Editörler : crops35
24 Ağustos 2017 12:21

E-kpss başvuruları ve tercihler

Sayın forum üyeleri öncelikle merhaba ,

EKPSS konusunda biraz araştırmalar yaptım ve 2016 EKPSS sınavı sonrası kadro atama TABLO' larını inceledim bu TABLO'lardo Hizmet Sınıfı ve dereceler bulunmakta bunlar hakkında biraz araştırma da yaptım ama daha fazla bilgiye ihtiyacım var hem kalbi hem yüzü güzel bir kadın için . Maalesef talihsiz bir kaza sonucu bacaklarını kaybetmiştir .Lise son sınıfa yeni geçmiştir ve YGS sınavı KPSS hem de EKPSS sınavına girmek istiyor , KPSS ve EKPSS ' ye de girebileceğini araştırdım başka konulardan ama detaylı biliglere ihtiyacım var. Öncelikle sorumlarım şunlar ;

1- EKPSS sınavı ve başvuruları ne zaman .

2- Tanıdığım kişi YGS sınavına girdikten sonra üniversiteyi kazanırsa ve okurken Ortaöğretim yani Lise EKPSS ve KPSS den tercih yapabilir mi , kaçıncı sınıfa kadar tercih yapma hakkına sahip ?

3-Tabloda bulunan Aranan Niletilikler kısmı nedir ?

4-Kadro Derecesi maaş durumu ve statüyü ne kadar etkiliyor ?

5-EKPSS ye girmek için hangi Kurum ve kuruluştan sağlık raporu alması gerekiyor ..

6-Böyle bir özel durumda arkadaş var ise hangi kadroları tercih etmeli önerileriniz nedir ?

İlgilendiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim .. Herkese sevgiler ve saygılar.

emrecankucuk0
Aday Memur
26 Ağustos 2017 08:42

Arkadaşlar konu güncel ama yardımcı olabilecek birileri yok mu ?

emrecankucuk0
Aday Memur
06 Eylül 2017 10:57

Arkadaşlar konu hala günceldir ++++++++++++ up

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi