Editörler : F16 Gökçen
«767778798081828384858687»

memurbkt
Aday Memur
25 Mayıs 2017 16:44

met tim i?e ba?lama mülakattan 6 ay sonra m? oluyor

Jessicaday
Aday Memur
25 Mayıs 2017 17:07

Ben de aradım ik'yı arkadaşlar santralle görüşmedim. arkadaşlar sürecin devam edeceğini mülakat davet maillerinin geleceğini söylediler :) moralinizi bozmayın inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur

endmüh06
Aday Memur
25 Mayıs 2017 17:11

iyice kafamız bulandı :) beklemekte sıkıcı bir süreç.Hadi hayırlısı

25 Mayıs 2017 17:11

Mülakata katılan arkadaslar hangi departmanları işaretlemiştiniz acaba?

ekonoco
Aday Memur
25 Mayıs 2017 17:15

şerefsizim bıktım ya :D

awsedr
Aday Memur
25 Mayıs 2017 17:21

ay yemin ederim bende artık psikolojim altüst oldu.. geçen hafta ağlamaktan bi hal oldum bu hafta artık sinirden kahkaha atar durumdayım :D off bu ne yaa asıl biz sürece tabi tutuluyoruz..

portakalkabugu
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:01

Ben finans ve ik seçmiştim

fes-le-ğen, 7 yıl önce

Mülakata katılan arkadaslar hangi departmanları işaretlemiştiniz acaba?

neglect
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:11

Arkadaşlar biraz önce thy den aradılar. Taahhütname imzalayıp mülakata girmiştim. Mülakat süreci yarın sonlanıyor. Yarına kadar tecil belgesi ibraz edemezseniz süreciniz olumsuz sonuçlanacak dedi. Durumumu açıklamaya çalıştım. Yl kaydım var eylül ayında ders seçimini yapıp tecil ettiricem dedim. Yapabileceğimiz bişey yok dedi. Prosedüre uymak zorundayız dedi.

Berenn92
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:18

Bu da demek oluyoki mülakat süreci bitti değerlendirmeler yapılcak hakkımızda hayırlısı olsun insallah ama bu denli büyük bi firmaya yakısmadı bi öyle bi böyle cevap verip insanları umutlandırmak Allah büyük

memurbkt
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:35

ise baslama olumlu olursa ne zaman olur, bu konuda bilgisi olan var mi? bir de olumlu donusten sonra 10 hafta icinde istedigin zaman basla deniyor diyenler var bu dogru mu

cansu ece
Kapalı
25 Mayıs 2017 18:56

Eger oyle dedilerse o zaman bize de haftaya olumsuz donus yapicaklar ama neden baska arkadasa devam edicek demisler. Anlayamiyorum bunlari cidden salak sacma ise cevirdiler

panti
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:07

Ya iletişim kopukluğu var ya da sürekli karar değiştiriyorlar. Belli olmaz bence her şeye hazırlıklı olalım.

cansu ece, 7 yıl önce

Eger oyle dedilerse o zaman bize de haftaya olumsuz donus yapicaklar ama neden baska arkadasa devam edicek demisler. Anlayamiyorum bunlari cidden salak sacma ise cevirdiler

taka6161
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:54

sordum 1.5 ay sonra süreç biter sonuçlar belli olur dedi benle görüşen ikcı hanım.

memurbkt, 7 yıl önce
ise baslama olumlu olursa ne zaman olur, bu konuda bilgisi olan var mi? bir de olumlu donusten sonra 10 hafta icinde istedigin zaman basla deniyor diyenler var bu dogru mu

met-tim
Aday Memur
25 Mayıs 2017 20:03

Olumsuz mailler 6-7 ay sonra geldi. Olumlular 1-2 hafta içinde belli olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam 5-6 ay sonra olumlu dönüş alan da olmuştu. Olumlu olumsuz ortası mülakat cevabı alan da olmuştu. Yani siz bi bekleyin belki size birşeyler yaparız şeklinde. Onlar sonra noldu bilmiyorum. Tabi bu anlattıklarım mülakat sonrası. Şimdi mülakata bile giremedik. Abi 2 senedir sınavı bekliyorum ilk aşama da elendik. Doktora tezdeyim şuan ama. 27 yaşındayım. Askerliğe 4-5 yılvar ama kar etmiyor

taka6161, 7 yıl önce

sordum 1.5 ay sonra süreç biter sonuçlar belli olur dedi benle görüşen ikcı hanım.

awsedr
Aday Memur
25 Mayıs 2017 20:14

daha önce dil puanım yetmediği için süreçlere dahil olmadım ve takip etmedim. bende bi tık öndesiniz bu konuda ama anladığıma göre ikimizin de umutsuzluğu yaş kriteri ve bir daha uygun şartları sağlayamamak sanırım..

bende 28 yaşındayım ve ucundan başvurabildim resmen.. yaş kriterleri değişiyo mu? ben ilk ve son şansım diye düşündüm bu yüzden. Mesela seneye 89 doğumlular ve sonrası olucak gibi? izlenimleriniz nedir?

met-tim, 7 yıl önce

Olumsuz mailler 6-7 ay sonra geldi. Olumlular 1-2 hafta içinde belli olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam 5-6 ay sonra olumlu dönüş alan da olmuştu. Olumlu olumsuz ortası mülakat cevabı alan da olmuştu. Yani siz bi bekleyin belki size birşeyler yaparız şeklinde. Onlar sonra noldu bilmiyorum. Tabi bu anlattıklarım mülakat sonrası. Şimdi mülakata bile giremedik. Abi 2 senedir sınavı bekliyorum ilk aşama da elendik. Doktora tezdeyim şuan ama. 27 yaşındayım. Askerliğe 4-5 yılvar ama kar etmiyor

met-tim
Aday Memur
25 Mayıs 2017 20:32

Hocam şimdiye kadar hep 87 sonrası isteniyodu sanırsam. Yani 30 yaş sınırı var gibi. Ayrıca İki sene sonra açıldı ilan yani tekrar 2 seneyi bulabilir tekrarlanması. Çok olumlu birşey söyleyemiyorum ama belli de olmaz tabi.

awsedr, 7 yıl önce

daha önce dil puanım yetmediği için süreçlere dahil olmadım ve takip etmedim. bende bi tık öndesiniz bu konuda ama anladığıma göre ikimizin de umutsuzluğu yaş kriteri ve bir daha uygun şartları sağlayamamak sanırım..

bende 28 yaşındayım ve ucundan başvurabildim resmen.. yaş kriterleri değişiyo mu? ben ilk ve son şansım diye düşündüm bu yüzden. Mesela seneye 89 doğumlular ve sonrası olucak gibi? izlenimleriniz nedir?

barbaros34h
Aday Memur
25 Mayıs 2017 20:37

Yarına mülakatlar mı sona eriyor yoksa mülakat daveti mi?

ekpeudoh12
Aday Memur
25 Mayıs 2017 21:52

Aranızda Ülker çikolatalı gofreti sevmeyen var mı?

Gizembakan
Aday Memur
25 Mayıs 2017 22:03

Kafalar yandı tabi :(

ekpeudoh12
Aday Memur
25 Mayıs 2017 22:07

Bu kadar like alacağımı bilsem daha önce yazardım. :)

Toplam 2067 mesaj
«767778798081828384858687»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi