Editörler : E.Kayı Han
13 Mayıs 2010 00:56

İlahiyat Önlisans 1. Sınıf Özet Ders Notları

Değerli Arkadaşlar,

Arşivinizde İlahiyat Önlisans 1. Sınıf derslere ait özet bilgiler varsa paylaşabilir misiniz? Veya ulaşabileceğimiz bir link adresi?

Şimdiden teşekkür ederim.

ebu-fisar
Müsteşar Yardımcısı
13 Mayıs 2010 02:49

derdiniz dersi geçmekse hiç uğraşmayın çıkmış soruları internetten indirin çözün 80 alırsınız...

yok benim derdim sınıf geçmek değil ben öğrenmek istiyorum diyorsanız ben ce kitapların tamamını okuyun okuken de önmeli gördüğünüz yerlerin altını çizin. altını çizdiğiniz yerler özet olur. ikinci okuyuşta bu altı çizili kısımları okusunuz..

bir de üstüne çıkmış soruları çözdünüzmü "dadından yinmez" :))

birkulnet
Şube Müdürü
13 Mayıs 2010 04:33

Genel ağırlık halkla ilişkiler işlendiği için ders kitaplarını okuyarak "ilim" yönünden çok bir faydası olacağını düşünmüyorum. Amacımız hem temel ilkeleri kavramak hemde en yüksek notu alabilmek. Bu 16 günlük dar vakitte ders kitaplarının okunmasıda güç olacağı için özet bilgiler ve çıkmış sorulara ağırlık vereceğiz. Yinede öneriniz için teşekür ederim.

Ha! unutmadan sadece sorulara yetinerek "80 almazsak" hesabı size keseceğim haberiniz olsun :))

imam318
Daire Başkanı
13 Mayıs 2010 12:32

http://habergo.com/haber/4768/acik-ogretim-fakultesi-ilahiyat-1sinif-gecmis-yillar-sorulari.html

ebu-fisar
Müsteşar Yardımcısı
13 Mayıs 2010 13:58

birkulnet ben takip etmediğim için sınava 16 gün kaldığımdan haberim yoktu dolayısıyle genel bir cevap verdim.

diğer taraftan aslında 80 sembolikti. maksat eleştirmekti..

ama yine de söylüyorum çıkmış soruları çözer ve layıkıyla kavrarsan en azından sınıfı geçersin...

ama olmazsa fatura olarak konya'da bir akşam yemeğine ne dersin :)))

birkulnet
Şube Müdürü
13 Mayıs 2010 15:14

Değerli imam318, çıkmış sınav soruları arşivimizde mevcut. Derslerin özet notları için konu açmıştık. Yinede konuyu ziyaret edip soruları indirmek isteyen üyeler için verdiğiniz link adresi yardımcı olacaktır. Güzel derlenmiş. Yorum için teşekkürler...

Kıymetli ebu-fisar, yemek mi dediniz; "Tadından yenmez" derim. :)) Bir Konya'lı olarak bu nezih davetiniz mesrur eyledi. Ama yemek içinde düşük not almak hiç akıllıca gelmiyor. Kabul ederseniz "izinleri ayarlayabilirsek" yemekler bizden olsun..

Ara sınav notlarının en düşüğü altmış beş. Hedefimiz notları yüksek tutup DGS ile örgün veya ilitam'a girerek 4 yılda ilahiyatı bitirebilmek. Sanırım biraz geç kaldık; Boşuna Halkla İlişkiler bitirmişiz...

medineweb
Memur
21 Kasım 2010 22:45

http://forum.medineweb.net/ilahiyat-onlisans-ilitam-f188.html

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi