Editörler : supporters.
«636465666768697071727374»

aty06111
Memur
01 Mart 2017 19:21

Arkadaşlar bende yarın gireceğim çıkınca ayrıntılı yazarım sizlere yardımcı olabilmek adıma. Bende birşey soracağım, mesela mont ve çantamız içeri girdiğimizde elimizde olabiliyor mu?

billalcan
Aday Memur
01 Mart 2017 19:26

Girerken dışarıda kalan birine bırakırsın

aty06111, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende yarın gireceğim çıkınca ayrıntılı yazarım sizlere yardımcı olabilmek adıma. Bende birşey soracağım, mesela mont ve çantamız içeri girdiğimizde elimizde olabiliyor mu?

spektaküler avukat
Şube Müdürü
01 Mart 2017 19:53

Çantaya neden bu kadar taktığınızı anlayabilmiş değilim (kadınların bir kısmı). 7 tane üst düzey bürokrat hakimin karşısına çıkıyorsunuz. Çanta ve montunuzu kafetaryada bırakibilirsiniz zaten herkes meslektaş. Montunuz ve çantanız kantinde bıraktığınız koktuğun masanın üstündrduracaktır.

manole
Aday Memur
01 Mart 2017 20:07

Sürekli takip ediyorum. Soru paylaşanlara teşekkür ederim. Benim mülakatım 17 martta, buradan mutlaka deneyimlerimi ve duyduğum soruları paylaşacağım.

Kamuhukuk sağlam referans bulmuş millet derken neyi kasttettin? Kolay soru sorulanları mı söylüyorsun yoksa başka şeyler mi duydun?

Tınln
Kapalı
01 Mart 2017 20:20

herkes rahat olsun mülakat Heyeti çok iyi beş kişiye de eşit yaklaşım kimseye olumlu olumsuz renk vermiyorlar, mülakattan çıkınca kendinizi kötü hissetmeyeceksiniz

selinaydeniz
Aday Memur
01 Mart 2017 20:35

Peki herkes iyi köyü bir şey söyleyebiliyor mu? Donup kalan oluyor mu? Heyecan dorukta mı ?? en azından sizin grupta durum nasıldı?

Tınln, 7 yıl önce

herkes rahat olsun mülakat Heyeti çok iyi beş kişiye de eşit yaklaşım kimseye olumlu olumsuz renk vermiyorlar, mülakattan çıkınca kendinizi kötü hissetmeyeceksiniz

hukukçu32
Müsteşar Yardımcısı
01 Mart 2017 20:41

arkadaş,mülakat komisyonunun herkese eşit davrandığını yazmış.olması gerekende bu.Bende kamuhukuk gibi kuvvetli referansı olanları duydum.zaten

.mülakat her hangi bir şeyi ölçme için yapılmıyor.Belki;feto ve teröre bulaşanları ayıklayabilirler ya sonrası?

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 20:48

1500-2000 kişi geçmiş dönemlerde üstü çizilmiş..söyleyen savcı ama ben fazla ayrıntı alamadım...

spektaküler avukat, 7 yıl önce

Referansı sağlam olduğu halde üstü çizilenleri kastediyowunuz sanırım.

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 20:51

manole bireysel ve toplu referans konularında çok güçlü olan rakiplerle karşılaştık hepsi o:)

manole, 7 yıl önce

Sürekli takip ediyorum. Soru paylaşanlara teşekkür ederim. Benim mülakatım 17 martta, buradan mutlaka deneyimlerimi ve duyduğum soruları paylaşacağım.

Kamuhukuk sağlam referans bulmuş millet derken neyi kasttettin? Kolay soru sorulanları mı söylüyorsun yoksa başka şeyler mi duydun?

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 20:54

sınava ilk girenler çok şanslı yzzyy..biz kontenjan fetö mağdurlarına dağıtılsın dedik herhangi bir çalışma düşünülmemektedir yazdılar cevap olarak:)üstü çizilenlerde daha önce başarısız olanların büyük kısmı imiş...

Yzzyy, 7 yıl önce

Kamuhukuku kardeş kimlerin üzeri çizilmiş , sen bilirsin

Avukat Ordu
Daire Başkanı
01 Mart 2017 20:57

Heyet 10 numara üçte ikimiz eleneceğiz ama ben 2010dan önce girdiğim mülakatlarda adaylara teşekkür eden bir üye bile görmemiştim. Biz çıkarken 3-4 üye birden teşekkür ederiz dedi.

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 21:06

bekleme masalarına bırakma imkanınız var...memurlar takip ederiz diyor..misafir götürecek iseniz sınava beraber gitmeniz gerekiyor...

aty06111, 7 yıl önce

verges
Şef
01 Mart 2017 21:09

kamuhukuk nasil beraber gitmemiz gerekiyor. misafirimiz kantinde beklemiyor mu

aty06111
Memur
01 Mart 2017 21:10

Çok saolun arkadaşlar. Peki 8:30 meselesi nedir ben ilana baktım değişen birşey yok. 8:30 da mı 9:00 da mı başlayacak

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 21:16

güvenlik misafirler sınava girecek kişi ile birlikte gelsin diyor...sonradan tek başına gelen misafirleri içeri almıyorlar...

verges, 7 yıl önce
kamuhukuk nasil beraber gitmemiz gerekiyor. misafirimiz kantinde beklemiyor mu

KaMuHuKuK
Genel Müdür
01 Mart 2017 21:18

sınavlar 8.30 da başlıyor...soyısım bolluğu var:)bazıları öğleden sonraya kalıyor ama erken gidip heyete yakın yerden bekleme yerinizi kapın:)

aty06111, 7 yıl önce

Çok saolun arkadaşlar. Peki 8:30 meselesi nedir ben ilana baktım değişen birşey yok. 8:30 da mı 9:00 da mı başlayacak

sharan
Aday Memur
01 Mart 2017 21:23

Sayın Kamuhukuk daha önceki mülakatlarda başarısız sayılanlar boşa ümitlenmesin sonucunu çıkarabilir miyiz?

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

sınava ilk girenler çok şanslı yzzyy..biz kontenjan fetö mağdurlarına dağıtılsın dedik herhangi bir çalışma düşünülmemektedir yazdılar cevap olarak:)üstü çizilenlerde daha önce başarısız olanların büyük kısmı imiş...

manole
Aday Memur
01 Mart 2017 21:26

Hiç anlamadım :) Yani sormak istediğim şuydu güçlü referans nasıl oluyor milletvekili ya da bakan mı?

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

manole bireysel ve toplu referans konularında çok güçlü olan rakiplerle karşılaştık hepsi o:)

01 Mart 2017 21:31

kamuhukuk cok sifreli konusmus bende anlamadm ;D

hukukçu32
Müsteşar Yardımcısı
01 Mart 2017 21:47

manole,milletvekilinden referans olmaz.hiç bir milletvekilinin referansı dikkate alınmaz.Bakanların referansında kontenjanları olabilir.Ben herkesten ayrı kesin bir bilgi paylaşacağım:listeler Bakanlık dışında bir yerde netleşiyor.Gerisini siz araştırın veya tahmin edin.(siyaset bu işte çok etkin.)

Toplam 2438 mesaj
«636465666768697071727374»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi