Editörler : E.Kayı Han
«242526272829303132333435»

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
27 Nisan 2017 18:22

1980 kısı zabıt katıbı alımı ıcın verılen rakam mı kardeşim çok azmıs ya ben 2500 kusur olur dedım en az

MARAZSAMSUN, 7 yıl önce

RİCA EDERİM

MARAZSAMSUN
Memur
27 Nisan 2017 18:27

sadece zabıt katibi kardeşim ama 2500 ü mübaşir vb kadrolar için bulur

Katip Olayım Yeter, 7 yıl önce

1980 kısı zabıt katıbı alımı ıcın verılen rakam mı kardeşim çok azmıs ya ben 2500 kusur olur dedım en az

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
27 Nisan 2017 19:01

Ozman desene iller de alımlar az olur ya sıralama ıcın kotu bır durum . Her il nredeyse 20 kişi alır ortalama

MARAZSAMSUN, 7 yıl önce

sadece zabıt katibi kardeşim ama 2500 ü mübaşir vb kadrolar için bulur

MARAZSAMSUN
Memur
27 Nisan 2017 19:17

orasını bileyecam kardeşim bekleyelim bakalım şu ilan çıksında ona göre yorumlarda bulunuruz

Ozman desene iller de alımlar az olur ya sıralama ıcın kotu bır durum . Her il nredeyse 20 kişi alır ortalama

ippp
Memur
27 Nisan 2017 20:20

Bir şey daha Soru çaktım uygulama temmuz ayında mi olur acaba çünkü takvime bakarsanız

3,4 haziran aof sınavlari var 10,11,17,18 haziranda lys sınavları var denk getirmemek için

uğraşıyor çünkü ya 24,25 haziran ya da temmuz başka ihtimal kalmıyor gibi

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
27 Nisan 2017 21:07

Daha ilan cıkmadı be kardesım uygulamaya merden geldın

ippp, 7 yıl önce

Bir şey daha Soru çaktım uygulama temmuz ayında mi olur acaba çünkü takvime bakarsanız

3,4 haziran aof sınavlari var 10,11,17,18 haziranda lys sınavları var denk getirmemek için

uğraşıyor çünkü ya 24,25 haziran ya da temmuz başka ihtimal kalmıyor gibi

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
27 Nisan 2017 22:43

ilan çıksın da klavye sınavını düşünürüz

ippp
Memur
27 Nisan 2017 22:54

kişisel bir durumdan dolayı sordum bilen vardır belki diye neden rahatsız oluyorsunuz anlamadım sordum sadece

kajju
Memur
27 Nisan 2017 23:02

24-25 inde de ramazan bayramı.. Bu durumda temmuzun 1_2 si olabilir diye düşünüyorum.. Senin durumda olanlar için sınav durumu gözetilecektir... Haftaiçi yapılma ihtimali var mı

ippp, 7 yıl önce

kişisel bir durumdan dolayı sordum bilen vardır belki diye neden rahatsız oluyorsunuz anlamadım sordum sadece

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
27 Nisan 2017 23:52

niye rahatsız olalım :) öylesine yazdım

ippp, 7 yıl önce

ippp
Memur
28 Nisan 2017 00:05

bayramı atlamışım malesef hafta içi olmuyor sınavlar adliyeler yogun haziran dolu o zaman aman ne güzel :(

kajju, 7 yıl önce

24-25 inde de ramazan bayramı.. Bu durumda temmuzun 1_2 si olabilir diye düşünüyorum.. Senin durumda olanlar için sınav durumu gözetilecektir... Haftaiçi yapılma ihtimali var mı

kajju
Memur
28 Nisan 2017 00:14

Bu durumda Mayısta kesin çıkacaksa son haftaları çıkar yada martın ilk haftası çıkarırlarsa sınav süresini 30-35 gün değilde daha uzun tutarlar... Tabi bnm fikrim.. Ama düşününce temmuzun 1-2 si daha mantıklı geliyor..

ippp, 7 yıl önce

bayramı atlamışım malesef hafta içi olmuyor sınavlar adliyeler yogun haziran dolu o zaman aman ne güzel :(

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
28 Nisan 2017 14:43

arkadaşlar mayısın ilk haftası çıkıp da sınavın mayıs sonlara doğru yapılma ihtimali yok mudur ?

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
28 Nisan 2017 15:19

vallahi kardeşim şu ilan çıksında artıkgerisi ne olursa olsun diyorum .. elbet yapılacak uygulamada mülakatta sınav bir açıklansın şartlar neler belli olsun az bişey alım fazla olsun başka bir şey istemiyorum

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

arkadaşlar mayısın ilk haftası çıkıp da sınavın mayıs sonlara doğru yapılma ihtimali yok mudur ?

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
28 Nisan 2017 16:45

inşallah kısa sürede açıklanır aynen gerisi bi şekilde gecer hocam hiç degilse başvuru yapmış oluruz klavyeye yükleniriz hani bişeyler yaptığımız için rahat oluruz zaman da gecer bi an önce çıksın yeter ki klavye çalışamıyorum acaba hazirana mı kalır daha mı geç olur diye

vallahi kardeşim şu ilan çıksında artıkgerisi ne olursa olsun diyorum .. elbet yapılacak uygulamada mülakatta sınav bir açıklansın şartlar neler belli olsun az bişey alım fazla olsun başka bir şey istemiyorum

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
28 Nisan 2017 17:00

vallahi marazsamsun en son dedi cuma günü çıkmazsa mayıs 15 te kesin çıkar dedi ama cuma bugün ilan çıkması sanırım mayısın on beşine kaldı yaa neyse onuda bekleriz ama yeterki hazirana temmuza uzamasın beklemek kadar berbar birşey yok .. sanki tarihleri açıklasalar ne olcak onuda anlamış değilim ben

inşallah kısa sürede açıklanır aynen gerisi bi şekilde gecer hocam hiç degilse başvuru yapmış oluruz klavyeye yükleniriz hani bişeyler yaptığımız için rahat oluruz zaman da gecer bi an önce çıksın yeter ki klavye çalışamıyorum acaba hazirana mı kalır daha mı geç olur diye

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
28 Nisan 2017 17:48

sabııııııııııııııııırrrr

vallahi marazsamsun en son dedi cuma günü çıkmazsa mayıs 15 te kesin çıkar dedi ama cuma bugün ilan çıkması sanırım mayısın on beşine kaldı yaa neyse onuda bekleriz ama yeterki hazirana temmuza uzamasın beklemek kadar berbar birşey yok .. sanki tarihleri açıklasalar ne olcak onuda anlamış değilim ben

Katip Olayım Yeter
Şube Müdürü
28 Nisan 2017 20:46

MARAZSAMSUNNNN NERDESINNN

sabııııııııııııııııırrrr

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
28 Nisan 2017 20:57

kendimi pisligin teki gibi hissediyorum adam mayıs derken önceden inanmak istemediğim icin karşı çıkıyordum şimdi ise gelsin de mayısta çıkacağıyla ilgili bişeyler desin diye forumu yokluyorum.

MARAZSAMSUNNNN NERDESINNN

Toplam 1292 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi