Editörler : swat3410
17 Eylül 2017 22:42

Yalanınızı sokağımdaki köpek abdul ifa etsin

polis1866
Aday Memur
18 Eylül 2017 04:17

Benim bu hallere düşünmeme sebep olan V........Allah Belasını versin.

Hakansport
Kapalı
30 Eylül 2017 02:38

Ey hainler.millete iftira atmayin.bylock kullanun, bankaya talimatla para yatirin, evlerde abilik yapin, insanlari kandirin sonrada deyinki sohbetlere bunlarda geldi deyip.akacaginiz cezalari indirttirin veya tahliye olun iiya neguzel is.eyyy yetkililer bu iftiracilara nasil inaniyosunuz ya.mufettisler, emniyet mudurleri,valiler,Allah askina bu yalancilara inanip insanlarin onurlarini zedelemeyin.herkesi gozalti yapmadan once bi arastirin.onuruyla oynamayin vatansever insanlarin

Hakansport
Kapalı
04 Ekim 2017 23:27

Devletimiz iftira atanlara inandikca zulumde haksizlikta bitmez.

Hakansport
Kapalı
04 Ekim 2017 23:33

Yalan söyleyenler, iftira edenler, ancak Allah'ın ayetlerine inanmayanlardır. İşte onlar, yalancılar

Hakansport
Kapalı
03 Kasım 2017 10:54

Savcilarimiz hakimlerimiz mufettislerimiz mudurlerimiz allah icin ben itirafciyim diyenlere cok dikkat edin. Baskalarina iftira atarak Hukumetimizi devletimizi magdur etmek asil amac.evlerinde yatan kalkan,abilerinin evlerinden cikmayan,taltifleri 20-24 alanlara kimse karismiyo bide.nerde hassasci karakolcu varsa nerde ezilen varsa onlarin isimlerini veriyolar.bunlara devletimiz nasil inaniyo ya.devletimiz hem diyoki bunlarin her sozu yalan hemde diyoki isim veriyosa dogrudur.bu nasil isya

Hakansport
Kapalı
03 Kasım 2017 10:56

Ey hainler.millete iftira atmayin.bylock kullanun, bankaya talimatla para yatirin, evlerde abilik yapin, insanlari kandirin sonrada deyinki sohbetlere bunlarda geldi deyip.akacaginiz cezalari indirttirin veya tahliye olun iiya neguzel is.eyyy yetkililer bu iftiracilara nasil inaniyosunuz ya.mufettisler, emniyet mudurleri,valiler,Allah askina bu yalancilara inanip insanlarin onurlarini zedelemeyin.herkesi gozalti yapmadan once bi arastirin.onuruyla oynamayin vatansever insanlarin

Hakansport
Kapalı
03 Kasım 2017 21:17

Savcilarimiz hakimlerimiz mufettislerimiz mudurlerimiz allah icin ben itirafciyim diyenlere cok dikkat edin. Baskalarina iftira atarak Hukumetimizi devletimizi magdur etmek asil amac.evlerinde yatan kalkan,abilerinin evlerinden cikmayan,taltifleri 20-24 alanlara kimse karismiyo bide.nerde hassasci karakolcu varsa nerde ezilen varsa onlarin isimlerini veriyolar.bunlara devletimiz nasil inaniyo ya.devletimiz hem diyoki bunlarin her sozu yalan hemde diyoki isim veriyosa dogrudur.bu nasil isyaa

Hakansport
Kapalı
15 Kasım 2017 06:46

Sözde itiraf ederek cezadan ve cezaevinden kurtulmak isteyenler iftira atiyolar genelde.devletimiz bunu gormeli.alakasiz insanlari magdur ederek, insanlarin devlete ve hukumete olan tavrini olumsuz yonde etkilemek istiyolar.savcilar hakimler yoneticiler bu tuzaga dusmemelidir.fakat tuzaga dusuyolar.siyasetide bu yalancilar guvenilmez hale getirdiler.magduriyetler artti.mahdum insanlar sucsuz insanlara eziyet artti.hükumetimiz duygusal degil somut verilere gore karar vermelidir

Hakansport
Kapalı
15 Kasım 2017 06:48

Savcilarimiz hakimlerimiz mufettislerimiz mudurlerimiz allah icin ben itirafciyim diyenlere cok dikkat edin. Baskalarina iftira atarak Hukumetimizi devletimizi magdur etmek asil amac.evlerinde yatan kalkan,abilerinin evlerinden cikmayan,taltifleri 20-24 alanlara kimse karismiyo bide.nerde hassasci karakolcu varsa nerde ezilen varsa onlarin isimlerini veriyolar.bunlara devletimiz nasil inaniyo ya.devletimiz hem diyoki bunlarin her sozu yalan hemde diyoki isim veriyosa dogrudur.bu nasil isyaaa

Testere8
Yasaklı
15 Kasım 2017 08:49

Papagan gibi ayni seyleri tekrarlayip durma bilader.

Ulkede 80 milyon insan var adam onlardan birinin adini degilde neden senin kini vermis onu dusun demek ki bir hukukunuz olmus ayni canaktan yemek yemis cay icmissiniz ki adamda senin adini vermis.

Devlette hakim savcilarda boyle dusunuyor o yuzden bosuna yirtinma burda derdin varsa hakime savciya anlat.

biway
Kapalı
15 Kasım 2017 09:26

Attan düşenin halini attan düşen anlar. İnşallah sana da biri iftira atar da biri sana der neden başkasına atmadi da sana attı. Hadi gir içeri 6 yıl yat sesini çıkarma

Testere8, 6 yıl önce

Ulkede 80 milyon insan var adam onlardan birinin adini degilde neden senin kini vermis onu dusun demek ki bir hukukunuz olmus ayni canaktan yemek yemis cay icmissiniz ki adamda senin adini vermis.

Devlette hakim savcilarda boyle dusunuyor o yuzden bosuna yirtinma burda derdin varsa hakime savciya anlat.

Testere8
Yasaklı
15 Kasım 2017 10:29

Köpekler istedi diye atlar ölmez :)

Benim yaram yok gocunmam :)

Sen eski yedigin hurmalara dikkat et hepsi o yuzden

biway, 6 yıl önce

Attan düşenin halini attan düşen anlar. İnşallah sana da biri iftira atar da biri sana der neden başkasına atmadi da sana attı. Hadi gir içeri 6 yıl yat sesini çıkarma

biway
Kapalı
15 Kasım 2017 12:25

Senin mantiginla bakarsak iftira diye bir şey dünyada olmaması lazim her söyleyenin her söylediği doğru olması lazım. Mahkemeler neden var O zaman biri birine atsın sucu ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek tutuklayalim gitsin adamı. Ne gerek var somut delile değil mi? Kendi basına gelirse en fazla sen bağırırsın ama kimse duymaz o zaman aklın basına gelir

Testere8, 6 yıl önce

Köpekler istedi diye atlar ölmez :)

Benim yaram yok gocunmam :)

Sen eski yedigin hurmalara dikkat et hepsi o yuzden

biway
Kapalı
15 Kasım 2017 12:34

Biri annene iftira atsa böyle diyeceksin demek ki. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz neden 80 milyon a atmadılar. Demekki ayni çanaktan yemek yemiş dersin. Beyin fukarası

Testere8, 6 yıl önce

Testere8
Yasaklı
15 Kasım 2017 12:40

:)

Belli yaran çok buyuk.

Belli bayansin ve feto ablalarindansin.

Iftira dedigin seyleri soylesene ne yaptin mesela.

Dur ben sayayayim.

Toplantilara katildin.

Bankada paranda vardir.

Sumukluye hocam hocsm dedin.

Muhtemelen halada diyorsun uslubun o sekilde cunku.

Ve seninle ayni toplantilara katilan biri itirafci oldu.

Ben bunu yoplantilarda gordum dedi.

Sende buna iftira diyorsun degil mi :)

Sen yediklerinin acisini cekiyorsun.

Kanundan hukuktan bi haber oldugunda belli.

Ifadeyi veren kisi gizli tanik degilse mahkemede karsina cikar bunlari mahkeme huzurunda tekrarlar.

Mahkeme yemin ettirir dogru soyleyecegine dair.

Ola ki imkansiz ama dedigin gibi iftira atiyor.

Iftira attigi icin mahkeme onu yargilar ilerleyen zamanda bunu da kimse goze almaz.

Sen once amerikada ki pezevenke hain de ondan sonr buraya yaz feto ablasi seni :)

biway, 6 yıl önce

Biri annene iftira atsa böyle diyeceksin demek ki. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz neden 80 milyon a atmadılar. Demekki ayni çanaktan yemek yemiş dersin. Beyin fukarası

biway
Kapalı
15 Kasım 2017 13:51

Kardeş sen nasıl bir beyin yapısına sahipsin hayretler içerisindeyim. Feto picinin sohbetleriyle vs hiçbir alakam Yok. Gizli tanık bir fişleme listesi vermiş karşısında numaralar varmış ne o beni görmüş ne ben onu görmüşüm sadece listede adim varmış. Forumda albatros gizli tanık diye arat nasıl bir iftira olduğunu görürsün. Hayal gücün ne kadar genişmiş isi nerelere götürdün mk.

Testere8, 6 yıl önce

:)

Belli yaran çok buyuk.

Belli bayansin ve feto ablalarindansin.

Iftira dedigin seyleri soylesene ne yaptin mesela.

Dur ben sayayayim.

Toplantilara katildin.

Bankada paranda vardir.

Sumukluye hocam hocsm dedin.

Muhtemelen halada diyorsun uslubun o sekilde cunku.

Ve seninle ayni toplantilara katilan biri itirafci oldu.

Ben bunu yoplantilarda gordum dedi.

Sende buna iftira diyorsun degil mi :)

Sen yediklerinin acisini cekiyorsun.

Kanundan hukuktan bi haber oldugunda belli.

Ifadeyi veren kisi gizli tanik degilse mahkemede karsina cikar bunlari mahkeme huzurunda tekrarlar.

Mahkeme yemin ettirir dogru soyleyecegine dair.

Ola ki imkansiz ama dedigin gibi iftira atiyor.

Iftira attigi icin mahkeme onu yargilar ilerleyen zamanda bunu da kimse goze almaz.

Sen once amerikada ki pezevenke hain de ondan sonr buraya yaz feto ablasi seni :)

Testere8
Yasaklı
15 Kasım 2017 13:56

Albatrosmudur nedir benim adimi neden vermemis benim adimin karsisina kodlama yapmamista senin kine yapmis :)

Sen once bunun cevabini ara inaniyorum cevap cok uzaginda degil yakin gecmisinde :)

biway
Kapalı
15 Kasım 2017 14:13

Annene iftira atsalar ona da böyle sor tamam mi? Neden bana iftira atmadılar de. Demekki var sende bir seyler de anladın

Testere8, 6 yıl önce

Albatrosmudur nedir benim adimi neden vermemis benim adimin karsisina kodlama yapmamista senin kine yapmis :)

Sen once bunun cevabini ara inaniyorum cevap cok uzaginda degil yakin gecmisinde :)

se2424
Genel Müdür
15 Kasım 2017 14:21

Gardaş sende bir mallık varmı haberde mi izlemiyon darbe davalarınıdamı bakmıyon adama bilmem nerenin sıkı yönetim komutan yardıöcısı yazılmış bak onda bile adam 1 yıl sonra inceleniyor sucu günahı yok adam hapistende çıkıyor görevinede dönüyor şırnakta helikopterde şehit olan komutan listede ismi bilmem nerenin komutanı diye iyi onada mı diyelim nie benim ismim yazmıyor senin ismin yazıyor ne kadar çok boş konuşuyon

Testere8, 6 yıl önce

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi