Editörler : F16 Gökçen

nesra
Aday Memur
04 Ocak 2010 23:01

slm arkadaslar

1 tane kitap var beas ile ilgili o da2004 basım ama yinede işinize yarayabilir. ankaradan kariyer yayınlarından sipariş etmeniz lazım. turunculu beyazlı bi kitap . googledan e-beas kitabı yazıp aratırsanız yayınevinin numarasını bulup siparis edebilirsiniz. bu arada egm'nin sayfasındaki 300 adet soruyada mutlaka calışın örnek sorular ve örnek deneme sınavı var onlardan yararlanabilirsiniz. ben kitapda aldım o sorularada çalıştım. ikisi birden daha iyi olur bence. iyi çalışmalar.

kfkskpln
Aday Memur
06 Ocak 2010 15:01

nesra cvp için teşekkürler. kitap biraz muaamma gibi görünüyor. sana yararı oldumu. çünkü ben spk içinde almıştım. iyide bi para verdim. ama hiç bi faydsı olmadı.

nesra
Aday Memur
07 Ocak 2010 22:42

yararı oldu aslında. ama kitapta bazı yanlış sorular var. egm den mevzuattan önemli gördügün yerleride okuyabilgidin kadar oku bence. bol şans.

kfkskpln
Aday Memur
10 Ocak 2010 13:36

tekrar saol ama benim derdim bes mevzuatı değil çünkü onun kaynağı var internette. geriye kalan dersler gözümü korkutuyor. onlara kaynak bulamıyorum

kfkskpln
Aday Memur
25 Ocak 2010 15:19

kimse yokmu diğer derslerele ilgili bilgi vercek birisi ya. normal sigorta acentelerine danışsak bi bilgileri olurmu acaba? yokmu yardım eden:DD

square
Aday Memur
02 Mart 2010 00:05

Merhaba.. Lütfen dikkat arkadaşlar, bu sınava 4 yıllık (ilgili) mezunların yanı sıra 2 yıllık mezunları girebiliyor. Burada çok ince bir nokta var. 2 yıllık önlisans mezunlarını kabul etmiyorlar, sadece Meslek Yüksekokulları mezunlarını kabul ediyorlar. Şu anda emeklilik şirketleri bunun farkında değil, bu yüzden siz lütfen dikkatli olun ve mağdur olmayın. Ben şu anda bunun ile ilgili gerekli yerlerle görüşüyorum. Eğer siz de benimle aynı durumda iseniz lütfen benimle iletişime geciniz.

glsh22
Aday Memur
06 Ekim 2010 10:43

arkadaşlar bu sertifikayı almanız için sigortacı olarak çalımanız gerekiyor en az 2 yıl diye biliyorum.

edniz
Aday Memur
10 Ekim 2010 14:47

glsh22

lise mezunları için iki yıl çalışma şartı aranıyor ama üns mezunları için aranmıyor.

kummsal
Kapalı
10 Ekim 2010 16:06

snrm sigorta şirketlerine grdgzn zamn üni mznalrına eğitm karslgnda bu belge verilıo die biliorum ama net bi bilgi degl

edniz
Aday Memur
11 Ekim 2010 00:02

aslında öyle sigorta şirketinde emeklilik ürünlerinin satışını bu lisans olmadan yapamıyorsun o yüzden şirket satış için aldığı her elemana yapmak zorunda

edniz
Aday Memur
12 Ekim 2010 17:34

beas sınavına bireysel olarak girecem bireysel olarak giren arkadşlar varsa yardım lütfen şirket aracılığıyla girsem onlar eğitiminini dökümanını veriyor ancak 2004 basımı kitaba bile ulaşamıyorum çalışabileceğim bi kaynak tavsiye eden arakadaşlar olursa çok sevinirim.

edniz
Aday Memur
13 Ekim 2010 18:59

güncel

Aslans
Daire Başkanı
18 Ekim 2010 18:18

gncl

muratyılmaz37
Aday Memur
06 Kasım 2011 12:41

konuları ve çalışabileceğimiz kitapları bilen varmı acaba

zeynepksk
Aday Memur
08 Kasım 2011 17:43

ben geçen sene şirketin verdiği eğitim vasıtasıyla aldım bu belgeyi bankacılıkla bi ilgisi yoktur tamamen sigortacılığın alanı satış ve sigorta hedefi olanlar alabilir sakın oturup tek tek konu çalışmayın çıkmış soruları emeklilik gözetim merkezinn sitesinden yada kitapçılardan temin edin çünkü çıkmış sorular çıkıyo kolayda gelebilir zorda havuzdan şansınıza hangi soru gelceğine bağlı 65 ve üstü alan geçiyo dediğim gb soru bazlı çalışın...

atikoatiko
Aday Memur
10 Kasım 2011 18:11

BEAS sınvına başvuruda buluncam fakat izmir için sınav tarihini çok beklermiyim.İzmir sınavı en son ne zamn oldu veya bu yakında olurmu bilen arkadaşlar paylaşırsa çok ama çok sevinirim.Lütfen cvpyazın arkadaşlar.

sevdaa1988
Aday Memur
15 Aralık 2011 21:17

eger kaynak bulamadıysanız ben yardımcı olabılırım bende cok ararım sans eserı egıtım sırketınden buldum yardımcı olurum ....

Mervepiri
Kapalı
16 Mayıs 2018 14:56

beas sınavına bireysel olarak girecek olan var mı ?

anilaydemir
Aday Memur
16 Mayıs 2018 21:50

ben giricem cuma günü

Mervepiri, 6 yıl önce

beas sınavına bireysel olarak girecek olan var mı ?

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi