorumbes, 7 yıl önce

#ililçeemriailebütünlüğü adıyla twitterda etkinlikler düzenleniyor. ismail koncuk açıklama yaptı eğer bastırırsak diğerleri de kayıtsız kalmayacaktır.

#ililçeemriailebütünlüğü @EgitimBirSen @MemurSenKonf @KaniBeko_DiSK

@Yusuf__Tekin @hmzaydg @RT_Erdogan @BA_Yildirim @sendika_org @musacam

etiketlenebilir

Melanimelis
Aday Memur
26 Ağustos 2017 19:11

Arkadaşlar öncelikle istediği yere gidenlere hayırlı olsun dileklerimi iletiyim,olmayanlar adına da üzüldüm hepimiz meslektaşız ve herkes ailesine yakın olsun istiyorum hayırlısı olsun sizin içinde, benim de çıktı 84 puanım vardı balıkesir ayvalık oldu evime 45 km kadar uzak yine buna da şükürler olsun 3 yıl ağrıda kaldıktan sonra, şimdi görevlendirme isteğinde bulunamibiliuor muyum eşimin çalıştığı ilçeye ya da bu prosedürler nasıl gerçekleşiyor bilgisi olan var mı?

26 Ağustos 2017 21:29

Öncelikle atanamayan herkesin bir an önce atanmasını ailesine kavuşmasını diliyorum.Ben bu eş durumundan hiçbirşey anlamadım.164 puanla Aydın ın Köşk ilcesinin bir köyüne atandım.Efeler Nazilli İncirliova falan 300lerde kapatmiş.yani bu nasil bir sistemdir bilmiyorum.şimdi okul bazında atama olur ise puanı düşük arkadaşlar merkez okullara norm fazlası olarak mı atanacaklar?

samental
Aday Memur
26 Ağustos 2017 23:44

400 puanla il içinden özür durumu yapmış 30 yıllık öğretmenin bence tek bir özrü emekli olmamasıdır.600 km ile uzaktaki ile il içinde başka ilçede çalışan aynı okulları tercih ediyor bu sistemin kendisi out

gelecek264
Aday Memur
27 Ağustos 2017 21:56

Arkadaşlar. Yarın ayrılışı yapabiliyor muyuz?

27 Ağustos 2017 22:00

Imza atalım destek olalım..

http://chn.ge/2iAuBqn

Toplam 998 mesaj
«38394041424344454647484950

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi