Editörler : E.Kayı Han
«848586878889909192939495»

yakışıklı18
Aday Memur
21 Eylül 2017 12:17

Arkan varsa işlem bile görmüyorsun..açığa alma gereği duymuyorlar

Matematik10101010, 7 yıl önce

Hepimiz garibanız2. Herşey ortada işte arkan varsa sönüyorsun arkannyoksa suçsuzsan da dönemiyorsun

biway
Kapalı
21 Eylül 2017 13:31

kesinlikle öyle. üst taraftan tanıdığı olanlar yırtıyor nerde bi gariban var suçsuz dahi olsa iligini kemiğinisömürüyorlar.

yakışıklı18, 7 yıl önce

Arkan varsa işlem bile görmüyorsun..açığa alma gereği duymuyorlar

yakışıklı18
Aday Memur
21 Eylül 2017 14:24

Bizim yaşadığımız bu durum tamamen siyasi..bakın..siyasilerin ağzından çıkacak tek bir lafa bakıyor her şey değil mi ..teog aslında gereksiz bi şey kaldıralım gitsin dedi..ertesi günü kalktı..öyle olmadı mı..yarın bir gün kriterleri 3 e indirdik geriye kalanlar iade olacak ya da buna benzer bi şey söylense bu tarz bi şey deseler aynı günün ertesi günü işte olacağız..elden gelen bir şey yok..sadece Allah sabir versin hepimize..

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 14:31

Arkadaşlar bugunlerde biticek valla benim hala umudum var biz mi yaptık darbeyi bunu yapanlar zaten kaçtı elleri olana bişe olmadi hasbalkader evlerinde kalmış yok aman dersanesine gitmiş kişilere bişe oldu ve emin olun biticek bu günler.aynen adamlardan cikicak tek kelimeye bakıyor bü işler :) mahkemesi olan duyum alan lütfen yazsın biz 5 aydır ıddiname bekliyoruz mahkeme tarihi belli değil

yakışıklı18, 7 yıl önce

Bizim yaşadığımız bu durum tamamen siyasi..bakın..siyasilerin ağzından çıkacak tek bir lafa bakıyor her şey değil mi ..teog aslında gereksiz bi şey kaldıralım gitsin dedi..ertesi günü kalktı..öyle olmadı mı..yarın bir gün kriterleri 3 e indirdik geriye kalanlar iade olacak ya da buna benzer bi şey söylense bu tarz bi şey deseler aynı günün ertesi günü işte olacağız..elden gelen bir şey yok..sadece Allah sabir versin hepimize..

21 Eylül 2017 15:02

Mutsuz kız duyum var mı sende :)

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 15:14

Yok valla bende duyum :( duyumsuzum ;)

Matematik10101010, 7 yıl önce

Mutsuz kız duyum var mı sende :)

TugayKaan
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 19:13

resmi gazetede 693 ve 694 khk lılar kalkmış. yeni khk mı geliyor inşallah ihraçlar olmaz.

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 19:32

Polis sayfalarında ekimin ilk haftası khk var diyolar khk kesin var iade ve ihrac ama inşallah sizler olmazsiniz meslektaslarim :(

TugayKaan, 7 yıl önce

resmi gazetede 693 ve 694 khk lılar kalkmış. yeni khk mı geliyor inşallah ihraçlar olmaz.

TugayKaan
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 19:52

inşallah ihraçlar olmaz gerçekten sıkıntılı durum.insanlar tedirgin.yeter artık bitsin bu OHAL yaşanılacak halde değiliz. KHK lı toplum oluyor . OHAL bitsin bir an önce.

Unhappygirl, 7 yıl önce

Polis sayfalarında ekimin ilk haftası khk var diyolar khk kesin var iade ve ihrac ama inşallah sizler olmazsiniz meslektaslarim :(

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 20:23

Cb başkanlığında toplanan bakanlar kurulundan sonraki 45 gün içinde khk çıka.En son 15 Ağustosta toplanmış ve bayramdan önce khk çıktı. Yani yakında khkçıkmaz. Linklerin belli bir süresi var hemen kaldırmıyorlar galiba.

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 20:24

Ayrıca adalet bakanlığından 650 küsür kişi açıkta şu an. Pek de bi açığımız kalmadı... hakkımızda hayırlısı olsun

TugayKaan
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 22:03

ohal 19 ekimde bitiyor .muhtemelen yine uzatacaklar. inşallah ihraç khk sı olmaz

yakışıklı18
Aday Memur
22 Eylül 2017 15:23

650 mi...Emin misin..kesin bilgi mi...? Peki ikm lerden kaç kişi kaldı ?

bilisim.ogretmeni, 7 yıl önce

Ayrıca adalet bakanlığından 650 küsür kişi açıkta şu an. Pek de bi açığımız kalmadı... hakkımızda hayırlısı olsun

Unhappygirl
Memur
22 Eylül 2017 22:50

Bugün khk var diyolar arkadaşlar bilginize başka sayfalardan okudum bende :/

yakışıklı18, 7 yıl önce

650 mi...Emin misin..kesin bilgi mi...? Peki ikm lerden kaç kişi kaldı ?

S.holmes
Aday Memur
23 Eylül 2017 12:21

arkadaslar dosyanın basbakanlıga gıtmesı ne anlam ıfade eder bılen varmı

comand0
Aday Memur
23 Eylül 2017 13:03

İhraç mısınız açıkta mı? İhraçsan muhtemdken komisyona gitmiştir. Açıktaysanız yorum yapamicam

S.holmes, 7 yıl önce

arkadaslar dosyanın basbakanlıga gıtmesı ne anlam ıfade eder bılen varmı

Unhappygirl
Memur
23 Eylül 2017 13:12

Bende sen gibi düşünüyorum comand0 :/

comand0, 7 yıl önce

İhraç mısınız açıkta mı? İhraçsan muhtemdken komisyona gitmiştir. Açıktaysanız yorum yapamicam

23 Eylül 2017 15:48

çok özür dilerim yanlışlıkla eksiye bastım.

evet khk çıkacak bende duydum. bugün bile çıkabilir. listeler hazırmış çünkü. umarım tek bir masumun adı olmaz o ihraç listesinde. ve daha önce suçsuz yere ihraç olan herkesin adı iade listesinde olsun dilerim..

Unhappygirl, 7 yıl önce

Bugün khk var diyolar arkadaşlar bilginize başka sayfalardan okudum bende :/

Mk4.
Aday Memur
23 Eylül 2017 19:36

Başlayan arkadaslar eski biriminiz de mi çalışıyorsunuz birim ya da görev yeriniz değişti mi amirlerin size bakisi nasıl bizi unutmayın ara sıra yazın 14. Ayin yarısını yedim

23 Eylül 2017 21:32

salı günü itibariyle yeni mahkememde görevime başladım. bulunduğum adliye ek binası eski yerime uzak. böylesi daha iyi. hakim dışında kimse durumumu bilmiyo. hakimim son derece iyi karşıladı. herşey yolunda. Allah benim gibi sizleride en kısa zamanda temize çıkarsın.

Mk4., 7 yıl önce

Başlayan arkadaslar eski biriminiz de mi çalışıyorsunuz birim ya da görev yeriniz değişti mi amirlerin size bakisi nasıl bizi unutmayın ara sıra yazın 14. Ayin yarısını yedim

Toplam 4440 mesaj
«848586878889909192939495»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi