Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Mayıs 2017 21:41

Halkbank bes'ten nasıl ayrılabilrim?

Halkbank BES kesintisi yapmakta otomatik katılım sebebiyle "Ayrılma boşluk TC yazıp 2560'a gönderdim ancak bana gelen mesajda telefon numaranız sistemde kayıtlı bulunmamaktadır. Sistemde kayıtlı olan telefon numaranızla işleminizi gerçekleştirin gibi bir mesaj geldi.Benim kullandığım başka bir numara da yok ki bu ne saçmalıktır hem zorla sisteme katılıyoruz hem de çıkamıyoruz.

Başka hangi yollarla çıkabilirim Halkbank BES OKS'den bilgisi olan var mı?

ada ve moda
Memur
16 Mayıs 2017 21:43

hocam kesinti yapılıp yapılmadığını dahi göremiyor bilemiyoruz. tam bir rezalet anlıyacağınız.

nergis02
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:15

Kesinti yapıldığını bordrodan görebiliyoruz. Ama bordroda hangi bankanın kesinti yaptığı belirtilmiyor tabi.

ada ve moda, 7 yıl önce

hocam kesinti yapılıp yapılmadığını dahi göremiyor bilemiyoruz. tam bir rezalet anlıyacağınız.

mvsin
Aday Memur
17 Mayıs 2017 10:01

https://internetsube.halkemeklilik.com.tr/

Bu linkten T.C. ve cep numaranızı girin. Telefonunuza gelen SMS şifrresiyle sisteme giriş yapıp bilgilerinizi kesintilerinizi görebilirsiniz. Mayıs ayı kesintisiyle beraber 2. kesinti olduğunda anında çıkış yapabilirsiniz. Çıkış yapmadan önce paranızın yatırılacağı IBAN numarasını önceden eklemenizde fayda var.

simple_x
Aday Memur
17 Mayıs 2017 10:13

0850 800 4400 arayın burdan iptal edebilirsiniz ben de aynı durumu yaşadım.

Veloviss
Şube Müdürü
17 Mayıs 2017 10:34

Çıkış için 3 yol var. Yalnız telefon numaranız sistemde doğru kaydedilmediği için 2 yol çöpe gidiyor. Kısa mesaj attığınızda olmuyor ki denemişsiniz. Bir de halk emekliliğin sitesinden TC kimlik no ve telefon no ile giriş istiyor. Telefon no sıkıntılı olduğundan sisteme giriş yapamazsınız.

Önümüzde tek yol kalıyor o da 0850 800 44 00 bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine bağlanmak. Bu da biraz zorluyor, TC kimlik numaranızı doğru girmenize rağmen eksik veya hatalı tuşladınız gibi uyarılarla karşılaşıyorsunuz. Deneyin mutlaka. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra BES'ten çıkmak istediğinizi belirtin, telefon numaranızı da güncelleyin. 2-3 gün içinde para iadesi gerçekleşiyor.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi