Editörler : E.Kayı Han
«535455565758596061626364»

Sarkat
Genel Müdür
16 Eylül 2017 23:01

Tabiki örgüt üyesi filan değiliz hocam senin benim gözümde ne olduğumuz önemli elbet. Ancak bizi ihraç edenler ve taraftarları öyle görüyor malesef.

Benim adli soruşturmam yok. Ama savcı çağırsa bu suç isnadı çağrılacağız. Ve bu nedenle ihraç edildik.

İşin detayını bi kenara bırakıp, bunların konuşulup dillendirilmesi bence bizim için faydalı.

Akp vekili Cuma İçten çok daha iyi yorumlamış bu konuyu.

Yoruyorum, 7 yıl önce

Bizlerden bahsetmemis en azından kendimi oyle addedmiyorum hocam örgüt üyesi felan değilim degiliz sendika üyeliğinden örgüt üyeliğine bravo yani.siddetle reddediyorum kendinize yakıştırıyorsaniz buyrun...

buzmavisi176
Kapalı
16 Eylül 2017 23:10

Katılıyorum size.

Sarkat, 7 yıl önce

Tabiki örgüt üyesi filan değiliz hocam senin benim gözümde ne olduğumuz önemli elbet. Ancak bizi ihraç edenler ve taraftarları öyle görüyor malesef.

Benim adli soruşturmam yok. Ama savcı çağırsa bu suç isnadı çağrılacağız. Ve bu nedenle ihraç edildik.

İşin detayını bi kenara bırakıp, bunların konuşulup dillendirilmesi bence bizim için faydalı.

Akp vekili Cuma İçten çok daha iyi yorumlamış bu konuyu.

uysal1806
Aday Memur
17 Eylül 2017 00:24

Böyle saçma sapan hukutan uzak bir itirafçının kendi yaptığını makbul birşeymiş gibi sunma çabasından başka birşey değil. Suçu olan gider itiraf eder pişmanım der. Buda suçluluk pikolojisinin gereğidir anlarız. Ama herkes suçlu gitsin pişmanım desin itiraf etsin diye birşey olmaz. Mahallede bir hırsız varsa bildiğimi anlatırım ama pişman olduğum yada suç işlediğim için değil şahit olduğum içindir. Sen pişman olacak işler yapmışsın pişmanım deişsin ve bildiklerini anlatmışsın bence doğru birşey yapmışsın ama o senin doğru . Suça bulaşmayan için değil. FETÖ ye her dokunan önünden gecen selam veren senin gibi suçlu olsaydı vay halimize yandı gülüm keten helvam. Memleketin yarısı FETÖ cü olur. İtirafçının şunu demesini beklerdim. Bu örgütün tabanı saf kandırılmış ama bunlara fetö değil cemaatçi gülenci yada sempatizan diyebilirsiniz ama bir grup varki suça bulaşmış tabanla alakası olmayan gizli işler içinde devletin de tabanında bilmediği ve 17/25 ve 15 temmuzda icraatleriyle ortaya çıkan asıl bununla mücadeleye yoğunlaşılmalı. Tabandaki basit öğretmenmiş memurmuş işçiymiş kermesçi teyzeymiş bunların bizim FETÖ örgütümüzle alakası yoktur demesi gerekirdi. Çünkü biz FETÖ olarak eskiden cemaat yada gülen hareketi neyse işte onun derin yapısıyız onlar bizim için birer piyondu demeliydi. Biz onlara para topla deriz toplarlar üye ol deriz olurlar gibi. İşin sosyolojil ve hukuki kısmını ancak böyle çözersin. 200 bin kişilik bir davanın altında kalkıpta gerçek suçluları tespit etmek oldukça zor olacak ve kurunun yanında çok yaş yanacak .Malesef.

buzmavisi176, 7 yıl önce

Katılıyorum size.

buzmavisi176
Kapalı
17 Eylül 2017 11:15

http://www.yenisafak.com/yazarlar/ergunyildirim/magduriyet-ak-partiyi-vurur-2040181

Sarkat
Genel Müdür
17 Eylül 2017 11:24

Ergun Yıldırım daha net yazmış.

Aslında komisyondan hiç umudum yoktu.

Son zamanda bu tarz yazılar çoğaldı.

Bu yazılar inşallah bilinçli şekilde yazdırılıyordur. Yani toplum komisyon iadeleri için psikolojik hazırlanıyor mu diye bazen düşünüyorum. Çünkü pat diye bir çok insan iade olsa toplumda "feto ile mücadele bu mu?" tepkisi gelir.

Bu yazılar bir toplum mühendisliği projesi mi yoksa yazarlarım acizane görüşü mü bilmiyorum

buzmavisi176
Kapalı
17 Eylül 2017 11:34

Benzer hergün en az 2 tane yazı çıkıyor. Hepsi de akp li yazar gazete.

17 Eylül 2017 14:14

bu tarz yazıların artması normal inşaALLAH TOPLUM HAZIRLANIYORDUR

Yetkin5526
Aday Memur
18 Eylül 2017 09:04

Arkadaşlar bugün üniversiteye başladım. İyi geldi eski vurdumduymaz insanlarla bir arada olmak. :)

Bu arada ortamda bir yumuşama olduğu aşikar lakin ben de komisyonun düzgün kararlar vermeyeceği kanısındayım. En azından siyasi bir müdahale olmadığı sürece.

huseyn43
Aday Memur
18 Eylül 2017 23:50

ne okumaya karar verdiniz sayın hocam

Yetkin5526, 7 yıl önce

Arkadaşlar bugün üniversiteye başladım. İyi geldi eski vurdumduymaz insanlarla bir arada olmak. :)

Bu arada ortamda bir yumuşama olduğu aşikar lakin ben de komisyonun düzgün kararlar vermeyeceği kanısındayım. En azından siyasi bir müdahale olmadığı sürece.

Sarkat
Genel Müdür
18 Eylül 2017 23:51

Kayıt nasıl yaptılar. Ankara Ünv. ihraç olan bir hocasını kayıt yapmamıştı.

Tanıdığım bir arkadaşıda 3. sınıfta iken ihraç olması nedeni ile ilişiği kesildi. Başka bir ünv. doktorası beklemeye alındı

Yetkin5526, 7 yıl önce

huseyn43
Aday Memur
20 Eylül 2017 22:28

ankara üniv hariç lisans konusunda sıkıntı yok

Yetkin5526
Aday Memur
21 Eylül 2017 00:44

Hocam lisans yazacak puan da vardı ama bitirmesi kolay olur diye iki yıllık inşaat yazdım. 4 dersten muafım şimdilik iyi gidiyor. DGS ile geçiş düşünüyorum. Açıktan da İş güvenliği okuyacağım.

huseyn43, 7 yıl önce

ne okumaya karar verdiniz sayın hocam

Testere8
Yasaklı
21 Eylül 2017 01:33

Gundemi takip etmiyorsunuz heralde ihrac olanlarin is guvenligi sertifikasi alamayacagina dair khk cikali cok oldu.

Istedigin kadar oku sadece diploma olur elinde baska bir ise yaramaz

Yetkin5526, 7 yıl önce

Hocam lisans yazacak puan da vardı ama bitirmesi kolay olur diye iki yıllık inşaat yazdım. 4 dersten muafım şimdilik iyi gidiyor. DGS ile geçiş düşünüyorum. Açıktan da İş güvenliği okuyacağım.

Yetkin5526
Aday Memur
21 Eylül 2017 12:23

Hangi KHK da var sayın hocam. Nette bulamadım.

Testere8, 7 yıl önce

Gundemi takip etmiyorsunuz heralde ihrac olanlarin is guvenligi sertifikasi alamayacagina dair khk cikali cok oldu.

Istedigin kadar oku sadece diploma olur elinde baska bir ise yaramaz

tattoo007
Aday Memur
21 Eylül 2017 22:59

Resmi gazeteden khk ywei kalkmis yeni bir khk habercisi olabilir mi arkadaslar

Yoruyorum
Şef
21 Eylül 2017 23:41

Bizi ilgilendirmiyor pek ama yinede okuyoruz forumlarda üç beş tane agababasinin döneceğini de biliyoruz yine kaç ocaga ates dusecek Allah masumlari korusun.gerisi hikaye ...

tattoo007, 7 yıl önce

Resmi gazeteden khk ywei kalkmis yeni bir khk habercisi olabilir mi arkadaslar

AliBegoviç
Şube Müdürü
22 Eylül 2017 21:18

Daha erken ama kayda değer hiçbir gelişme yok gibi.

22 Eylül 2017 22:23

Sendikadan dolayı ihraç edilmiş birinin MAHKEMEDEN aldığı takipsizlik ya da beraat ile komisyondan dönüp dönmemesi BİR GELİŞME olacaktır. Bunu da pek yakında göreceğiz.

tattoo007
Aday Memur
22 Eylül 2017 23:06

Bence komisyon sendika vs gibi resmi olan isleri dondurdukten sonra mahkemeler.bitecek.gibi.geliyor bana cok.degisik bir.hayat yasiyoruz sukurler olsun halimize ibadet edebiliyoruz en azindan

23 Eylül 2017 08:09

Komisyon kriterleri neden aciklamadi

Yada eski kriterler hala gecerli demedi....?

Cunku son ana kadar sendikadan donen ve donemeyen olcak..

Istifa edenlerden donen yada donemeyen olcak gibi herseyi en iyi Allah bilir

Toplam 1483 mesaj
«535455565758596061626364»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi