Editörler : Pangaea
22 Ocak 2011 23:12

A.Ü. TÖMER ingilizce dil kursu için iyi mi?

dil kursu için tömer e giden arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler mi?

hocalar nasıl?

öğretim iyi mi?

teşekkürler...

vetocancan_12
Aday Memur
23 Ocak 2011 15:02

yok mu kimse

öz_kikie
Kapalı
23 Ocak 2011 17:19

hangi ilde gidiceksiniz?

vetocancan_12
Aday Memur
23 Ocak 2011 23:02

ankarada olur olursa

proplem
Daire Başkanı
23 Ocak 2011 23:26

zaten ankaradaysan karacan a falan git bence.tömer ankara için pek olumlu şeyler duymadım ben.hoca çok önemli.hangisi denk gelecek falan öğren öyle git gidersende.araştır derim.

öz50
Genel Müdür
23 Ocak 2011 23:30

İngilizce kursuna ne için gideceğine bağlı.Eğer KPDS,TOEFL gibi sınavlar için gideceksen Karacan ya da başka kurslara bak bence ama genel amaçlı ingilizce öğrenmek istiyorsan TÖMERi tercih edebilirsin.

vetocancan_12
Aday Memur
24 Ocak 2011 03:54

önce genel amaçlı sonra KPDS kursu düşünüyorum TÖMERi tercih edeceğim galiba bilgi veren herkese çok teşekkür ederim

valmond
Şef
19 Ağustos 2011 19:33

tömer in tunalı hilmi şubesini tavsiye edirim

ebubedros
Aday Memur
11 Ekim 2011 14:09

Genel ingilizce için Türk Amerikan Derneği (TAD) kursu nasıl? Giden var mı? Önerilerinizi bekliyorum

tetis denizi
Müsteşar
11 Ekim 2011 14:16

tömer iyidirrr

drmmr
Memur
11 Ekim 2011 14:20

ben 8 -9 yıl önce gitmiştim ve sağlam bir altyapı oluşturdu bende.tavsiye ederim değişmemiştir heralde ..

ebubedros
Aday Memur
11 Ekim 2011 15:39

Genel ingilizce için Türk Amerikan Derneği (TAD) kursu nasıl? Giden var mı? Önerilerinizi bekliyorum

kmnd
Şef
11 Ekim 2011 20:46

ankarayı blmemde antalyadakinden bi cacık olmaz diye duydum?

valmond
Şef
22 Mart 2012 11:19

daha önce tömer in tunalı şubesi tavsiye ettiğime dair yorum yapmıştım. ama çok yanılmışım tömerde her hangi bir şubede bir tane iyi hoca çıkarsa çıkıyor o da tek kur a geliyor. o iyi hoca da ancak yeni mezun cv sinde tömer gözüksün diye razı oluyormuş tömerin şartlarına.Öğretmenler için uzun bir ücretsiz deneme süresi şartı olduğu için iyi bir hocanın orada olması zor söylenenler bunlar. orta okul öğrencisi ile üniversite mezunu aynı sınıfta. Takip edilen new headway kitabı çok yetersiz sadece listenining ile dolu bir kitap.Öğretmenlik mezunun hoca bulamazsınız filoloji mezunları bile burada öğrenci olup sonra kurs hocası olduğunu bile duydum.

fuataltin
Aday Memur
31 Mart 2015 00:54

ÖNCELİKLE KESİNLİKLE TÖMERE HAYIR SAKINA TÖMER DERİM

NEDEN BEN 4 KUR SATIN ALDIM TÖMERDEN

EN UCUZ KUR ÜÇRETİ 300 TL ÖGRENCİ HARİÇ İNDİRİM FİLAN YALAN HERŞEY ÇIKARLARI İÇİN 1 KUR DİYORLAR 40 SAAT ONUNDA ÇOGUNDA YA HOCA GELMEZ YA ÖDEVLE ŞUNLA BUNLA GEÇİRİLER TOPLASAN TOPLAMDA 10 SAAT ANCA DERS YAPARSIN

4 KUR ALANA 1200 DİYORLAR AMA KURLARA GEÇİŞTE SINAV VAR GECEMESSEN TEKRAR EDERSİN DEMİYORLAR SONUÇTA SINAV YAPIYORLAR KUR TEKRARI DEYİP ALMIŞ OLDUGUN 4 KURU Bİ ŞEKİLDE VERMİYORLAR

BU ARADA 1 KUR DEDİKLERİ 40 SAAT O KIRK SAATE NE ÖGRETCEKLERİ DE BELLİ DEĞİL KURLARI BANA GÖRE 1 AYLIK YAPIYORLAR CÜNKÜ BU ŞEKİLDE HER AY SINIFI DİGER KURDAN GELENLERLE VEYA DIŞARDAN GELENLERLE DOLDURUYORLAR YANİ HER AY KURS MEVCUDU FAZLALŞIYOR TABİ BU ARAD 1 KURSLA BİTENE KADAR 1O KURS TAMAMLIYORLAR

HOCALAR DEVAMLI SIK SIK DEĞİŞİYOR HİÇ BİR HOCADA PLANLI BİR EĞİTİM PROGRAMI OLMADIGINDAN GELİŞİ GÜZEL DERS ANLATIYORLAR

SINIFLAR KARMA HER KURDA DİGER KURDAN ÖGRENCİLERİ YIGIYORLAR KURLARI BİRLEŞTİRİYORLAR VE SINIF Bİ BAKIYON 20 KİŞİ OLUVERİYOR

PARA VERİYOSUN DÜŞÜNSENE 20 KİŞİLİK SINIFTA DERS ALACAKSIN

SINIFLAR KARMA YABANCILAR-,12 13 YAŞINDA COCUKLAR -TÜRKCE BİLMEYEN YABANCI LAR HİÇ İNGİLİZCE BİLMEYENLER İYİ DERECE İNGİLİZCE BİLENLER DÜŞÜNÜN BU SINIFTA EĞİTİMİ

HİÇ İNGİLİZCE BİLMİYORUM DİYORSUN HOCA SANA İNGİLİZCE CEVAP VERİYOR SURATINA BAKIYON ANLAMADIM DİYE GİNE İNGİLİZCE CEVAP VERİYOR DERS ANLATIYOR ANLAMADIM DİYORSUN GİNE İNGİLİZCE CEVAP VERİYOR YA ZATEN BEN İNGİLİZCE BİLSEM TÖMERDE NE İŞİM VAR

DERSLERE COGU ZAMAN HOCALAR GELMİYOR KURUN SON HAFTASI TABİ DERS SAATLERİNİ DOLDURMAK İÇİN HERGÜNE HER SAATE DERS EKLEYİP 1 AYDA ÖGRENECEGİN KONULARI 1 HAFTADA DAYIYIRLAR SONRADA HİÇ SORMUYORLAR SENİN İŞİN VARMI ZAMANIN VARMI BİZ DERS EKSİK YAPTIK AMA YİNE BİZİM DEDİĞİMİZ OLUR DEMİYORLAR

HİÇ BİR ŞEKİLDE DERS TEKRARI ANLAMADIGIN KONUNUN BAŞKA ZAMAN DERSİNİ VERMİYORLAR

HOCALAR GELİYOR SAATİNİ DOLDURUYOR BASIP GİDİYORLAR SEN İSTER ÖGREN İSTER ÖGRENME

EN KOMİĞİDE ARKADAŞ BEN PARAA VERMİŞİM DİL ÖGRENMEK İÇİN BİŞEY OLDUMU BİZ ÜNİVERSİTE YİZ KURUMUZ DEYİP ACAYİP BİR PROTOKOL YAZI CİZİ KURALLAR VAR DİYORLAR

BAŞTA HERŞEYİ BALLIM GÜLLÜM ANLATIYORLAR SONRA Bİ BAKIYON HİÇ BİŞEY ANLATILAN GİBİ DEĞİL

BU ARADA SAKIN GİTMEYİNDE GİDERSENİZDE 4 KUR FİLAN ALMAYIN MESALA BEN İPTAL ETTİM 2 KURDA AYRILMAK İSTİYORUM DEYİN ONADA BİR SÜRÜ KULP BULUYORLAR NE DİYORLAR SİZ 4 KUR İNDİRİMLİ ALMISSINIZ O NEDENLE NORMALDE 1 KUR 500 TL SİZ İNDİRİMLİ 350 ALMISSINIZ ALACAGINIZ YOK VERECEĞİNİZ VAR İNDİRİMSİZ HALİ 500 YA ORDAN HESAP YAPIYORLAR

AMA İPTAL ETMEK İSTEMENİZ TAMAMAEN ONLARDAN KAYNAKLI OLSA BİLE

YA İNANIN Bİ İNGİLİZCE ÖGRENEYİM DEDİM BURNUMDAN GELDİ İNGİLZİCEDEN SOGUDUM TÖMERDEN DOLAYI

DİYECEĞİM ŞU DİĞER KURSLARADA BAKTIM ADAMLAR 1200 160 SAAT DERS VERİYORLAR 1200 GÖRÜNCE PAHALI GİBİ GELİYOR AMA DEĞİL TÖMER DAHA PAHALI İSTEDİĞİN ZAMAN EK DERS ALABİLİYORSUN EK ÖGRETMENLE ÇALIŞABİLİYORSUN

ZATEN EN BÜYÜK HATA KURUMA AİT BİR YERDE ÖZEL EĞİTİM ALMAK ŞAÇMA SAPAN

HOCALAR BİLE RESMİ DEVLET OKULU GİBİ DAVRANIYORLAR ONLAR ÖGRETMNEN BİZ ÖGRENCİ

BU ARADA DİKKATİMİ ÇEKTİ TÖMERE YABANCILARIN GELMESİ KURSDAN DOLAYI VİZELERİNİ UZATIYORLAR O YÜZDENDE GENELDE RUSLAR RAGBET EDİYORLAR.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi