Editörler : crops35
01 Kasım 2006 11:32

YERLEŞİP GİTMEZSEM NE OLUR

Arkadaşlar ösym nin haberinde şöyle ''Yazıyor bir defa yerleşen ikinci kez yerleşemeyecek'' diyor ama haberin içeriğini Tam anlamak gerekiyor Değiştirilen yönetmeliği buyrun okuyun http://www.memurlar.net/haber/20831/

Eğer Yerleştiğin kuruma gidip başvurduğunda ataman yapılırsa tercih hakkın yok yani o kurum ÖSYM nin havuz Sisteminden seni düşürüyor

ama yerleştirildiğin halde gitmezsen havuzdan düşmüyorsun Çünki Ataman yapılmıyor bir ikincisi havuzdan düşersen yani ÖSYM den KPSS puanın engellenirse o kazandıgın kurumdan Atamanın olmadığına Dair bir evrakla Tekrar hakkını alabiliyorsun demek

Bazı arkadaşları görüyorum bir daha başvuramazsın dikkatli ol diye falan ama yinedE yanlışlık herkese mahsus Öyle bişey Yapamazlar yargı denen bir kurum Var enselerine tokat gibi yapıştırırlar onu çoK iyi bildiklerinden dolayı öyle Bir kanun düzenleme yapamazlar

d_toxl
Yasaklı
01 Kasım 2006 11:36

alıyorsunda neden yazıpta gitmiyorsunki yalan yanlış yanıltıcı beyan yapanlar sonra yazdığı yerleri beğenmeyip gitmeyenler kul hakkı yemiş olurlar ona göre herkes adam gibi tercihini yapsın derim

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 11:38

Bilader Ben teknisyen yazdım Yalan yanlış beyan etmem Bir Defa son 4 tercihim teknisyen yardımcılığı 91.704 le Yazdım üstelik Ayrıca Gerçekleride görmeniz Gerek Bana bile Geleceğini düşünmüyorum

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 11:40

Bilader Ben teknisyen yazdım Yalan yanlış beyan etmem Bir Defa son 4 tercihim teknisyen yardımcılığı 91.704 le Yazdım üstelik Ayrıca Gerçekleride görmeniz Gerek Bana bile Geleceğini düşünmüyorum

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 11:42

Kul hakkını hükümette ve torpillerde ara bence yanlış yere yazıyorsun

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 11:56

KPSS TERCİH KLAVUZU

tercihlerin yapılması ile ilgili işlemler 3.10 Nolu bölümde yazıyor Merak edenler Bakabilir

Ama Şartlarınız uymuyorsa başka yerleri tercih etmeyin lütfen

mizan
Şef
01 Kasım 2006 13:17

tercih edip gitmezsen daha atanamazsın. kendi kendini yakmış olursun. o puana da bir yer gelmez. benimki de 91.799 bana da gelmez. sonraki atamaları bekle.

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 14:00

mizan kardeş klavuzu okumadın sanırım senin mesajdan üsteki medajda tercih klavuzunda acıklaması var bak istersen ben kulaktan dolma bilgilerle konuşmuyorum ösym nin açıklaması

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 14:02

tercihlerin yapılması ile ilgili işlemler 3.10 Nolu bölümde yazıyor Merak edenler Bakabilir

d_toxl
Yasaklı
01 Kasım 2006 17:09

kardeş o zaman tercih edip gitmezsem diye niye soruyorsun başlatma hükümetine şimdi...

ekstra
Kapalı
01 Kasım 2006 17:16

yüksek puanlar yerleşip gitmeksek nolur diyo kardeşim gitmiceksen ne yazıpta puanları yukarı çekiyosun hayret bişey yav.

d_toxl
Yasaklı
01 Kasım 2006 17:19

kardeş bu soruyu sorduğuna göre millet tabiki tepki verecektir zaten 2500 civarı memur alıyorlar almıyorlar ondan sonrada ya niye kızıyorsunuz diyorsun ...

irfanizm
Aday Memur
01 Kasım 2006 17:41

yerleşip gitmezsen

memur olamazsın bi daha

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 17:49

Arkadaşlar bilmeden sallamayın lütfen ne demek memur olamazsın Bir Daha SAÇMA SAPAN KONUŞACAĞINA TErcih klavuzuna göz at Senin gibi bilmeyipte zıplayanlar bulandırıyor ortalığı

gozleri
Genel Müdür
01 Kasım 2006 17:53

Yanlış anlıyorsunuz Arkadaşlar Konu Yerleşipte Gitmemek olarka algılanmasın Başvuru yapamadı Yada bazı sebeplerden dolayı Gidemiyor Ne Biliyim Dünyanın binbir Türlü hali var birilerinin de başına Gelebilir. Kimseninde Bir yeri yazıpta gitmeme gibi bir lüxü olacağını danmıyorum Ayrıca açtıgım konuyu lütfen Kötü anlamda düşünmeyin Ben asla Öyle Düşnümedim Ve kimseninde Ard niyet olarak öyle yapacagını düşünmüyorum sonuçta yine Başı ağrıyacak insanın belgelemen gerekiyor Falan diye Kmise Yokuşa Doğru gitmek istemez Düz yol dururken Ayrıca burda tek sen veya diğeri degil herkes ekmek davasında arkadaşlar

amanos_25
Aday Memur
01 Kasım 2006 18:33

BOK OLUR YAZIPTA NEDEN GİTMİYORSUN GERİZEKALI

cengizhan_777
Aday Memur
01 Kasım 2006 20:15

şöyle bir şey olur işe ihtiyacı olan binlerce vatandaşın tabiri caizse kanına girmiş olursun...

gozleri
Genel Müdür
02 Kasım 2006 10:47

Amanos 25 o söyledigin lafları bir Yerine paketlemek gerek terbiyesiz mahluk

mistty
Daire Başkanı
03 Kasım 2006 10:28

........

kayadurmus21
Memur
03 Kasım 2006 12:57

ÖSYM seni kuruma gönderdi,sen de belgeleri verdin ama eksik bir şey çıktı.Bu durumda ne olur?1 yıl atanamama gibi bir mevxu olabilir mi?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi