Editörler : E.Kayı Han
16 Temmuz 2009 01:31

infaz koruma memurunun lise veya önlisans mezunu olarak atanması...

mrb arkadaşlar infaz koruma memurluğuna lise veya önlisans mezunu olarak atanmış olmanın maaş ve derece olaylarından başka avantajları var mıdır?deneyimli arkadaşlar bizleri aydınlatırsanız sevinirim

sheqill
Aday Memur
17 Temmuz 2009 16:29

bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

yusuf19izm
Memur
17 Temmuz 2009 16:31

ben onlısans lıyım kardes ve ızmırden gırıcem ,onlısanslılara bıraz daha oncelık tanıyacaklarını dusunuyorum şahsen

T.İ.Fedaisi
Aday Memur
17 Temmuz 2009 17:51

Öncelik illaki olacak da önemli olan işe başladıkdan sonra bir öncelik var mı. Yükselme durumu???*

sheqill
Aday Memur
17 Temmuz 2009 20:14

ben de aynı şeyi düşünüyorum T.İ.Fedaisi maaş ve derece olayları zaten farklı oluyor da mesela yüksekokulun bilgisayar bölümünden mezun olanın bilgisayar başına muhasebe bölümünden mezun olanların saymanlığa verilmesi gibi durumlar var mı acaba?öğrenim durumları kurum müdürleri tarafından dikkate alınıyor mu acaba?

sheqill
Aday Memur
17 Temmuz 2009 20:59

arkadaşlar aranızda ikm olarak görev yapan yokmu forumda?

sheqill
Aday Memur
18 Temmuz 2009 22:35

yokmu kimse arkadaşlar?

18 Temmuz 2009 23:29

arkadaşım anladığım kadarıyla yükselmeyisormuşsun

bunun için en az üç yıl çalışma şartı var ki bu süre sonunda en az iki yıllık ki dört yıllık olursa şansın fazla olur başmemurluk sınavına girebiliyorsun

zaten atandıktan sonra bu tür şeyleri hemen öğrenirsin

maaşta da sadece 5 ytl felan bi fark oluyor

sheqill
Aday Memur
18 Temmuz 2009 23:33

kökcüoğlu ismail kardeş verdiğin bilgiler için tşkr ederim. benim asıl öğrenmek istediğim konu mesela önlisans bilgisayar mezunu birinin bilgisayar başına verilmesi ya da önlisans muhasebe mezunu birinin saymanlığa verilmesi gibi durumlar kurum müdürleri tarafından dikkate alınır mı?

18 Temmuz 2009 23:44

o gideceğin kuruma göre değişir

boş kadro varsa oralarda sen çalışırsın

fakat ben ankarada çalışıyorum ve adalet meslek yüksek okulu ve kamu yönetimi mezunuyum vardiyadayım gerisini sen düşün

arkan kuvvetliyse lise mezunuda olsan iyi bir birimde çalışırsın

ha diyeceksin ki idarede çalışmak istermisin hayır

vardiya daha iyi ki bende atanmadan önce idari kısımda çalışmak istiyordum ama cezaevinin içine girince pekte iyi bir secenek olmadığını anlarsın

başarılar

serra24
Kapalı
19 Temmuz 2009 00:11

konuyla alakası olmasa da vardiyalı yada 8/5 nasıl çalışmak istediğimizi bizmi seçiyoruz..bende vardiyalı istiyorum olursa.

19 Temmuz 2009 19:00

hayır arkadaşım kurum müdürü belirliyor genelde yeni memurları zaten vardiyada çalıştırıyorlar

tabi idari bir birimde memur acığı yoksa

t.m.yunus
Aday Memur
05 Ağustos 2012 00:20

mrb arkadaşlar bana infaz memurluğu hakkında geniş bi şekilde bilgilendirebilirmisiniz_?

bn şuan üni okuyorum bu sne kpss ortaöğretime grecem 80-85arası puan alıyorum denemelerde o konuda kndime gvnyorm okurken saatleri ayarlayabiliyomşz galiba infaz memurluğunda bu konu hakkında ilk önce bi cvp aryrm sonra biz direk kpss ye grp puanı alıp bi yere başvurumu yapacaz yoksa kpssye grmeden bi kruma başvuru yapacaz sınava grdkten sonra ona göremi çağracaklarmı artık siteden mi bakacaz hiç bi blğim yok o yüzden böyle soryorm k.bakmayın adalet bakanlğına başvru gibi bişe yapacaz galiba sınavdan önce mi sonramı blmyrm açıkcası ve okdğm yerde girmek istyrm infaz memurluğuna ve çalşma saatleri ve yni başlayan bi infaz memuru ne kadar maaş alıyor ve 2 yada 3 sene çlştktan sonra çıkabilirmyz çıkınca tazminat gibi bişe alrmyz_???cevaplarınızı beklyrm ltfen detaylı bi şeklde anlatrsanız çok sevinirim..ha bide katiplikde yol parası gibi ek ödemler vardı infaz memurlğnda ek olarak birşeyler varmı_?

heackermc
Kapalı
05 Ağustos 2012 10:38

evet arkadaslar ben ıkmyım ve sorularınızı cevaplamak ıstıyorum:)

lise-önlisans-lisans-yüksek lisans sözleşmeli başlamış isen hiç bir fark yok sadece 25tl lise ve diğerleri arasında oynar önlisans lisans eşit maaşa sahip.... vay ben bilgisayar mezunuyum vay ben atom mühendisiym beni şöyle yaparlamı vs olayına hiç girmeyin sen infaz koruma memurusun bölümün bi noktada işe yaramaz bilgisayar başına versinler deme hiç:) gittiğin yerde bilgisayar bölümü saygın ünivden mezun olmuş ikmlr bulma ihtimalin var kendinden bile utanıp ayrıca üniv okursun:) kadroya geçince ilerleme durumu vardır. 25yıllık bır ıkmnın senden hıc bır farkı yoktur emır veremez sunu yap dıyemez sadece saygıdan sen bırseyler yaparsın sadece ıkm basmemur ve uzerındekıler amırındır nyse sız sordukca cevaplarım hadı saglıcakla

t.m.yunus
Aday Memur
05 Ağustos 2012 11:06

ltfen bnm sorumalarımda cvp vern yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

jatek_10
Şube Müdürü
05 Ağustos 2012 20:02

bekar önlisans mezunu kadrolu ikm temmuz ayı maaşı net nekadar bilen varmı?

t.m.yunus
Aday Memur
11 Ağustos 2012 11:27

her gün buraya bakp biri cvp verdimi aaba diye sabah akşam düzenli olarak bakmaktan skldım güncel filan değil inanmyrm saçma sapan tartşmak istynlerin egolarını tatmin ettiği bi sayfa bi işe yaramıyo...

t.m.yunus
Aday Memur
11 Ağustos 2012 11:37

her gün buraya bakp biri cvp verdimi aaba diye sabah akşam düzenli olarak bakmaktan skldım güncel filan değil inanmyrm saçma sapan tartşmak istynlerin egolarını tatmin ettiği bi sayfa bi işe yaramıyo...

sampiyon23
Aday Memur
13 Ağustos 2012 21:06

lise mezunu ikm ile önlisans mezunu ikm arasında ki maaş farkı arkadaşlar 27 tl lisans mezunlarıyla da 40 küsür.. vermeselerde olur açıkcası.. ayrıca kadro da 12/1 inden başlıyor lise mezunları

t.m.yunus
Aday Memur
13 Ağustos 2012 23:49

sampiyon23 kardeşim çok saol birde ben şuan öğrenciiyim üni beraber yapabilirmiyim işallah olursa saatlerini ayrlayabilirlerni yada haftalık saat doldurma gibi birşey varmı kardşim_??

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi