Editörler : swat3410E.Kayı Han

Karagladio
Aday Memur
26 Ağustos 2017 12:42

Hepimizi insaniz kısmetimiz de varsa gideririz artık önlisansilarin da olması elbette lise den iyidir. Ama lise mezunu kardeşlerimiz de umarım pöh alımlarına dahil olur. Neyin paylaşamamazliğı bu kadar

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 13:05

Sen neden önlisans başlığına gelip sataşıyorsun. Bunun cevabını ver. Benden istediğin cevabı bulacaksın. Bir kadına yakışır şekilde konuşmayı da bilmiyorsun. Öyle girmeli çıkmalı konuşulmaz.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Şuanda abuk sabuk sataşan sensin ben soru sorunca mı seviyesiz oluyorum?

He giren bana girer sanane seni ne ilgilendiriyor. Kimsin sen.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 16:18

1. si ben istediğim forumda istediğim yer yazma hürriyetine sahibim sen bana bunun hesabını soramazsın. Sana hesap vermemi gerektirecek kimsin sen!

2. si yazdığım şeylerde kötü bir şey göremiyorum. Kaldı ki kötü bir şey yazmış olsam dahi anlaman için tekrar söylüyorum sana hesap vermem ben. Yazdığım yorumu şikayet edersin zaten forum yöneticisi sıkıntılı bir şey yazmış isem yorumumu siler ya da uyarı verir.

3. sü tekrar soruyorum sen kimsin! Erkekler her istediğini söyleyecek sataşacak dalga geçmeye çalışacak (ki burada 'çalışma' kelimesini kullandım zeka seviyence dalga geçtiğini zannediyorsun) bende evet öyleyim kardeşim dalga geç benle mi diyeceğim.

Yürü git işin kendin durup dururken yazıp sonrada kendi kendine boş laf yapıp durma. Ben en azından konuyla alakalı yazıyorum sen benle alakalı.

arkeomania, 7 yıl önce

Sen neden önlisans başlığına gelip sataşıyorsun. Bunun cevabını ver. Benden istediğin cevabı bulacaksın. Bir kadına yakışır şekilde konuşmayı da bilmiyorsun. Öyle girmeli çıkmalı konuşulmaz.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:27

Sen istediğin şeyi yazma özgürlüğüne sahipsen ben de istediğim gibi yazarım. Sıkıntı büyük sen elli sefer de mülakata girsen senin gibileri emniyetin kapısına bekçi bile yapmazlar. Komisyondaki o adamlar insan sarrafı olmuş kişiler. Sen konuyla alakalı yazıyorsan ben de konuyla alakalı yazıyorum. İstediğin şeyi yazma sana sana müstehcen yorumlar yazma hakkını vermez. Aile terbiyesi almamışsın belli ki girip çıkmalı sohbetlere giriyorsun direk ben sana hakaret ya da küfür içeren bir yorum yazmadım. Girip çıkan var mı diye sen yazdın. Senin sataşma hakkın varsa benim de var. Tamam mı

ayşe sanem, 7 yıl önce

1. si ben istediğim forumda istediğim yer yazma hürriyetine sahibim sen bana bunun hesabını soramazsın. Sana hesap vermemi gerektirecek kimsin sen!

2. si yazdığım şeylerde kötü bir şey göremiyorum. Kaldı ki kötü bir şey yazmış olsam dahi anlaman için tekrar söylüyorum sana hesap vermem ben. Yazdığım yorumu şikayet edersin zaten forum yöneticisi sıkıntılı bir şey yazmış isem yorumumu siler ya da uyarı verir.

3. sü tekrar soruyorum sen kimsin! Erkekler her istediğini söyleyecek sataşacak dalga geçmeye çalışacak (ki burada 'çalışma' kelimesini kullandım zeka seviyence dalga geçtiğini zannediyorsun) bende evet öyleyim kardeşim dalga geç benle mi diyeceğim.

Yürü git işin kendin durup dururken yazıp sonrada kendi kendine boş laf yapıp durma. Ben en azından konuyla alakalı yazıyorum sen benle alakalı.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:32

Ben sana herhangi bir şey söylemedim. Şuanda alıntı yaptığım ve senin yazmış olduğun yazıda bana sataşan sensin ve sen kimsin nesin ben seni bilmediğim halde sen geldin bana bunu yazdın. Şimdi burada problemli olan kim?

Ayrıca bak yine sana soruyorum beni alsalar sanane almasalar sanane? Seni ne ilgilendiriyor? Emniyet teşkilatının sözcüsü müsün sen? Olay sadece beni ilgilendiriyor sadece beni! Sen bu başlık altında konu ile ilgili yaptığın bana yazmadığın bir tane yorum göstersene.

arkeomania, 7 yıl önce

Bu Ayşe Sanem arkadaş polis akademisi başkanı herhalde maşallah her şeyi biliyor ama polis olamamış. can sıkıntısından burda herkese laf yetiştiriyor.

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:36

Ben de sana diyorum ki önlisanstan sana ne sen gider başvurursun kazanırsan girersin insanlara neden sataşıyorsun ve girdi mi diye hakaret ediyorsun kazanırsan girersin kazanamazsan yoluna bakarsın. Önlisans mezunları başvuru hakkı aldı diye sana girip çıkan ne ? Devlet gerekli gördü ki değiştirdi sana ne?

ayşe sanem, 7 yıl önce

Ben sana herhangi bir şey söylemedim. Şuanda alıntı yaptığım ve senin yazmış olduğun yazıda bana sataşan sensin ve sen kimsin nesin ben seni bilmediğim halde sen geldin bana bunu yazdın. Şimdi burada problemli olan kim?

Ayrıca bak yine sana soruyorum beni alsalar sanane almasalar sanane? Seni ne ilgilendiriyor? Emniyet teşkilatının sözcüsü müsün sen? Olay sadece beni ilgilendiriyor sadece beni! Sen bu başlık altında konu ile ilgili yaptığın bana yazmadığın bir tane yorum göstersene.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:49

Bak tekrar söylüyorum ben sana 'girdi mi' dedim insanlara değil.

Bunun dışında bu başlık altında insanlara hakaret ettin diye söylediğin yorumu göster hadi. Ne yazmışım kime hakaret olarak göster ispatla hadi. Ben düşünce mi söyledim sadece ki söylediğim düşüncede zerre kadar küfür hakaret yok.

Sen kendin sataştın sana 'giren çıkan ne' dedim. Yazmasaydın sana da söylemezdim. Sen kimsin ki muhattap alıp durduk yere sataşacam yoksa ben sana. İşte ispatlarım kimin kime durduk yere ne dediği kimin kime sataştığı belli.

arkeomania, 7 yıl önce

Ben de sana diyorum ki önlisanstan sana ne sen gider başvurursun kazanırsan girersin insanlara neden sataşıyorsun ve girdi mi diye hakaret ediyorsun kazanırsan girersin kazanamazsan yoluna bakarsın. Önlisans mezunları başvuru hakkı aldı diye sana girip çıkan ne ? Devlet gerekli gördü ki değiştirdi sana ne?

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 17:54

Bu başlığa gelip sataşırsan gelecek karşı yorumları da kabul edersin. Sen yazarsan ben de karşı yorum yazarım ki ağzın foseptik çukuruna dönmüş zaten sonra gireni çıkanı hesaplarsın.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Bak tekrar söylüyorum ben sana 'girdi mi' dedim insanlara değil.

Bunun dışında bu başlık altında insanlara hakaret ettin diye söylediğin yorumu göster hadi. Ne yazmışım kime hakaret olarak göster ispatla hadi. Ben düşünce mi söyledim sadece ki söylediğim düşüncede zerre kadar küfür hakaret yok.

Sen kendin sataştın sana 'giren çıkan ne' dedim. Yazmasaydın sana da söylemezdim. Sen kimsin ki muhattap alıp durduk yere sataşacam yoksa ben sana. İşte ispatlarım kimin kime durduk yere ne dediği kimin kime sataştığı belli.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 18:13

Sana sorduğum soruya cevap versene neden cevap veremiyorsun?

Göster ispatla senin dışında kime ben bu başlık altında kötü bir şey yazmışım?

arkeomania, 7 yıl önce

Bu başlığa gelip sataşırsan gelecek karşı yorumları da kabul edersin. Sen yazarsan ben de karşı yorum yazarım ki ağzın foseptik çukuruna dönmüş zaten sonra gireni çıkanı hesaplarsın.

PGDI6
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 18:48

Ben Ayse'nin cok iyi bi insan olduguna sahidim. Bi cok kisiyede forumda yardimci oldugunu gordum. Hakarete varan kelimeler yazilmadigi surece iyi biridir. Hakaret edildiginde muhakkak insanda ayni sekilde cevap verir. Cunku hakaret eden, hakaretten anlar. Sozum hic kimseye degildir.

ayşe sanem, 7 yıl önce

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 18:55

Sen başka başlıklarda küfür de ettin ahlaksız bir insansın. Bulur çıkartır gösteririm sana şu an telefondan giriyorum. Bilgisayardan girdiğimde bulur gösteririm. Ayrıca sen bu önlisans mezunlarına sataşmaya devam ettiğin sürece ben de sana sataşacağım.

ayşe sanem, 7 yıl önce

PlayChess
Aday Memur
26 Ağustos 2017 19:38

Ayşe geçende bi çocukla kavga ediyordun millete laf atıyordun gene hep seni buluyor böyle söyle kendinde aradınmı hiç sıkıntıyı herhangi bir önlisans konusuna gir hep sen varsın yani takip edip laf ediyorsun millete laf yiyince zoruna gidiyor ama sıkıntıyı başlatan hep sensin

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 20:21

Eyvallah kardeş benim kimseyle bir problemin olamaz zaten.

PGDI6, 7 yıl önce

Ben Ayse'nin cok iyi bi insan olduguna sahidim. Bi cok kisiyede forumda yardimci oldugunu gordum. Hakarete varan kelimeler yazilmadigi surece iyi biridir. Hakaret edildiginde muhakkak insanda ayni sekilde cevap verir. Cunku hakaret eden, hakaretten anlar. Sozum hic kimseye degildir.

Ahmet USLUU
Aday Memur
26 Ağustos 2017 20:24

Ben de pomem alımlarında gelişme var zannetmiştim meğerse laf düellosu varmış.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 20:25

Bilgisayardan girmene gerek yok ben sana söyleyeyim yine ön lisanslarla alakalı olan bir başlıkta şuanda kendisini dava ettiğim bir insanla olan konuşma. Ama okuduğunu anlıyorsan eğer onun bana küfür ettiğini benimde ona ettiği küfürü ben sana böyle söyledim mi diye yazdığımı görürsün. Yani senin gibi durduk yere kimseye ne küfür nede hakaret ederim ben.

Ve hala bu başlık altında saatlerdir bana attığın iftirayı ispatlamadın. İspatla forumda bir daha yazarsam şerefsizim. Bu başlık altında kime (sen hariç girdi çıktı gibi kelimeler kullanmışım art niyetlidir şey yazmışım) ispatla hadi.

arkeomania, 7 yıl önce

Sen başka başlıklarda küfür de ettin ahlaksız bir insansın. Bulur çıkartır gösteririm sana şu an telefondan giriyorum. Bilgisayardan girdiğimde bulur gösteririm. Ayrıca sen bu önlisans mezunlarına sataşmaya devam ettiğin sürece ben de sana sataşacağım.

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 20:28

Şuanda Yukarıda bana sürekli millete hakaret ettin diyen kişiyle olan konulmayı ilk kim başlatmış bakar mısın bi. Ben mi başlatmışım? Ben mi sataşmışım? Adam durduk yere bana sen seviyesizsin insanlara hakaret ediyorsun diye abuk sabuk yazmaya başladı. Ben mi yazdım kimse babanın oğlu olmadığına göre git geriye 3. Sayfaya bak kim kime nasıl başlamış bu. Kaldı ki kaç kere boş konuşuyorsun sen kimsin niye yazıyorsun dedim hala yazıyor.

PlayChess, 7 yıl önce

Ayşe geçende bi çocukla kavga ediyordun millete laf atıyordun gene hep seni buluyor böyle söyle kendinde aradınmı hiç sıkıntıyı herhangi bir önlisans konusuna gir hep sen varsın yani takip edip laf ediyorsun millete laf yiyince zoruna gidiyor ama sıkıntıyı başlatan hep sensin

PlayChess
Aday Memur
26 Ağustos 2017 20:39

millet a yazmamış daha 3.yorum senin konuda direk milletin beyniyle algılamasıyla ilgili laga luga yapmışsın ya boş yapıyorsun gerçekten tüm önlisans konularına gir senin yorumundan önce millet normal konusmuş sen gelmişsin direk laf cambazlığına başlamışsın konuyla alakan bile yok bak burada önlisans konusu gelmiş 10 tane yorum yazmışsın zoruna gidiyor çekemiyorsun milleti işine bak az

ayşe sanem
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 20:48

Burası forum! İstediğim yere istediğimi yazabilirim. Ben 5 senedir buradayım ve her konuda istediğim her alanda yorum yapabilirim ve yaptım yapacağımda bu ne seni ne başkasını ilgilendirmez! Bu benim özgür olduğum bir durum ne senden nede bir başkasından izin almak zorunda değilim.

Ama önemlidir durum değil seni ve bir başkasını rahatsız etmişsem doğru bir yoldayım demektir. Doğruları söylüyorum ki birilerini rahatsız ediyor hiç önemli değil. Ben adam gibi yazana sorana paragraf paragraf açıklama yapmışımdır. Sadece ön lisanslarda değil bu forumda yüzlerce başlıkta yorum yapmışımdır. Ama ne hikmetse bir tek ön lisanslarla alakalı olan durumda birkaç kişi rahatsız. Rahatsız olan okumasın!

PlayChess, 7 yıl önce

millet a yazmamış daha 3.yorum senin konuda direk milletin beyniyle algılamasıyla ilgili laga luga yapmışsın ya boş yapıyorsun gerçekten tüm önlisans konularına gir senin yorumundan önce millet normal konusmuş sen gelmişsin direk laf cambazlığına başlamışsın konuyla alakan bile yok bak burada önlisans konusu gelmiş 10 tane yorum yazmışsın zoruna gidiyor çekemiyorsun milleti işine bak az

arkeomania
Şube Müdürü
26 Ağustos 2017 21:15

Sürekli aynı şeyleri yazman senin ne kadar sorunlu bir insan olduğunu gösteriyor. Herkese açık forumda yazdıklarına cevap gelince sana giren çıkan ne diye cevap verirsen insanlar da sana girip çıkan ne bu foruma yazıyorsun der. Senin polis olamamanın sorumlusu başka insanlar değil. Kendinsin. Böyle devam edersen hayat sana çok zor.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Burası forum! İstediğim yere istediğimi yazabilirim. Ben 5 senedir buradayım ve her konuda istediğim her alanda yorum yapabilirim ve yaptım yapacağımda bu ne seni ne başkasını ilgilendirmez! Bu benim özgür olduğum bir durum ne senden nede bir başkasından izin almak zorunda değilim.

Ama önemlidir durum değil seni ve bir başkasını rahatsız etmişsem doğru bir yoldayım demektir. Doğruları söylüyorum ki birilerini rahatsız ediyor hiç önemli değil. Ben adam gibi yazana sorana paragraf paragraf açıklama yapmışımdır. Sadece ön lisanslarda değil bu forumda yüzlerce başlıkta yorum yapmışımdır. Ama ne hikmetse bir tek ön lisanslarla alakalı olan durumda birkaç kişi rahatsız. Rahatsız olan okumasın!

PlayChess
Aday Memur
26 Ağustos 2017 21:27

ilk onlar bana hakaret ediyor diyorsun ee sen yazmışsın bak 3.yorumdan itibaren deyince sanane istediğimi yazarım diyorsun e bacım o zaman sana laf gelincede zoruna gitmesin kendine diceksinki ben kaşınıyorum kaşıyorlar

Toplam 101 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi