Editörler : Pangaea
01 Şubat 2014 00:00

Şanlıurfa - Suruç nasıl bir yer ?

Ve urfanın diğer ilçeleri hakknda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim..

cahil adam
Memur
01 Şubat 2014 00:02

memleketiniz neresi hocam

Tayfun-S
Aday Memur
01 Şubat 2014 00:05

Balıkesir / Bandırma hocam..

cahil adam
Memur
01 Şubat 2014 00:07

hocam hava limanına göre tercih yapın suruç sempatizan bir bölgö

01 Şubat 2014 00:20

hangi okullar açılmış

debboy28
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2014 00:21

ben orayı da yazdım yazdım hocam yanlış tercih mi yapmışım..

cahil adam, 10 yıl önce

hocam hava limanına göre tercih yapın suruç sempatizan bir bölgö

01 Şubat 2014 00:25

suruçta öğretmenim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum elimden geldiğince

Tayfun-S
Aday Memur
01 Şubat 2014 00:26

Hocam urfadan birçok ilçe ve okul açılmış fakat çoğu okulun bilgilerine ulaşamadım..Suruç da Atatürk ilkokulu buldum merkezde diye yazsam mı diye düşündüm :) Urfada şu anda yazilabilecek en iyi ilçeler hangileridir ?

debboy28
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2014 00:27

hocam öğretmen mişsiniz siz daha ne kpss birincisi olcam diyonuz...nasıll bir yer suruç::)kira, insnalr,ulaşım falan..

kpss birincisi olcam, 10 yıl önce

suruçta öğretmenim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum elimden geldiğince

Ne-den
Daire Başkanı
01 Şubat 2014 00:31

edindiğim bilgiye göre urfada siverek suruç ceylanpınar akçakale uzak durulması gerekirmiş

01 Şubat 2014 00:35

en iyi ilçesi birecik ama bildiğim kadarıyla çoğu yeri zorunlu hizmet diye geçmiyor diye biliyorum onun dışında siverek büyük bir ilçe ve güzeldir. merkezide büyük ve doğu şartlarında gelişmiş bir ilçe

debboy hoca ilk açtığımda öle nickle açmıştım atanıncada değiştirmedim =)) suruç kiraları genelde yıllık alınır ulaşım sıkıntısı yok küçük bir ilçe zaten her yere yürüme mesafesinde =)) öğrencilerin durumu genelde iç açıcı değildir terör bölgesidir ama suriye olayları suruçta yaşanmadı hiç çok şükür urfaya en yakın ilçedir 40 km falan

debboy28
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2014 00:38

teşeşkür ederim hocam::)) şaka yapmıştım ama hırsınızın meyvesini atanarak almışsınz darısı başımıza.:))

kpss birincisi olcam, 10 yıl önce

en iyi ilçesi birecik ama bildiğim kadarıyla çoğu yeri zorunlu hizmet diye geçmiyor diye biliyorum onun dışında siverek büyük bir ilçe ve güzeldir. merkezide büyük ve doğu şartlarında gelişmiş bir ilçe

debboy hoca ilk açtığımda öle nickle açmıştım atanıncada değiştirmedim =)) suruç kiraları genelde yıllık alınır ulaşım sıkıntısı yok küçük bir ilçe zaten her yere yürüme mesafesinde =)) öğrencilerin durumu genelde iç açıcı değildir terör bölgesidir ama suriye olayları suruçta yaşanmadı hiç çok şükür urfaya en yakın ilçedir 40 km falan

cahil adam
Memur
01 Şubat 2014 00:39

hocam kaçıncı tercihiniz şuruç

debboy28, 10 yıl önce

teşeşkür ederim hocam::)) şaka yapmıştım ama hırsınızın meyvesini atanarak almışsınz darısı başımıza.:))

01 Şubat 2014 00:40

hırsımın tam meyvesini almadım bu meşhur 55 bin atama mağduruyum yinede çok şükür =))okullar hangisi

debboy28
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2014 00:42

ben önce gümüşhane ığdır falan yazdım hocam gerilere doğru yazdım burayı..suruçta fatih anadolu lisesi miydi neydi orayı yazdım...

Wanted.üye
Daire Başkanı
01 Şubat 2014 00:42

sadece ve sadece birecikkkk.. diğerleri yaramaz.. hele akçakale ve ceylanpınar savaş blgesi resmen..

Ne-den
Daire Başkanı
01 Şubat 2014 00:45

wanted adıyamanın nerelerini önerirsin?

Wanted.üye, 10 yıl önce

sadece ve sadece birecikkkk.. diğerleri yaramaz.. hele akçakale ve ceylanpınar savaş blgesi resmen..

Wanted.üye
Daire Başkanı
01 Şubat 2014 00:47

besni gölbaşı kahta gerger...

Ne-den, 10 yıl önce

wanted adıyamanın nerelerini önerirsin?

01 Şubat 2014 00:48

sadece kahta

Ne-den
Daire Başkanı
01 Şubat 2014 00:50

samsat iyi değilmi google dan baktım plaj varmış samsatta:)

Wanted.üye, 10 yıl önce

besni gölbaşı kahta gerger...

cahil adam
Memur
01 Şubat 2014 00:51

aldığım bilgi ve araştırmalarım biraz sorunlu bir yermiş suruç

debboy28, 10 yıl önce

ben önce gümüşhane ığdır falan yazdım hocam gerilere doğru yazdım burayı..suruçta fatih anadolu lisesi miydi neydi orayı yazdım...

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi