Editörler : supporters.

19 Temmuz 2017 17:00

Ankara'nın en iyi dershanesi hangisidir? yayın,hoca,kamp,sistem vb....
Dershaneleri kötülemek,olumsuz yorumlar,dershaneleri hedef alacak yorumlar yasaktır!

Bu ankete 29 gün 23 saatte, 90 kişi oy kullandı ve 18/08/2017 16:28 tarihinde sona erdi.

hakanç06
Aday Memur
20 Temmuz 2017 09:11

Forumda başlığı açan kendini zeki zanneden arkadaş ''SAÇMALAMIŞSSIN''

Etkili dershanesi ne alaka?sen bu dershaneleri neye göre yazdın?Bir şeyler öğrenmek istiyosan

mantıklı sorular yönelterek öğrenmelisin?Ankara da bu yazmış olduğum kurumlardan daha eski

köklü ve buraya yazmış olduğun dershanelerden daha iyi olanlar var onları neden yazamadın?

YEDİİKLİM-DOSYA-MURAT EĞİTİM-YAKLAŞIM-BEYAZ KALEM

SAÇMALAMAYA DEVAM edin başka bir işten anlamıyorsun zaten...

ebayat
Aday Memur
20 Temmuz 2017 09:25

ben Karacana gittim Sayısalcı olduğum için sadece tarih coğrafya ve vatandaşlık derslerine katıldım.

Sadece şunu söyleyebilirim tarihte Arzu Purtul der tek geçerim.Lafı bile var:

"Arzu Purtul Tarihten kurtul"

Bir hocanın kendini nasıl işine adadığını ben Arzu hocada gördüm. Gidin dersine bi girin farkı anlayacaksınız. Ben hafızası biraz zayıf biri olmama rağmen tüm tarihi sayesinde yalayıp yuttum. Ama sadece tarihi tavsiye edebilirim işte diğer derslerini ve alanı bilemem

ozlmmcskn
Aday Memur
20 Temmuz 2017 09:43

her kurumu yazmak zorunda değiller ki bunlar arasından birine gitcektir niye bu tepki?

kemaldmnn
Aday Memur
20 Temmuz 2017 10:03

her kurumun olumlu olumsuz yönleri var. bende araştırma içerisindeyim bugün görüşücem hangisi aklıma yatarsa burdan yazarım size aklınızda bulunur en azından gidip görüştüğünüz bir kurum var mı

Alageyik2017
Aday Memur
20 Temmuz 2017 14:24

Kuzey Akademinin sahte hesapları yine iyi çalışmış. Maşallah. :))

Astsubay13
Aday Memur
20 Temmuz 2017 14:25

Pegemde iyi adamlar var. Ama hangisi ucuzsa o iyidir :)

20 Temmuz 2017 14:32

kuzey in trolleri yine iş başında.

ayrıca etkili nedir ya ahaha, görüşmeye gittk çıkışta yorumumuz şu oldu; burda ders filan başlamaz öylece kalakalırız.

merveyl
Aday Memur
20 Temmuz 2017 14:51

arkadaşlar ben pegeme gittim öğretmenleri ders sonrası göremiyorduk ya adı var kuzey akademiyle görüştü bir arkadaşım fiyatları biraz yüksek gelmiş ama kadrosu iyi diyordu etkili hakkında bir bilgim yok tecrübeli arkadaşlar yorum yapmış zaten :D

burcu senturk
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:18

arkadaşlar yargı ya ne diyorsunuz nasıl öğretmenleri

hukuk2017temiz
Yasaklı
20 Temmuz 2017 18:05

yargı Ankarada tam istediğini alamıyor,etkili de bir dershane belki giden vardır....Diğer dershanelerin kendilerine özel ve tanınmışlıkları var ....Murat parası çok hem de çok olan için iyidir belki..diğer dershaneler üç aşağı beş yukarı aynıdır....Kuzey Akademi ve Pegem çok öndeler bana göre ...

leylaleylakasap
Yasaklı
20 Temmuz 2017 18:11

Bence de bir iki dershane eksik ama önemli değil,Ankara'da 2-3 tane daha yeni dershane açılmış ...Benim bildiğim Pegem ve Kuzey Akademi öğrenciler arasında çok popüler...Ben Kuzey Akademiye çok erken kayıt oldum ve çok memnunum ...Hiçbir dershaneyi kötüleyemeyiz,herkes kendince en iyisidir.Ben kuzeyi iyi hocaları,etütleri,sınıfları,kampları ve en önemlisi arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine kayıt oldum:)

Siyasallı71
Aday Memur
20 Temmuz 2017 18:18

Bu hesap troll hesabıdır.kuzey akademi tarafından maaşlı çalıştırılıyor.lütfen dikkate almayınız

leylaleylakasap, 7 yıl önce

Bence de bir iki dershane eksik ama önemli değil,Ankara'da 2-3 tane daha yeni dershane açılmış ...Benim bildiğim Pegem ve Kuzey Akademi öğrenciler arasında çok popüler...Ben Kuzey Akademiye çok erken kayıt oldum ve çok memnunum ...Hiçbir dershaneyi kötüleyemeyiz,herkes kendince en iyisidir.Ben kuzeyi iyi hocaları,etütleri,sınıfları,kampları ve en önemlisi arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine kayıt oldum:)

leylaleylakasap
Yasaklı
20 Temmuz 2017 18:27

Siyasallı71Bence siz başka dershanenin çalışanısınız !!! Kuzey Akademiyi çekemeyen bir tarafınız var..Türkiye BİRİNCİSİ çıkardı diye mi? Benim ablam ve arkadaşları kuzey akademiden çok memnunlardı bende oraya yazıldım..

iremnurbuyuk06
Yasaklı
20 Temmuz 2017 18:35

Ankara'nın en iyi dershanesi hangisidir? yayın,hoca,kamp,sistem vb....Dershaneleri kötülemek,olumsuz yorumlar,dershaneleri hedef alacak yorumlar yasaktır!

OY YA DA GÖRÜŞLERİNİZİ YAZINIZ! BİRBİRLERİNİZLE UĞRAŞMAYINIZ LÜTFEN SAYGILAR! SAYFAMIZ KÖTÜLEME VE UĞRAŞMA YERİ OLMASIN ......

mervedogu2020
Yasaklı
20 Temmuz 2017 18:43

çok haklısın. bu tartışma niye? herkes kendince fikrini beyan eder. katıl ya da katılma bu senin bileceğin şey

ozlmmcskn, 7 yıl önce

her kurumu yazmak zorunda değiller ki bunlar arasından birine gitcektir niye bu tepki?

sabredenn
Memur
20 Temmuz 2017 19:15

gercek kullanıcı yorumu bulmak cok zor burada

ardagndz
Aday Memur
21 Temmuz 2017 10:51

arkadaşlar herkes kendi düşüncesini söyleyebilir kurumlar hakkkında niye troll yok bilerek yapılıyor falan gibi saçma yorumlar yappıyorsunuz. ben pegemden mumnunumdur başkası kuzey akademiden başkası yargıdan falan filan yani neyin davasındasınızz

21 Temmuz 2017 11:32

Soru çözüm saatlerinde yanlarına gitseydiniz ? Ya da şey yapsaydınız, KUZEY e yazılsaydiniz... Reklamcı olduğunuz çok belli, bizimle değilsin.

merveyl, 7 yıl önce

arkadaşlar ben pegeme gittim öğretmenleri ders sonrası göremiyorduk ya adı var kuzey akademiyle görüştü bir arkadaşım fiyatları biraz yüksek gelmiş ama kadrosu iyi diyordu etkili hakkında bir bilgim yok tecrübeli arkadaşlar yorum yapmış zaten :D

21 Temmuz 2017 11:35

Buna inanmayın arkadaşlar her başlıkta aynı terane tutturmuş kuzey şöyle kuzey böyle. Bi de anlaşılmasın diye pegemi de katıyor işin içine,binaları karşılıklı ondan aklına başka dershane gelmiyor galiba :D işin özü kuzey trolleri azalarak bitin.

leylaleylakasap, 7 yıl önce

Siyasallı71Bence siz başka dershanenin çalışanısınız !!! Kuzey Akademiyi çekemeyen bir tarafınız var..Türkiye BİRİNCİSİ çıkardı diye mi? Benim ablam ve arkadaşları kuzey akademiden çok memnunlardı bende oraya yazıldım..

aslikalaycii
Aday Memur
21 Temmuz 2017 11:49

pardon da siz hangi kurumun çalışanısınız? şimdi pegemden memnunum ankara kariyerden memnunum kuzey akademi den memnunum vb kurumdan memnunum diyemiyorum ya hemen trol falan yorumlar atıyorsunuz?? hayırdır? siz söylesenize bi hangi kuruma gittiniz ya da hangi kurumda çalışıyorsunuz? oraya gidelim hahahah :D

gençlerbirlikli keyn, 7 yıl önce

Buna inanmayın arkadaşlar her başlıkta aynı terane tutturmuş kuzey şöyle kuzey böyle. Bi de anlaşılmasın diye pegemi de katıyor işin içine,binaları karşılıklı ondan aklına başka dershane gelmiyor galiba :D işin özü kuzey trolleri azalarak bitin.

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi