Editörler : crops35
«129130131132133134135136137138139140»

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:14

hukukçu arkadaş yönetmelikle değil kanunla değişecek emin ol

benim laflarım sana,senin laflarında bana dokundu sen burda benim gibi çalışacak olanları ötekileştirip dalga geçerken nerde üslup peki

üslubu ve espri senden öğrenecek değilim sen önce kendi kibrine bak

sen beni burda bana torpille girdin diye söylemi hangi hukuka sokarak beni haksız yere eleştiriyosun senin haddine mi peki burda hukuktan bahsedeceksin çıkıp utabnmadan benim hukukuma tecavüz edecek beni torpille işe girdiğimi ima edeceksin sen kimsin be kimsin

sığ beyinli derken sen üslup nerde peki, sığ beyinli sensin asıl,sana diyorumki 657 değişecek hukuk okudum diye burda basbas bağıracaksın sonra kurum yönetmelik çıkarsın diyeceksin 657 yasası değişecek kanun yani kanunuda kurum yapamaz meclis yapar, sen istersen burdakal istersen başka kuruma git istesende istemesende sözleşmeli olacaksın iş güvencene gelince sen çalıştıkça sana kimse gık diyemez, haa bu sayedede sendikalrda çalışanların yanında daha çok olacak kucak kucağa olmayacak belli kesimlerle

navaro83, 8 yıl önce

gugukcu yazar

ben fethocu olsaydım bu b..tan kuruma girmezdim daha hoş kurumlar vardı onuda geçtim mülakatlardan elenmezdim önceleri

ha bunları senin sığ beynine anlatamıyorum diyorum o yöneticin neye dayanarak bunu sölüyor ben doneleri ortaya koyuyorum sende onun çıkış noktasını söylede bilelim yoksa eğer bir bildiği gölge etme benim kim olduğum ne olduğumu ben biliyorum çevrem biliyor

sen önce insanlara hitap şeklini düzelt espri dalga yapılır ama basit kelimelerle bişeyler elde edilemez.

tamam yönetmelik çıkarsınlar 399 ların hepsini ihsli yaptım desiin ya da sizin hükümlerinizi değiştrdim bu yönetmelikle desin diyemez.

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 00:16

sen işe başladın mı ptt de?ve teklifime icabet var mı ?

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:18

ne teklif ettin

navaro83, 8 yıl önce

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 00:19

değişmemiş bir şey üzerinden konuşmak afaki bekleyelim görelim

sığ beyinli derken benm sorularıma cevap vermeyip olacak bir şey ( senin nazarında ) konuşuyoruz olmamış şeyler üzerinden yorum yürütmek sığlıktır sen alındıysan kusura bakma!!!

teklifim cuma gününe kadar geçerli metroport cevahir armaonipark airport avm starcity kale center Marmara forum nerede istersen özelden telefonumu atabilirim....bekliyorum....30 yaşındayım ve konuşmak güzel olabilir...sorularıma yüzyüze sende sorularını sorup cevaplarını benden alırsın....

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:20

benim kendini başkalarından üstün görenlerle oturup konuşacak bişeyim olamaz, evet istanbuldayım hayır henüz başladım işe,

navaro83, 8 yıl önce

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:24

keşke bu düşünceni burda ihs li olup yazdıklarım başka insanları incitrmi diye düşünüp yazmdan önce düşünseydin, medeni insanlarız evet ama kimse kimseyi ötekileştirip zan altında bırakamaz

herkesin siyasi düşüncesi farklı olabilir bu hükümete yada başkabirilerine yakın olabilir ama bu demek değil ki torpille işe girmiş vs demek ne kadar ayıp yakışıksız helekş bunu burda ben hukukçuyum diyen ve okumuş belli yerlere gelmiş birisi ve hiç tanımadığı birine söylemek ne kadar ucuz davranış umarım farkına varırsın

navaro83, 8 yıl önce

değişmemiş bir şey üzerinden konuşmak afaki bekleyelim görelim

sığ beyinli derken benm sorularıma cevap vermeyip olacak bir şey ( senin nazarında ) konuşuyoruz olmamış şeyler üzerinden yorum yürütmek sığlıktır sen alındıysan kusura bakma!!!

teklifim cuma gününe kadar geçerli metroport cevahir armaonipark airport avm starcity kale center Marmara forum nerede istersen özelden telefonumu atabilirim....bekliyorum....30 yaşındayım ve konuşmak güzel olabilir...sorularıma yüzyüze sende sorularını sorup cevaplarını benden alırsın....

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 00:27

yüzüne karşı özür dileyeyyim sende gugukcu için fethocu demek (bana en byük hakarettir anti akp ve akp düşmanı biri için) gel tanışalım yemek yiyelim gayet ciddiyim.

ysnmrt, 8 yıl önce

keşke bu düşünceni burda ihs li olup yazdıklarım başka insanları incitrmi diye düşünüp yazmdan önce düşünseydin, medeni insanlarız evet ama kimse kimseyi ötekileştirip zan altında bırakamaz

herkesin siyasi düşüncesi farklı olabilir bu hükümete yada başkabirilerine yakın olabilir ama bu demek değil ki torpille işe girmiş vs demek ne kadar ayıp yakışıksız helekş bunu burda ben hukukçuyum diyen ve okumuş belli yerlere gelmiş birisi ve hiç tanımadığı birine söylemek ne kadar ucuz davranış umarım farkına varırsın

orhancaglar55
Aday Memur
25 Kasım 2015 00:27

bu kuruma yeni girecek arkadaşım madem bu kuruma yen giriyorsun öncelikle hayırlı olsun . 10 yıla yakındır bu kurumdan rızkımı kazanıyorum .ama konuşma tarzınız tecrübesiz olduğunuzu ele veriyor.399 ya da ihs li ne olacak .horoz dövüşü mü bu.399 lar yatıyor demişsin.yatan özelde yatar merak etme sen yagcılık yap .ispiyonculuk yap yeter ki. ayrıyeten ünüversite mezunu olmak çokta önemli degil ..kendini bir İNSANİİNİN NEKADAR GELİŞTİDİĞİ ÖNEMLİ.. SALLIYORSAN DİYORSAN 5 YIL ADANADA, 5 YILDA SAMSUNDA POSTACIYIM HA KURUMDAA ADIMIZ DAGITICI SICAGIGADA SOĞUĞU DA ÇOK İYİ BİLİRİM. HE KILİMA YANINDA YATMIYORUZ, AMA 399 LU BİRİİ VE ÜNÜVERSİTE MEZUNU BİRİ OLARAK HAVUZU BEKLİYORUM.KURUMDAKİ HAYATINDA BAŞARILAR DİLRİM

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:30

benim sana fetö cü yü hangi maksatla dediğimin bile farkında değilsin anlaman için söyledim onu, ben burdan fal açıp senin neci olduğunubilemem ve benide ilgilendirmez

haa bu arada ben Akpartiliyim ve fetöcü değilim ama ben kimseye düşman da değilim

gugukçuya gelince; sen burda hukuktan bahsedip başka birinin hukukuna tecavz edersen kusura bakma ben sana hukukçu demem gugukçu derim, neden derim eylem ve söyemler birbirini tutmadığı için

teklifin için teşekkürler bana düşman olan biriyle yemek yiyemem

navaro83, 8 yıl önce

yüzüne karşı özür dileyeyyim sende gugukcu için fethocu demek (bana en byük hakarettir anti akp ve akp düşmanı biri için) gel tanışalım yemek yiyelim gayet ciddiyim.

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:33

yaşça benden büyüksündür, orhan abi ben genel olarak kastemedim 399 luları baştan beri yazdıklarımı okursa eğer, benm gibileri aşağılamasına karşı yazdım seni ve senin gibileri kırdıysam özür dilerim ben genel konuşmadım bundn emin ol

orhancaglar55, 8 yıl önce

bu kuruma yeni girecek arkadaşım madem bu kuruma yen giriyorsun öncelikle hayırlı olsun . 10 yıla yakındır bu kurumdan rızkımı kazanıyorum .ama konuşma tarzınız tecrübesiz olduğunuzu ele veriyor.399 ya da ihs li ne olacak .horoz dövüşü mü bu.399 lar yatıyor demişsin.yatan özelde yatar merak etme sen yagcılık yap .ispiyonculuk yap yeter ki. ayrıyeten ünüversite mezunu olmak çokta önemli degil ..kendini bir İNSANİİNİN NEKADAR GELİŞTİDİĞİ ÖNEMLİ.. SALLIYORSAN DİYORSAN 5 YIL ADANADA, 5 YILDA SAMSUNDA POSTACIYIM HA KURUMDAA ADIMIZ DAGITICI SICAGIGADA SOĞUĞU DA ÇOK İYİ BİLİRİM. HE KILİMA YANINDA YATMIYORUZ, AMA 399 LU BİRİİ VE ÜNÜVERSİTE MEZUNU BİRİ OLARAK HAVUZU BEKLİYORUM.KURUMDAKİ HAYATINDA BAŞARILAR DİLRİM

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:36

bende daha başlamadım ama bende a kadrosu için kpss ye hazırlanıyorum,gelecek adına ne olacağı belli değil hiç değilse bizi atarlar diye devletin a.ş olmamış kurumuna yerleşiriz :)

orhancaglar55, 8 yıl önce

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 00:41

bir kimseyi aşağılamadım valla ben o şekilde anladım zaten 3 yıl önce hem akepe hemde fethocuydunuz çok ta önemli değil

ben anti akpliyim akp düşmanıyım oy verenler beni bağlamaz 2010 da benm hakkımı yiyenler mülkatlarda eleyenler kurumları bu hale getirenleri kastetmiştim...

sen şunu anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun şu anda 399 ihs ayrımı var şu anda bir özelleştirme olsa bize kurum değiştirme havuz verecekler.

haa seneye sonraki seneler nolur türkiyede neler olur biilemeyiz ben iddia ediyorum değişsede güvence alınmaz diyorum sen aksini iddia ediyorsun

konuştğun yönetici birşeyler sölüyor bende dayandığı noktayı merak ediyorum velev ki dediğin oldu bizim kaybımız ne olacak size bişey olmayıp bize olacak olan nedir....

ben bunları sordum soruyorum

teklifim insan olan ysnmrt kişisineydi akpli bir insana değil düşüncesine değil kendisineydi.halen daha geçerlidir...perşembe akşamına kadar;)

posta81
Aday Memur
25 Kasım 2015 00:45

hepimiz hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar kırmayalım birbirimizi..aynı kurumdayız belki yarın beraber çalışıcaz..benim görüşüm şudur bir şey değişecekse önce tepeden başlamalı bu yönetim kadrosuna barcelona ayarında çalışan versen yine verim alamazsın çünkü oynatmayı bilmiyorlar sistem de yanlış..

şu boş arsaya bekçi alınması hikayesindeki gibi nedense kabak hep işi yapanlara patlıyor sonunda.

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:49

sende şunu anlamıyosun ben diyorumki 657 değiştiği zaman herkesin statüsü aynı olacak kimse ben dokunulmazım iş güvencem var demeyecek

ben; benm iş güvencem olacak demiyorum kimsenin iş güvencesi olmayacak diyorum

senin kaybına gelince iş güvencen olmayacak yani statüler sözleşmeye dökülecek bunu yapmaya çalışıyolar hantal bürokrasi için

sonra adam bana 399 lular düşünsün derken sen ve benm gibi gençlere değil bu kurumda siz benden daha iyi bilirsiniz çoğu çalışan galiba orta yaş üzeri onlar düşünsün dedi yani 399 derken seni kastetmedi

insan yada birey olarak bana yaptığın teklif için teşekkürler perşembe günü yada cuma olmaz ilerde olur, siyasi düşünceler illaki insanların bi masada oturup konuşması ve yemek yemesini engellemz ma düşman demek ne kadar yakışır medeniyiz diyen okumuş ve kendini yetiştirmiş birisi için bunu düşün bence bana hak vereceksin

navaro83, 8 yıl önce

bir kimseyi aşağılamadım valla ben o şekilde anladım zaten 3 yıl önce hem akepe hemde fethocuydunuz çok ta önemli değil

ben anti akpliyim akp düşmanıyım oy verenler beni bağlamaz 2010 da benm hakkımı yiyenler mülkatlarda eleyenler kurumları bu hale getirenleri kastetmiştim...

sen şunu anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun şu anda 399 ihs ayrımı var şu anda bir özelleştirme olsa bize kurum değiştirme havuz verecekler.

haa seneye sonraki seneler nolur türkiyede neler olur biilemeyiz ben iddia ediyorum değişsede güvence alınmaz diyorum sen aksini iddia ediyorsun

konuştğun yönetici birşeyler sölüyor bende dayandığı noktayı merak ediyorum velev ki dediğin oldu bizim kaybımız ne olacak size bişey olmayıp bize olacak olan nedir....

ben bunları sordum soruyorum

teklifim insan olan ysnmrt kişisineydi akpli bir insana değil düşüncesine değil kendisineydi.halen daha geçerlidir...perşembe akşamına kadar;)

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 00:50

bu kurum kafana oturtabileceğin bir sistemde olan bir kurum değil gir ve yaşa

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:53

zaten ben ve sen değiştirmeyecek bunu, bizim gücümüz buna yetmez,benm sadece sana olan kızgınlığım yazılarını okursan eğer, sen kimsin ben kaf dağının ardındaym sen bir hiçsin diye konuşmaların sen eğer bu yanlışlarını görmezsen ben sana daha ne diyeyimki

navaro83, 8 yıl önce

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 00:56

o kadar konuştuk bari bana yardımcı ol :) şimdi ben tekniker olarak başlayacam ilk 4 ay ve sonraki aylar maaşım ne olur

ayrıca iktisat mezunuyum kurum içinde açılacak herhangi bir sınavla başka pozisyona geçebilirmiyim

bu sene mühendisliğe başlamayı düşünüyorum ayrıca kpsss ve dgs ye hazırlanacagm bununla alakalı düşüncelerin nedir?

navaro83, 8 yıl önce

navaro83
Yasaklı
25 Kasım 2015 01:19

Ben yerinde olsam girmem Teknikerlik nasildir ne degildir pekmbilmem subecilik yapmayacaksin onun icin rahat edebilirsin pozisyon degisikligi zordur hatta imkansızdir ben ozelden gecmeyeyim 4 5mulakattan elenen biriyim kendimi kaf dagnn arkasinda gormem görmedim bos isler ile uğraşıyorum bana hicbirsey katmayan bir kurum sana katar mi bilmem sanmiyorum ama gt a grubuna yerleswbilirsen yasarsin herseyi yaparsin bu kurumda merkezde subede biseyler yapmaya calisirsan ben gibi manen cokersin ben a grubu icin cok emek verdim henüz olmadi kurum icindeyken anlasilir yasanir

ysnmrt
Memur
25 Kasım 2015 01:22

sen,n görevin ne peki gişe dağıtıcı hukukçu vs

navaro83, 8 yıl önce

Ben yerinde olsam girmem Teknikerlik nasildir ne degildir pekmbilmem subecilik yapmayacaksin onun icin rahat edebilirsin pozisyon degisikligi zordur hatta imkansızdir ben ozelden gecmeyeyim 4 5mulakattan elenen biriyim kendimi kaf dagnn arkasinda gormem görmedim bos isler ile uğraşıyorum bana hicbirsey katmayan bir kurum sana katar mi bilmem sanmiyorum ama gt a grubuna yerleswbilirsen yasarsin herseyi yaparsin bu kurumda merkezde subede biseyler yapmaya calisirsan ben gibi manen cokersin ben a grubu icin cok emek verdim henüz olmadi kurum icindeyken anlasilir yasanir

ByTeknık
Memur
25 Kasım 2015 10:48

yahu 399 personel kafanıza göre saçmalıyorsunuz. bakın ben 657 liyim .başmudurlukteyım hemen 2 oda otesınde başmüdür bulunur.kik tutanaklrı, personel işleyişleri hep bizim önümüze gelir.

siz diyorsunuzki ptt 2 3 yıl içinde havuz olacak. Bende diyorum ki 2008 den sonrakı personele yani genç personele havuz olmayacak nokta.Çünkü personel hareketlerinde size havuz vermesi için 10 bin 6475 posta kanuna tabi sözleşmeli personel almalılar.Hatırlatırım her yıl 150 kişi anca alınıyor.oda emekli olanların yerine.

Bakıorum ptt şubede çalısan kutu poşetleyen 399 tabi adamlar kendini memur zannediyor.sizde sözleşmelisiniz unutmayın.

Ptt den sıkılmışsınız anlıyorum ama .ptt nin özelleşmesi mümkün değil.

Daha geçen gün 2020 ye kadar dunya posta konseyıne başkanlık yapacagı açıklandı.

gişede kargo poşetlediğiniz için beyniniz uyuşmuş sizin.Biri gelmiş ziraat personeli aynı diyor.

süzme cahil. ziraat personeli iş kanununa tabı dıyorum sana . devlet işsici bile sayılmıyor.kpss ile almıyor.eş yardımı çocuk yardımı v.s almıyor. mal bildiriminde bulunmuyor. tayın hakkı verılmmmemış.

Biride gelmiş neden o zaman 399 tabı almadı demiş.PTTnin kendi kanunu ve personeli olması amaçlanmış. SEN trt personel alırken trt neden 399 yada 657 tabı almıyor diyormusun? çünkü trt nınde ayrı kanunu var ve ona gore personel alır. aynı sekılde ıller bankası aynı sekılde hsyk.

araştırın öğrenin yazın.

Toplam 6226 mesaj
«129130131132133134135136137138139140»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi