Editörler : supporters.
27 Ağustos 2017 00:48

Ankara alan için kurs

Arkadaşlar selam.

Ankara'da Alan konusunda Monopol Dershanesi mi yoksa 4t mi daha iyi? Karar veremedim bu konuda. Size danışmak istedim.

b.bhri
Aday Memur
27 Ağustos 2017 15:56

monopolde 510 saat alan, 253 saat gk/gy, akademisyen hocalar. etüt yok. soru sormak istersek hocalar bitimi bir süre dershane kalırlarmış yakalarsak anca o zaman cevap alıyormuşuz. sınıflar 40-45 kişilik basık ve karanlık. ve gruplar dolmuş en yakın tarih 25 eylülmüş

daha bir çok dershane gezdim. 4T yi de araştırdım. 1000 saat alan 455 saat gk/gy, sürekli etüt sisteminden bahsettiler. yayınlarından duymuştum burayı zaten. derslere girecek hocaları oldukça iyi hocalar yayın yazarları. sınıfları hoşuma gitti geniş ve aydınlık. ama bende henüz karar veremedim araştırmaya devam ediyorum.

her dershanenin artıları eksileri var. sizde kendiniz araştırıp en doğru kararı verirsiniz

27 Ağustos 2017 15:56

Bununla ilgili 80 tane ayrı başlık var

dmlcem
Şef
28 Ağustos 2017 19:44

ben bugün 4t akademi ile görüştüm.çok içime sindi.çok ilgililer.sınav sonrası çalışma gruplarını gördüm,rehberlik yönleri de çok iyi.9 eylülde başlıyormuş.bu hafta kayıt olucm

trolavcisi2040
Yasaklı
29 Ağustos 2017 19:43

Trol hesaplar iş başında bence.... yine ......En iyi dershaneler yazıldığımız dershanelerdir.

30 Ağustos 2017 17:28

4T yi tavsiye ederim pişman olmazsınız.

dmlcem
Şef
30 Ağustos 2017 18:06

Siz gittiniz mi 4t ye?

bgmdgn, 7 yıl önce

4T yi tavsiye ederim pişman olmazsınız.

31 Ağustos 2017 10:51

Evet İstanbul şubesine gittim çok memnun kaldım.

lindalisa
Aday Memur
03 Eylül 2017 18:59

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

hakanç06
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:57

ava giderken avlanma sakın kime çalıştığın belli acemi trol seni

trolavcisi2040, 7 yıl önce

Trol hesaplar iş başında bence.... yine ......En iyi dershaneler yazıldığımız dershanelerdir.

leylaleylakasap
Yasaklı
14 Eylül 2017 20:09

benim tercihim tavsiye üzerine kuzey akademi olmuştu ve dersler başlayınca seçimimin çok iyi olduğunu anladım özellikle İktisatçı Ahmet Demirel hocamın derslerine girince :) Arkadaşlarım bu hafta sonu başlayacak yanılmıyorsam,herkese derslerinde ve dershane tercihlerinde başarılar...

hakanç06
Aday Memur
16 Eylül 2017 12:21

leylaleylakasap Eğitim Bilimlerine de kayıt olmuşsun, Dgs de ye kayıt olmuşsun Ales te de

kuzey akademiyi seçmişsin Şimdide A grubuna mı kayıt oldun.tebrikler yalancılık da birincisin

leylaleylakasap, 7 yıl önce

benim tercihim tavsiye üzerine kuzey akademi olmuştu ve dersler başlayınca seçimimin çok iyi olduğunu anladım özellikle İktisatçı Ahmet Demirel hocamın derslerine girince :) Arkadaşlarım bu hafta sonu başlayacak yanılmıyorsam,herkese derslerinde ve dershane tercihlerinde başarılar...

hesapmakinesibrc
Yasaklı
16 Eylül 2017 21:39

Ahmet hoca çok çok iyidir,İnşallah çok güzel bir dönem geçirirsiniz,kuzey çok sistemli bir dershanedir,çoğu hocasını tanırım,alanının tanınmış isimleridir...

leylaleylakasap, 7 yıl önce

kamu uzmanı
Aday Memur
17 Eylül 2017 11:14

merhaba:) yeni açılacak grubunuz varmıdır haftasonu ve fiyat nedir acaba? hazır kuzey akademi açlışanlarını bulmuşken sorayım dedim

hesapmakinesibrc, 7 yıl önce

Ahmet hoca çok çok iyidir,İnşallah çok güzel bir dönem geçirirsiniz,kuzey çok sistemli bir dershanedir,çoğu hocasını tanırım,alanının tanınmış isimleridir...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi