Editörler : E.Kayı Han
01 Kasım 2011 00:38

t.d.v lojman oturma

arkadaşlar bir kiracı tdv lojmanlarında kaç yıl kalma süresi var ve bunların fiyatları neden çok cüz-i miktada yorumlarınızı almak istiyorum

ümmübetül
Memur
01 Kasım 2011 00:47

diyanetin lojmanlarını mı soruyorsunuz sanırım,7 yıl.ama başka bir bilgim yok tabi.

cartel14
Aday Memur
01 Kasım 2011 15:27

evt türkiye diyanet vakfına ait her ilde ilçede var bu konu hakkında yorumu olan varsa paylaşsın lütfen

esgökas
Şef
01 Kasım 2011 15:40

7 yıl olması lazım..yalnız kesinleştirmek için diyanet mevzuat bölümünden bakabilirsiniz..benim kursumun üstünde dört adet lojman vardı. tdv'ye devretmiş dernek..henüz bu yıl süresi dolanları çıkardılar..şimdiye kadar müftü kimi ne kadar isterse tutuyordu..artık ankaradan mı sıkıştırdılar bilmiyorum..17 yıl oturan biri vardı mesela.ben kadrolu olduğum halde 6 yıl görev süremde hiç yararlanamadım lojmandan.

esgökas
Şef
01 Kasım 2011 15:42

yalnız bu kojmanların türü de önemli..7 yıl meselesi sıra tahsisli olunca oluyor..görev tahsisli falan olanlar da var..görev devam ettikçe oturuyor mesela..az önce bahsettiğim lojmandan herkesi çıkardılar ancak caminin imamı (öyle olması da gerekiyor tabi) oturmaya devam ediyor.

karakalem_
Şef
01 Kasım 2011 17:44

Arkadaşlar beni bi konuda bilgilendirimisiniz..ben kkö olarak görev yapıyorum ve derneğe ait bir lojman var burayı kiraya vermişler..ben de 1 yıldır ev bulacam diye uğraştım şimdi bulduğum evden çıkmak zorundayım, yok arkadaş bulucam, yok temiz bi yerde ev bulucam diye uğraşmaktan çok yoruldum..şimdi sorum şu normalde kadrolu bir hoca olarak dışarlarda sıkıntı çekmektense derneğin bi yabancıya değil de evi bana vermesi lazım gelmezmiydi ki ben kiracı ne kadar veriyosa o kadar d averirim diye teklif etmiştim..ben mi yanlış düşünüyorum acaba..

cartel14
Aday Memur
03 Kasım 2011 00:00

güncel

meftun06
Şef
03 Kasım 2011 09:40

Arkadaşlar hazır bu konu açılmışken bende birşey sormak istiyorum lojman kiraları türkiyenin her yerinde sabitmidir ilden ile değişirmi ve şu anda ortalama ne kadardır

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi