Editörler : crops35
11 Ocak 2017 09:33

Vergi indirimi hk.

Arkadaşlar merhaba kamu da çalışıp vergi indirimi için müracaat eden varsa nasıl başvurdu acaba ?Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Kriminal27
Şef
11 Ocak 2017 12:34

ben gecen ay basvurdum onceden raporum vardi yeni tarihli onu goturdum kimlik fotokipisi bide dilekce o kadar vergi dairesine gideceksin, genelde once basvuru yapiosun seni sevkediolar ama benim rapor hskem hastaneden bide cok yakin tarihli oldugu icin boylede olabilir dediler vergi dairesinde, sonuc bekloyorim hayirlisi bakalim

mavi_umut
Daire Başkanı
11 Ocak 2017 13:12

Hayırlı olsun. Benimki de eğitim ve araştırma hastanesi ve mart 2016 tarihli acaba yeniden isterler mi ki ?

Kriminal27, 7 yıl önce
ben gecen ay basvurdum onceden raporum vardi yeni tarihli onu goturdum kimlik fotokipisi bide dilekce o kadar vergi dairesine gideceksin, genelde once basvuru yapiosun seni sevkediolar ama benim rapor hskem hastaneden bide cok yakin tarihli oldugu icin boylede olabilir dediler vergi dairesinde, sonuc bekloyorim hayirlisi bakalim

smry44
Aday Memur
11 Ocak 2017 18:05

2016 Mart ise hemen başvur üzerinden fazla zaman geçince Ankara raporunu tırpanlayıp aşağı çeker yeni ise olduğu gibi kabul eder...

Kriminal27
Şef
11 Ocak 2017 19:00

hemen basvur bence biraz gec bile kalmissin, sunu ekliyim okuyan arkadaslar icin ilce hastanelerinden degilde bolgenizdeki hakem hastaneden almaya calisin yani aksi bir durumda sizi sevkedecekleri hastanede, ilcelerdekine rapor gozuyle bakmiolar gecerli bile gormuyor nerdeyse ankara, ama bana vergi indirimi lazim degil ben engelli karti cikarcam otobus internet vs icin lazim diosaniz o baska

heisenberg01
Aday Memur
11 Ocak 2017 21:03

Maaşa ne kadar bi getirisi oluyo acaba bu raporun ?

Kriminal27
Şef
11 Ocak 2017 22:38

derecesine gore 45 le 90 civari oynar maasta

mavi_umut
Daire Başkanı
17 Ocak 2017 11:31

Hangi kurum kardeş ?

Kriminal27, 7 yıl önce

scorpion 87
Aday Memur
17 Ocak 2017 12:19

Ben kamuda memurum ama vergi indiriminden yararlanmıyorm.ilk işe girerkenki raporum var.Yeniden rapor isterler o raporumu kabul etmezler diye hiç başvurmadım bile.Sonuçta ben bu rapor üzerine kamuya atandım.O raporum geçerli olur mu bilen varmı?

yaşarselda
Aday Memur
22 Haziran 2017 15:11

dilekçe dediğiniz nedir ? kendimizmi yazıyoruz yoksa bunun hazırı va rmı

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi