Editörler : crops35
«121122123124125126127128129130131132»
17 Mayıs 2015 21:22

agzina saglum kardesim..duygularimi iyi dile getirdin

klie
Şef
21 Haziran 2015 20:23

Havuz ne oldu? Ve cumartesi çilesinin kalkması durumu?

ecenuri
Aday Memur
22 Haziran 2015 12:19

PTT' ye müracaat etmeyi düşünenlere

ecenuri
Aday Memur
22 Haziran 2015 12:22

Alımlar için sona gelinmiş olup

ecenuri
Aday Memur
22 Haziran 2015 12:23

Kurum içi nakil taleplerinin neticelenmesinden sonra

ecenuri
Aday Memur
22 Haziran 2015 12:24

Takriben Temmuz-Ağustos ayı gibi alım yapılacak

iibfli123
Memur
23 Haziran 2015 15:41

gncl

hasan78
Şef
24 Haziran 2015 18:43

PTT'nin A.Ş.'ye dönüştürülmesinden sonra, PTT'de personel alımı tümüyle şirket yönetimine bırakılmıştır. Devletten bağımsız olarak istedikleri kadar İHS' li yeni personel alabilecekleri halde personel alımı yapmamakta eksik kadrolarla iş gördürmeye çalışmaktadırlar. Vatandaş nezlinde zaten çok iyi yerlerde olmayan PTT imajını bir daha ayağa kalkamayacak hale getirmekteler.

arslanerkanarslan007
Genel Müdür
11 Temmuz 2015 12:16

Arkadaşlar yeni bir duyum yok mu havuz konusunda?

klie
Şef
12 Temmuz 2015 23:11

Hakikaten bir gelişme yokmu

klmno_84
Daire Başkanı
12 Temmuz 2015 23:45

ben genel mudurlukde calisiyorum arkadaslar bastan beri ozellesme felan yoktur biri birsey atıyor donup kendi inaniyor sonra buna oylee birsey yok havuzda yok yani bizzat yonetim hizmetlerindeyim amac öncelikle kara gecmeyi saglamak a.s olmasi ozellesmeyle hicbir ilgisi yok sadece hantallik ve zarardan kurtarmak kurumu islem ucreti almak yada kurumun is hacmi ve yapisini değiştirmek olaay bundan ibarettir.. Bunlari bilinki ona göre beklentileriniz olsun saygilar

bist
Memur
12 Temmuz 2015 23:55

Bende en başından beri bu kurumda bir özelleştirme olmayacağını olamayacağını düşünüyorum sirketlesmenin tek amacı hantal yapıdan kurtulup kar eden bir kurum haline getirmek ve rekabet edebilecek imkan yaratmak ha bunlar oldu mu derseniz Hayır

ama havuz belki herkesin beklediği birsey ama maalesef olası görmüyorum

klmno_84
Daire Başkanı
13 Temmuz 2015 00:02

Havuz diye birsey yok arkadasim ben genel mudurluk yonetim kurulunun bizzat memurlarindanim biri birsey diyor sonra dinlenip dinlenip duruyor bizzat genel mudur ve yonetim kuruluyla toplantilara giriyoruz yok oyle birsey bundan daha acik bilgi olamaz herhalde

bist, 9 yıl önce

Bende en başından beri bu kurumda bir özelleştirme olmayacağını olamayacağını düşünüyorum sirketlesmenin tek amacı hantal yapıdan kurtulup kar eden bir kurum haline getirmek ve rekabet edebilecek imkan yaratmak ha bunlar oldu mu derseniz Hayır

ama havuz belki herkesin beklediği birsey ama maalesef olası görmüyorum

oliverkapo
Şube Müdürü
13 Temmuz 2015 00:16

personel alımı hakkında bilginiz var mı hocam? gişe elemanı olarak

klmno_84, 9 yıl önce

Havuz diye birsey yok arkadasim ben genel mudurluk yonetim kurulunun bizzat memurlarindanim biri birsey diyor sonra dinlenip dinlenip duruyor bizzat genel mudur ve yonetim kuruluyla toplantilara giriyoruz yok oyle birsey bundan daha acik bilgi olamaz herhalde

oliverkapo
Şube Müdürü
13 Temmuz 2015 00:18

Alım sayısı hakkında bilginiz var mı? Gişe iibf mi olacak

ecenuri, 9 yıl önce

Takriben Temmuz-Ağustos ayı gibi alım yapılacak

iibfli123
Memur
13 Temmuz 2015 00:35

+

oliverkapo, 9 yıl önce

personel alımı hakkında bilginiz var mı hocam? gişe elemanı olarak

iibfli123
Memur
13 Temmuz 2015 18:44

off off kasımda perosnel alınacak dedıler bekledık

ocakta dedıler bekledık

mart dedıler bekledık

mart geldı dedılerkı yonetmelıkd eısecek tamam dedık bekledık

sonra onaylanacak dedıler bekledık

sonra resmı gazatede yayınlanacak dedıler onuda bekledık

sonra merkezı atamadan sonra dedıler bekledık

sonra tayınlerden sonra dedıler onu da bekledık

şimdide bayramdan sonra diyorlar e onu da beklıyoruz

Peki ya sonra ne denecek merak edıyorum acıkcası !

karagülle
Daire Başkanı
16 Temmuz 2015 00:58

Du bakali nolcek dedikce yine beklemen gerektiğini bileceksin. Hatta bu bekleyişlerinden birinde bize de oturmaya gel hep beraber bekleyelim. Ha ha ha... sizi gidi kadrolu ptt'ciler sizii. Hep bana Rabbena, bekleyen derviş muradına ermiş deyip sonuç alacaksınız öyle mi? Daha çok beklersin. :-)

20 Temmuz 2015 20:07

arkadaşım genel müdürlükte çalışıyor olman toplantılara giriyor olman falan pek bir şeyi değiştirmez..Emin ol Ptt özelleştirilme aşamasına geldiğinde kimse senin o toplantılara girdiğin şahıslara fikirlerini sormuyacak...PTT eni sonu özelleştirilecek bir kurum...beraber yaşayıp görecez...Burdaki tek sıkıntı mevcut hükümet in tek parti olarak iktidara gelememesinden kaynaklanıyor...Şu anda ülke de ne zaman hükümet kurulacağı veya kurulamazsa ne zaman seçim olacağı bile belli değil...belirsizliklerle dolu öngörülemeyen bir durum var...Ayrıca a.ş. olunması ptt nin hantal yapısını değiştirmek için falan tarzında bir şey demişsin... a.ş. olduktan sonra gerçektende hantal yapımız çok değişti...merkezler memur dan geçilmiyor..sorunlarımıza anında çözüm üretiliyor...kurum memurunun arkasında durmaya başladı di mi ama :) ...bırakın bu işleri kardeşim... kafalar değişmedikten sonra kurumun adının yanına a.ş. eklense nolur...eski tas eski hamam...belkide eskisinden de kötü oldu...eskiden en azından 2 lik yoktu...şimdi artık birde nur topu gibi idari sözleşmeli personellerimiz oldu...neyse uzun zamandır yazmıyodum bir ara gene yazarım...herkese saygılar..

klmno_84, 9 yıl önce

klie
Şef
20 Temmuz 2015 23:48

Yani değişen hiçbirşey olmadı.sıkıntılar had safhada artmaya devam ediyor. Havuz bence kaçınılmaz.üstelik sanıldığı kadar çok ta uzak olmayacak inşallah
Toplam 6226 mesaj
«121122123124125126127128129130131132»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi