Editörler : Pangaea

The Sorcerer
Kapalı
15 Eylül 2013 22:14

ben datanın türkçe çözümlü soru bankasını aldım. kitapçıdan 12 tl ye aldım. . her konu ile ilgili (sözel mantık hariç ) 1 çözümlü 1 cevaplı test verilmiş. 30 sorudan ouşuyor her test. ayrıca 4 adet her konuda etkinlik kısmı var. boşluk doldurmaca. sözel matıkla ile ilgili 5 test çözümlü 5 test cevaplı test verilmiş. fena değil kitap. alınabilir.

continental3131, 11 yıl önce

datanın türkçe ve matematik çözümlü soru bankası çıkmış arkadaşlar.. üstelik sayısal ve sözel mantığa göre diye de yazmışlar kitabın üzerine.. alıp kullananlar var mı aranızda ya da alsak mı fiyat da makul ikisi 20 tl yapıyor.. kapıda ödeme seçeneğinde extradan 10 tl ödüyoruz sırf bu yüzden pazartesi ziraat bankasından kredi kartı başvurusunda bulunup bundan sonra kredi kartıyla alış veriş yapacam.. en azıntan kitap başına 5 tl cebimde kalır..

selii_53_biyolog
Müsteşar Yardımcısı
15 Eylül 2013 22:52

benım bıldıgım 3 soru vardı türkçe de vitamın sorusu .. mat sıralama sorusu sonlardan bı soruydu... yani arkdaslar ben bı sayısalcı olarak full mat yapıyordum da bu 3 soruyu da cok cok yapmam yani ne var dıgerlerıne asılırız.... o 3 soruda vakıt kaybetmeyız... durum budur da işte sınavda böyle yapmak aklımıza bi gelse... süreyi güzel kullansak hersey tamam olacak da.... ...ahhh ahhh

iktisat55, 11 yıl önce

arkadaslar turkce ve matematıkten ales tarzı kac soru soruluyo toplamda

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
15 Eylül 2013 22:59

sözel mantığı dahil etmemişler mi hocam?

The Sorcerer, 11 yıl önce

ben datanın türkçe çözümlü soru bankasını aldım. kitapçıdan 12 tl ye aldım. . her konu ile ilgili (sözel mantık hariç ) 1 çözümlü 1 cevaplı test verilmiş. 30 sorudan ouşuyor her test. ayrıca 4 adet her konuda etkinlik kısmı var. boşluk doldurmaca. sözel matıkla ile ilgili 5 test çözümlü 5 test cevaplı test verilmiş. fena değil kitap. alınabilir.

slcnkya
Aday Memur
17 Eylül 2013 14:48

dgs ye çalışmış biri olarak kpss deki mantık soruları beni zorlamaz diye umuyorum.arke uzaktan eğitim var orada sözel sayısal mantık konusuda anlatılıyor. konularıda güncel değişen sisteme uygun aldım bakalım. memnunum. http://www.arkeuzaktanegitim.com.tr/ucretsiz_dene.html bu linkte ücretsiz izle dene var bakın bi bişey kaybetmezsiniz

Risperdallıkek
Daire Başkanı
17 Eylül 2013 15:58

niye yalan söylüyosunuz....

kaç yerde aynı mesaj, susayım dedim olmadı...

arke güzel eyvallah ama sayısal sözel mantık YOK.

ben buraya yorum yaparken arkeyle alakalı, eklenecek arkadaşlar dedim. ama , eşiniz seyit hoca dediki daha çekimlere başlamadık.

ben doğru olanı savunurum... bekir hocaya laf yok, anayasa yine aynı keza...

tarihte sıkıntı var o kesin...

ama MANTIK EKLENMEDİ DAHA.

ne zaman eklenir ekim gibi.

bari öyle diyin..................

slcnkya, 11 yıl önce

dgs ye çalışmış biri olarak kpss deki mantık soruları beni zorlamaz diye umuyorum.arke uzaktan eğitim var orada sözel sayısal mantık konusuda anlatılıyor. konularıda güncel değişen sisteme uygun aldım bakalım. memnunum. http://www.arkeuzaktanegitim.com.tr/ucretsiz_dene.html bu linkte ücretsiz izle dene var bakın bi bişey kaybetmezsiniz

adsız89
Şef
17 Eylül 2013 16:15

risperdallıkek boşuna cevap yazma arkadaş heryerde aynı şeyleri yazıyor reklam için sanırım :/

Risperdallıkek, 11 yıl önce

ben buraya yorum yaparken arkeyle alakalı, eklenecek arkadaşlar dedim. ama , eşiniz seyit hoca dediki daha çekimlere başlamadık.

Risperdallıkek
Daire Başkanı
17 Eylül 2013 16:37

arkadaşım, adsız89

sorun reklam değil inan bana, ama ben buna karşıyım.

evet arke kullanan biriyim.

ama kimse tarihçisi iyi diyemez.

yada sayısal sözel mantık ekli diyemez.

EKLİ DEĞİL ÇÜNKÜ.

temmuzda aldım ben arkeyi, soru sor bakalım cevap veriyolarmı..

yalanlarla olmaz bu.

doğruları savunmak erdemleri olması gerekirken, yalanla öğrenci kaydetmek hoş değil.

asla dayanamadığım şey haksızlık.

TEKRAR EDİYORUM, bekir hoca, yada anayasaya laf yok. mükemmel ötesi. ben sıfır coğ yaparken şimdi konuları biliyorum.

ama tarih hocası iyi anlatmıyor.

biyerde tarihçi iyi demiş bu bayan.

yapma etme kul hakkıdır ETME.

adsız89, 11 yıl önce

risperdallıkek boşuna cevap yazma arkadaş heryerde aynı şeyleri yazıyor reklam için sanırım :/

holijon13
Şef
17 Eylül 2013 17:11

hocam cografya icin en iyi konu anlatımlı kitap hangisi sizce?

arkadaşım, adsız89

EKLİ DEĞİL ÇÜNKÜ.

yalanlarla olmaz bu.

doğruları savunmak erdemleri olması gerekirken, yalanla öğrenci kaydetmek hoş değil.

TEKRAR EDİYORUM, bekir hoca, yada anayasaya laf yok. mükemmel ötesi. ben sıfır coğ yaparken şimdi konuları biliyorum.

Risperdallıkek
Daire Başkanı
17 Eylül 2013 17:24

arkadaşım ben videodan açlışıyorum o ayrı. size tavsiyem video indirin geçmiş yılların. bekir oktay ve levent yıldırım.

video destekli olarak ben; X yayıncılıktan çalıştım. halada çalışıyorum. videoda hoca farklı olarak ne demişse hem kitabın boş yerlerine hem deftere yada kağıt nasıl istersen, not aldım.

artı bide , bi arkadaşım önerdi fem akademi cep kitabı, onuda aldım.

tamamen haritalarla anlatılmış 320 sayfalık bir cep kitabı. bu kadar iyiolabilir yani. ben femi zaten beğeniyordum.

ama cep almayın , daha ayrıntı istiyorum derseniz fem coğrafya konu anlatımı alın. onuda inceledim bi ara kitapçıda, bence mükemmel bir kaynak. alırmıyım bilmiyorum. çünkü, coğrafyayı çok abartmaya gerek varmı emin değilim. yüzeysel sorular var gibi. çok sıkışırsam alırım belki.

kısacası :))) video + x yayıncılık + fem.

holijon13, 11 yıl önce

hocam cografya icin en iyi konu anlatımlı kitap hangisi sizce?

Risperdallıkek
Daire Başkanı
17 Eylül 2013 17:26

bu arada cep kitabı 2014 basım.

ama kitapçıda incelediğim fem 2013.

2014 ü ekimde çıkıyomuş. akademi yetkilileri öyle dedi telefonda.

ama coğrafya coğrafyadır , basım yılı bence önemli değil.

siz 2014 oldun diyosanız biraz daha bekleyin.

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2013 18:00

hocam bekir oktay ve levent yıldırım için link verebilir misin?

arkadaşım ben videodan açlışıyorum o ayrı. size tavsiyem video indirin geçmiş yılların. bekir oktay ve levent yıldırım.

video destekli olarak ben; X yayıncılıktan çalıştım. halada çalışıyorum. videoda hoca farklı olarak ne demişse hem kitabın boş yerlerine hem deftere yada kağıt nasıl istersen, not aldım.

artı bide , bi arkadaşım önerdi fem akademi cep kitabı, onuda aldım.

tamamen haritalarla anlatılmış 320 sayfalık bir cep kitabı. bu kadar iyiolabilir yani. ben femi zaten beğeniyordum.

ama cep almayın , daha ayrıntı istiyorum derseniz fem coğrafya konu anlatımı alın. onuda inceledim bi ara kitapçıda, bence mükemmel bir kaynak. alırmıyım bilmiyorum. çünkü, coğrafyayı çok abartmaya gerek varmı emin değilim. yüzeysel sorular var gibi. çok sıkışırsam alırım belki.

kısacası :))) video + x yayıncılık + fem.

Risperdallıkek
Daire Başkanı
17 Eylül 2013 19:38

arkadaşım ben kaydetmiştim ama bulamadım.

buradan indirdim birçoğunu. ama burdaki coğrafya levent hoca sanırım.. zaten ya levent ya bekir hoca. farketmez. indirebilirsin burdan.

ayrıca çok fazla döküman var.. işine yarayanları indirebilirsin.

üye olman gerek. oda basit bi işlem zaten.

iyi çalışmalar.

gy-gk, 11 yıl önce

hocam bekir oktay ve levent yıldırım için link verebilir misin?

slcnkya
Aday Memur
19 Eylül 2013 08:51

arkadaşım her gördüğün sakallıyı deden sanma. her soy ismi aynı olan birbiriyle evliyse işimiz var.mantığına hayran kaldım.ders almana gerek yok. sen kullanıcı adını yazarsan bana 'şu arkadaşın sizinle derdi varmış bi derman oluverin' diye bi söyleyim. sen kuzenlerim izliyor türkçesini gibi bişey söylemişsin. senin aldığın paketi başkasına vermen bloke olmana sebep bunu biliyor musun. ha iftira atmak kolaysa sende rakipleri olan dersanelerden flnsın o zaman diyesim geldi ama demiyorum hadi neyse. mantık dersleri ekli değilse bu hiiiiiiiç eklenmeyeceği anlamına mı geliyor. dikkat edersen benim yazdığımla alakasız şeyler söylemişsin. yalan bari söyleme ekli mi dedim. mantık dersi var dedim. gy gk alan sınava girecek olan herkes bu dersi din-le-ye-cek. çünkü eklenecek. sana daha bişi demiorum. adamlar nelerle uğraşıyor zor iş

slcnkya
Aday Memur
19 Eylül 2013 09:01

kul hakkı nedir sana söyleyim mi. senin yaptığındır. iftiracılıktır. sende bi sorun var çok kişiselleştirmişsin. savaş verir haldesin. evet tekrar söylüyorum. ben tarih dersini beğendim. ben beğenirim ayşe beeğenmez fatma beğenir hakkı beğenmez. herkes beğenecek herkes beğenmeyecek diye bişey yok arkadaşlar. burda birileri fikir yazar beğenmeyen kendi fikrini yazar. karşılıklı ithamlara gerek yok. almak gibi bi fikri olan arkadaşlar deneyin karar sizin. beni ilgilendirmez.

arkadaşım, adsız89

EKLİ DEĞİL ÇÜNKÜ.

yalanlarla olmaz bu.

murat5320
Şube Müdürü
06 Aralık 2013 15:50

Sonuç olarak sayısal ve sözel mantık için hangi kitabı öneriyorsunuz arkadaşlar ?

gofrettt
Daire Başkanı
06 Aralık 2013 16:11

tek ağaç yayınlarını aldım ama sözel yetenek soruları hem az hem de basit geldi.acaba başka ne var sözel yetenek için??mesela isa güleç kitabı nasıl acaba??yoksa da başka kayda değer bişi varmı???

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi