Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
19 Haziran 2013 22:37

imam hatip ortaokullarına müdür yard. ataması

taslağa göre imam hatip ortaokulu müdür yardımcılarından en az biri meslek dersleri öğretmenlerinden atanır diyor.

1. sorum: imam hatip ortaokulunda sadece 1 müdür yardımcısı normu varsa diğer branşlardan oraya atama yapılamaz mı?

2. sorum: Din Kül. ve Ahlk. Bil. öğretmenleri meslek dersi öğretmeni olarak mı değerlendiriliyor?

bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

mdinler1
Kapalı
19 Haziran 2013 23:02

güncel

34ertan
Aday Memur
20 Haziran 2013 01:57

din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine zaten ek-1 de +10 puan veriliyor ayrıca öncelikle atanır ifadesi ekleniyor adalet bunun neresinde tam anlamıyla hak gaspı puanını alsın atansın bu nedir kardeşim...

34ertan
Aday Memur
20 Haziran 2013 02:01

imam hatip ortaokulunda sadece 1 müdür yardımcısı normu varsa diğer branşlardan oraya atama yapılamaz mı?

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum hocam yokmu bi yorumu arkadaşlar

34ertan
Aday Memur
20 Haziran 2013 02:15

imam hatip ortaokulunda sadece 1 müdür yardımcısı normu varsa diğer branşlardan oraya atama yapılamaz mı?

sayın editör bi yorumunuz varmı acaba bu soruya...tşk.ederim şimdiden

kar-gın
Aday Memur
20 Haziran 2013 11:39

kimsenin bu konuda bilgisi yokmu

AR-AK
Aday Memur
20 Haziran 2013 12:27

Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum. Normu tek olam İmam Hatiplerde öncelik nasıl olacak?

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 12:57

kimse bilmiyor anlaşılan.

deftur00
Şef
20 Haziran 2013 13:25

o zaman imam hatipleri meslek lisesi gibi değerlendirip normunu en az yapacaklar bu mantıkla

ULUSALCI KERİM
Şube Müdürü
20 Haziran 2013 13:34

ek-1 incelerseniz, orada imam-hatiplere atanabilecekelere verilen ek puanlar arasında meslek dersi öğretmeni ile din kültürü öğretmeni eş kabul edilmiş.

kar-gın
Aday Memur
20 Haziran 2013 16:42

Bu mantiksizlik degilmi.bir imam hatip orta okuluna 50 kisi bas vursun 49 kisi 75 uzeri puani olsun bir tane din kulturu ogretmeninin puani 70 olsun ve din kul. Ogretmeni atan sin buhakmi benmi yanlis yorumladim.

20 Haziran 2013 16:50

Allah Allah birden imam hatiplere talep arttı hadi hayırlısı

kar-gın
Aday Memur
20 Haziran 2013 16:58

Ercisli hocam benmi yanlis yorumladim

20 Haziran 2013 17:05

Abiler şimdi size sormak isterim arapça meslek dersine g.ren bir öğretmen müdür yardımcılığı sınavından 90 alsın . Bu garibim fen liselerine anadolu öğretmen liselerine yada düz liselere atanabilirmi ? hayır... peki bu adam yönetici olmasınmı atanmasınmı yani en azından kendi okulunda bir pozitif ayrımı olmasınmı . Tabikide olsun ve hakkıdır. Şimdi gelelim sana mdinler efendi !!!

sen ben taslak hazır dediğimde sallıyorsun felan diyordun. bakıyorum şimdi taslaktan bahsediyorsun. hakaret modundan çıkmış eleştirel bir boyut kazanmışsın kendine gelmişsin. kimselere kaynak sormuyorsun bravo !!!

madde açık tabikide bir norm varsa o da meslekçidir arkadaş....

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 17:11

sen bu ülkede din öğretsen ne olur öğretmesen ne olur? gerçi öğretmesen daha iyi olur. malüm yarım doktor yarım imam meselesi

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 17:28

erÇİŞli !!!!!!!! senin gibi bitarafından çok duyum uyduran geçti bu formdan sen de onlardan biriydin

20 Haziran 2013 17:29

O övdüğünüz avrupa patriklerin ,katoliklerin sözünden çıkmıyor. Adamlar bizden ilerde bir düşün bakalım .Ama doğru size göre onlar dinsiz hristiyanlık bir yaşama biçimi değilmi doğru... pazar günleri kiliseleri dolup taşarken bizim çocuklar cuma namazının kaç rekat olduğunu bilmezler. Abdest almayı bilmezler. Aslında size göre imam hatiplerde gereksiz değilmi...

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 17:31

ben imam hatip mezunuyum. avrupayı da avrupalıyı da sevmem.ama en çok senin gibi din satanları svmem

20 Haziran 2013 17:31

işte memleketimin öğretmeni bravo dinler ama yaşamaz . Birde idareci olmak ister .

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 17:32

imam hatip istememim nedeni de imam hatip mezunu olmam. o okulların havasını özlemem

mdinler1
Kapalı
20 Haziran 2013 17:34

sen o sileinen başlığın bir linkini ver bakalım baba yazdıklarını göstereyim sana. sallamışmısın sallamamışmısın beraber görelim

birde sen benim dimii yaşamadığımı nerden çıkardın?

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi