Editörler : E.Kayı Han
08 Kasım 2010 16:59

aralık ayında 10bin adalete üniversite mezunu memur alımı ne zaman başvuru yapılacak?

ralık ayında 10bin adalete üniversite mezunu memur alımı ne zaman başvuru yapılacak?

turkolog_33
Aday Memur
25 Kasım 2010 16:44

var mı ki gerçekten böyle bir haber?

mehmet-karasu
Daire Başkanı
25 Kasım 2010 17:55

9500 adalet personeli alımı olacak doğru ama bunun tamamı malesef üniv. mezunu değil. kpss den sonra alım olacak

26 Kasım 2010 10:57

istinaf mahkemeleri kuruluyor artık bu alım galiba onun için..alım aralıkta mı olacak? birde icra memurlarını adalet bakanlığımı atıyor yoksa komisyon başkanlıkları mı bilgisi olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim

26 Kasım 2010 13:13

İcra Memuru diye atama yok, atama zabıt katibi olarak yapılıyor,son alımlarda bakanlık direk icra müdürlüklerine icra katibi olarak atama yaptı,nedeni ise komisyonların icraya personel atamamasının önüne bir nebze geçmek içindi.Fakat komisyonlar o şartlar ile atanan zabıt katiplerini icralardan alarak diğer birimlerde istihdam etmekte.Bir bakıma kendi insitiyafini kullanmaktadır birçok yerde.

26 Kasım 2010 14:36

desene arkadaşım yine torpil dönüyor.. teşekkür ederim verdiğin bilgi için

turkolog_33
Aday Memur
26 Kasım 2010 16:24

ben sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum kpss den de 76 aldım girme şansım var mı acaba?

27 Kasım 2010 09:35

turkolog_33 arkadaşım zabıt katipliğini düşünüyosan adliyenin yaptığı sınavda 3 dakikada yalnışsız 90 kelime yazma şartı var,sonrası komisyona kalmış

A_Sosyal
Memur
27 Kasım 2010 10:45

Aralık ayında 10bin adalete üniversite mezunu memur alımı ne zaman başvuru yapılacak?..

Güler misin ağlar mısın?

Böyle bir başlık...

Böyle bir yazı dili ...

Forumun düzeyi ayaklar altında. Yazık !

celik_185
Şube Müdürü
27 Kasım 2010 11:30

Arkadaşlar İkm de alımlarında yedektim.Mayısta arandım sıram gelmiş dediler Belgelerimi ve güvenlik araştırmamı 12 Kasım 2010 itibariyle teslim ettim Bilgisi olanlar Lütfen ne zaman işe başlarım Teleonla aradım dediler bizden çıktı bakanlık ne zaman onaylarsa. Çalıştığım yerden de istifa edemiyorum.bi yardımmm

27 Kasım 2010 12:10

A sosyal arkadaşım;

İnanırmısın başlığı ilk okuduğumda bu şahsın ilkokul bile mezunu olup olmadığını sorgulamak geçti içimden ama polemik olmasın diye yorum yapmadım sen içimi okumuşsun.

Başlık tam bir facialar içermekte.

moldovan
Kapalı
27 Kasım 2010 12:20

Başlık tam bir facialar içermekte.

peki bu yazdığın cümle doğru mu?:D:D

Başkalarına laf söylüyorsun önce kendine bak:)

turkolog_33
Aday Memur
27 Kasım 2010 12:38

ayrıca ilkokul bile mezunu yazmışsın o öyle yazılmaz ilkokul mezunu bile diye yazılır arkadaş

turkolog_33
Aday Memur
27 Kasım 2010 12:42

icra müdürü arkadaşım zabit katipliğinden başka hangi alanda istihdam yapılacak denetimli serbestliği düşünüyorum pedagog olarak bizimde alımımız yapılıyor mu bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

27 Kasım 2010 14:29

nereye ne kadar memur alacaklarını bilmiyorum arkadaşım ..kpss önlisans açıklandıktan sonra duyururlar diye düşünüyorum.. bende icra katipliğini istiyorum ama burası adalet(!) bakanlığı torpilin en çok döndüğü yer..infaz koruma memurluğu alımlarında birebir şahit oldum ne yönetmelik dinliyolar ne başka birşey.. ankarada sağlam bir dayın varsa memursun.. ne diyelim hakkımızda hayırlısı diyecem yokki hak hukuk......

cihan6606
Aday Memur
27 Kasım 2010 17:00

Arkadaşlar, zabıt katipliği ve mübaşir alımları için ilan kpss sonuçlarının belli olduğu tarihin ertesi günü olacaktır. Bilgilerinize....

28 Kasım 2010 14:14

moldovan haklısın senin kadar düzgün bir üslup kullanacak kapasitede değilim:(

zarife yıldırım
Şube Müdürü
29 Kasım 2010 22:55

Arkadaşlar ben lise mezunuyum. Zabıt katipliği sınavına 4 kez girdim o yüzden size bilgi vermek istedim. İlk önce kpss sınavından 70 puan almak şart. 3 dakikada da 90 kelime yanlışsız yazmanız gerekiyor. Bir de bilgisayar sertifikanız ya da belli bir saat daktilografi ya da bilgisayar dersi gördüğünüze dair okuduğunuz bölümden belge getirmeniz gerekiyor. Umarım faydalı olabilmişimdir. İyi akşamlar arkadaşlar.

zeko1
Aday Memur
30 Kasım 2010 08:49

nasıl üniversite mezunu, ilk etapta adalet çıkışlı olanları alacaklar sonra lisans mezunu daha sonra önlisans mezunlarını mı alacaklar bilen birileri bizi bu konuda aydınlata bilir mi

srgul
Aday Memur
30 Kasım 2010 13:48

arkadaşlar sayenizde gülmekten çatladım yahu, çok sağolun bir katibi bu kadar güldürdüğünüz için, yanlış anlamayın başlıkla ilgili yorumlardan bahsediyorum..

ankaralı_katip
Aday Memur
30 Kasım 2010 18:19

celik_185 arkadaşım; ben de yedeklerdeyim.. sen hangi şehirdesin ve kaçıncı yedeksin?? öğrenebilir miyim?

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi