Editörler : F16 Gökçen
13 Nisan 2007 18:04

Yapı-kredi yönetmen yrd.

PERAKENDE BANKACILIK / YÖNETMEN YARDIMCILARI

Şehir/Ülke: Tüm Türkiye

İlan Tarihi: 13.04.2007

İşe Alınacak Personel Sayısı: -

Genel Nitelikler:

4 yıllık üniversitelerin tercihen işletme, ekonomi, ekonometri, çalışma ekonomisi, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, matematik, istatistik bölümlerinden mezun,

Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,

28 yaşından gün almamış,

Erkek adayların askerliğini yapmış,

Adayların daha önce bankamız sınav ya da mülakatlarından birine girmemiş olması gerekmektedir.

İş Tanımı:

Bankamız ürün ve hizmetlerinin müşterilerimize satışı, yaygınlaştırılması, yeni müşterilerin bankamıza kazandırılması ve tüm bankacılık alanlarında hizmet vermek amacıyla Türkiye genelindeki şubelerimizde ?Perakende Bankacılık Yönetmen Yardımcısı? olarak görevlendirilmek üzere adaylar aranmaktadır.

İlan kariyer.net te

legislature11
Aday Memur
13 Nisan 2007 18:14

bence böyle bi alım gerçekleşmeyecek kariyerin oyunundan ibaret çok olmadı bu bankanın bu ilanına başvuurup olumsuz yanıt almam..Ne diyelim..Sınavı geçiyosun mülakatta eliyolar..Galiba kimlerin alınacağı önceden belli..aksi taktirde sınavı geçtikten sonra ve mülakkatta ii bir performans sonrası olumsuz yanıt almak bişeye bağlanamaz..Başvuranlara kolay gelsin..Sınavı ve ilk mülakatları adecco yapıyor..

omureren
Kapalı
13 Nisan 2007 18:20

ilanın ik saçma yanı var:askerlık yapılmıs olccak diyor. tecilliler ne olacak. 2009 un sonuna kadar tecılım var butun bankalar bunu kabul ederken bunlar neden kabul etmıyor. ayrıcabaska hıc bır sınava yada mulakata katılmamıs olmak gerek. hadı mulakatı anladık ta sınav da nesi.

cihantrex
Aday Memur
13 Nisan 2007 18:30

arkadaşlar bu pozisyon şube dışı satış işi mi

Zeynep_83
Aday Memur
13 Nisan 2007 19:06

tam bilgi sahibi diilim ama bence %100 şube dışı satış!

yani "bankada bi masan var ama gez gezebildiğin kadar" şeklinde bişey..

zaten bizim gibi iş arayanlar/tecrübesizler için adam gibi masa başı bi iş ilanı verseler (gişe hariç) kurban kesçem valla!!

bi de bireysel emeklilik için ilanları var bunların,o da gez gez bitmiyo!!

off çok sinirlendim yine! :))

seda's
Aday Memur
13 Nisan 2007 19:15

arkadaşlar ben bundan önceki yönetmen yardımcılığı sınavına girdim.mülakat sonucunu bekliyorum.şube dışı değil fakat zamanınızın yüze 30u dışarda,yüzde yetmişi şube içinde geçiyormuş.kredi kartı pazarlaması değil.başlayan arkadaşların söylediğine göre çok zevkliymiş.herkese bol şans

**recklessxx
Şube Müdürü
13 Nisan 2007 19:34

BUYUK IHTIMAL BAZI SEHIRLERE GITMEYEN ARKADASLAR NEDENIYLE KALAN BOS KADROLAR ICINDIR ARKADASLAR.YOKSA BU KADAR KISA ZAMANDA 2. ALIM IMKANSIZ. YANI BULUNDUGUNUZ SEHIRDE CALISMA IMKANI OLDUGU UMIDINE COK FAZLA KAPILMAYIN BENCE TABI

realist01
Aday Memur
13 Nisan 2007 19:50

arkadaş kazandı girdi hatta başladı... eğitimleri filan varmış ama satış filan yaptırmamışlar daha... şimdilik masa başı ama ilerde satış yapıcak gibi gözüküo... aynı pozisyonda sınavı bende kazandım gitmemiştim mülakata ben şubat 2007 de başvurdum bu ilana bi de... neyse ii ki gitmemişim :)

Business
Kapalı
14 Nisan 2007 22:29

tamamen sube dısı kapı kapı gezıcen aksama kadar bankaclıkta sube ıcınde oturmayı bekleyenler cok beklerler hele buyuk bankalarda degılsen yanı musterı yogunlugu yasanmayan banlakrsa fortıs yapı kredı fınansbank hatta akbank bıle bızde ve dıger subelerde gıseler dahı dısarı cıkıp kapı kapı gezıyoz kredı kartı satıyon.işbankası harıc butun banlarda varbu.

istçi
Aday Memur
16 Nisan 2007 11:59

NASI YA DAHA BİZE CEVAP YOLLAMADILAR BU NE DEMEK OLUYO!!!!!!!

barden
Aday Memur
16 Nisan 2007 23:35

bu iş için maaş ne kadar bilgisi olan varmı...

realist01 arkadasına sorabilir misin

realist01
Aday Memur
17 Nisan 2007 00:04

barden maaş 1200 ytl civarı die söylemişti ama brüt maaşı bu kesintilerlede 200 250 oynar die tahmin ediyorum, yani ilk başlayan için kötü değil ama eğitimleri filan var istanbula gidecek sonra satış verirler heralde iş tanımı öyle idi

gazoline
Aday Memur
17 Nisan 2007 21:31

Burada belirtilenler aslında paylaşım ve birbirimize yardım amaçlı olmalı ama yazılanları görunce gerçekten üzüldüm çünkü gerçeklerin yakınından bile geçmiyor. Ben YKBnin bir bahsettiğiniz pozisyonunda çalışmaya başlamış biri olarak bu işin %90ının şube içi olduğu şubede ticari pazarlamadan sonra en yetkili bölüm olduğu ve ücretinde 1000in üzerinde olduğunu soyleyebilirim. Ayrıca 2 ay içinde 200ü bulacak alınan kişi sayısı... Yani gerçekten emin değilseniz buraya yazıp kimseyi yanlış yönlendirmeyin....

barden
Aday Memur
17 Nisan 2007 22:24

bilgi verenlere tesekurler...

gazoline iş hakkında biraz bilgi verebilir misin...

mesela eğitime istanbula gidersek kalacak yeri ayarlıyorlar mı...bide perakende bankacılık dedikleri bireysel bankacılık dimi yani bu ev kredisi arac kredisi gibi kredilerin bireylere pazarlanması...

ticari bankacılıkla farkı nedir sadece ticari bankacılık büyük olcekli işletmelere falan mı...

pıtonum
Memur
18 Nisan 2007 09:53

gazoline sana bişey sormak istiyorum. torpilsiz mi girdin. bunu ne olur cevaplarsan sevinirim. yoksa ümidimi keseceğim aertık. çünkü kesi dediğim mülakatlardan bile olumsuz döndüm. moralim çok kötü bu aralar. bu bankanında 2. mülakatında elendim. ama sanırım bu mülakatta elenmekten haklıydım.

istçi
Aday Memur
18 Nisan 2007 10:37

arkadaşlar bundan 3 3.5 hafta önce bu pozisyon için mülakata girdim bana henüz bir cevap gelmedi adeccoyu aradım sürecin devam ettiğini yapıkredi onlara geri dönüş yaptığında arayacaklarını söylediler bende ilanın tekrar yayınlandığını söylediğim ankara için diil bir başka ilde açık olduğunu söylediler...bilginize!

gazoline
Aday Memur
18 Nisan 2007 13:28

Kesinlikle YKB de hiçbir tanıdğım yok ve torpilsiz girdim. Pozisyon müşteri hizmetleri yönetmenliği yani siz sube içinde bireysel krediler kredi kartları müşteri portföyleri fon vadeli hesap açma gibi her türlü işten sorumlusunuz. Gerçekten çok dinamik ve zevkli bir iş.... Herkese tavsiye ederim umarım olur

carpediemmm
Memur
18 Nisan 2007 14:55

gazoline...pozisyonun ''müşteri hizmetleri yönetmenliği'' olduğunu söylüyosun.iyi de bu iş ''perakende bankacılık yönetmen yardımcılığı'' .ve ben bu pozisyonun sınavını kazandım ama mülakatta adeccodaki görevli bu işin saha işi olduğunu , tamamen satış işi olduğunu, kendi hedeflerimi tuttursam bile bankanınkini tutturamazsam bankanın önüne stant açıp orada kredi kartı bile satacağımı söyledi.belliki senin bahsettiğin işle bizim bahsettiğimiz pozisyon aynı değil...

Business
Kapalı
18 Nisan 2007 21:30

perakende bankacılgın dıgerlerıne gore daha zor oldgunu soylememıssın yanı hambal bankacılıgı bende perakende subede calısyorum.aksama kadar kredı karı kotasını doldurmak ıcın nasıl cabladıgnı dısarı cıkıp kredı kartı yazacak cahıl adamlar aradıgını ve hayvanlar gıbı kotların oldugnu soylemeyı unutmusun.satamayınca ne olucagını da soyle arkadsım.

realist01
Aday Memur
19 Nisan 2007 03:31

başlarda hesap açma kapamada eğitimden sonra kredi kartı satışı falan olayı, çünkü mülakatta arkadaşa satış yapabilir misin die sormuşlar... bu arada businessa da katılıyorum bu satış işi hiç de göründüğü kadar kolay değil, ben sınavı kazandım fakat arkadaş mülakatta satış işini sordular deyince ankara adecceoya gitmemiştim, perakende bank. yön. yard. die geçiyor pozisyon yani kısaca satış olacak sonra

celineee
Aday Memur
21 Nisan 2007 22:34

arkadaşalr bende yeni başaldı myapıkredide bahsedilen görevde, parekende bankacılık zaten bireysel olarak geçiyo ve bireyselde işe ilk başlayanın pozisyonu müşteri ilişkileri yönetmen yardımcısı, görev yorucu,evet birazda riskli, çünkü parayla uğraşıyosun ama bir okadar da zevkli, günün nasıl geçtini anlamıyosunuz bile. tüm bireysel işleri yapıyosunuz, kredi kartı, hertürlü kredi verilmesi, internet banakcılığı... vs. gelen müşterilerin sorunlarını çözmeye çalışıyosunuz. benim yünetmenlerimin hiç biri aktif olarak saha satışına çıkmıyolar, sürekli şubedeyiz,çünkü şubeden yaptığımız satışalarla kotalarını tutturuyolarmış , dışarıya çıkmaya gerek kalmıyo oyüzden. ama bazaen, olduda kotan tutmuyo, tanıdık birilerinin çalıştığı şirkete felan hbr verip ordaki çalışanlara kredi kartı satmaya gidiyosun,gelen müşterilerin şirketleri oluyo genelde, oda geröekten zevkli, sürekli şubede olamamı şoluyosun, ama buda 4-5 ayda bir anca oluyo, ben çok istedim bi şirkete gidip kredi kartı satalım diye ama çok yoğunuz neara gidicez, bu satışalr yetiyo dediler, yani öylew sürekl idışarda olucaksın diye bişey yok, birazda mülakatda abartılr görevi sanki.

Toplam 100 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi