Editörler : Pangaea
«165916601661166216631664166516661667166816691670»

life14
Şube Müdürü
14 Ağustos 2014 15:26

Arkadaşlar Hekimoğlu Süleyman Özcan GTHB10BİN için köşe yazısı yazacak. Fikir için herkesten mail bekliyor. Bizim bölümdende yazılmalı adımızın geçmesi için. Neden gıda mühendisi alınmalı Bakanlıkta ne gibi eksikler var? Yanlız bakanlığa yada başka bölümlere atış yapmak yok :) sadece kendi eksikliğimizi dile getirmemizi istiyor. Ad soyad ile mail yollayın dedi buyrun Mail adresi [email protected]

bora-20
Kapalı
14 Ağustos 2014 16:55

Arkadaslar dpb il ve ilce teskilatlarindan kadrolari talep etmeye basladi eger tanidiginiz yetkili mudur memur vs kkisileren bakanliktan kac adet kadro talep ettiklerini ogrenebilirmiyiz acaba bu konuda calisma yapabilirmiyiz

benchmark
Memur
15 Ağustos 2014 13:11

Bana gülecek bir durumun yok ki la ibiş.Forumda yeni olduğun belli,bir heyecanlar,bir kadro verilmez alınır falan :)hahahahaha.Çok pis güldüm

Bildiğim bir şey var.Gıda Mühendislerinde bir bok olmaz.

life14, 10 yıl önce

Sonucunda bizde sana güleriz belki. Kalbine göre olsun herşey. ;)

life14
Şube Müdürü
15 Ağustos 2014 14:02

Benimde bu yıl gördüğüm şu ki. Senin gibi gıda mühendislerinden bir halt olmaz. Eskisin diye herkese laf sokabileceğini sanıyorsun galiba!

Arkadaşım, kavgaya sen alışkınsın gördüğüm kadarıyla ama ben sevmem. O yüzden muhattap almıyorum şu saatten sonra seni. Kullandığın kelimelerden saygı içinde konuşamayacağın belli!

Erken mezun olmuşsun keşke biraz daha okusaydın atanamazdın ama belki adap öğrenirdin.

Ayrıca zamanında mesleğimiz için uğraşmısın anladığım kadarıyla sağolasın. Uğraşasaın yoksa bu saatten sonra bırak bizler mücadele edelim. Desteğine lüzum yok, köstek olma yeter.

benchmark, 10 yıl önce

Bana gülecek bir durumun yok ki la ibiş.Forumda yeni olduğun belli,bir heyecanlar,bir kadro verilmez alınır falan :)hahahahaha.Çok pis güldüm

Bildiğim bir şey var.Gıda Mühendislerinde bir bok olmaz.

benchmark
Memur
15 Ağustos 2014 14:56

hadi bakalım.

life14, 10 yıl önce

Benimde bu yıl gördüğüm şu ki. Senin gibi gıda mühendislerinden bir halt olmaz. Eskisin diye herkese laf sokabileceğini sanıyorsun galiba!

Arkadaşım, kavgaya sen alışkınsın gördüğüm kadarıyla ama ben sevmem. O yüzden muhattap almıyorum şu saatten sonra seni. Kullandığın kelimelerden saygı içinde konuşamayacağın belli!

Erken mezun olmuşsun keşke biraz daha okusaydın atanamazdın ama belki adap öğrenirdin.

Ayrıca zamanında mesleğimiz için uğraşmısın anladığım kadarıyla sağolasın. Uğraşasaın yoksa bu saatten sonra bırak bizler mücadele edelim. Desteğine lüzum yok, köstek olma yeter.

sourapple
Şef
15 Ağustos 2014 16:36

ya örneğin öğretmenler var bir yuklendiler binleri aştılar, istediklerini aldılar.

Tabiki şikayetini bildirmeyenlere kimse gel demez, benim inancım bu yıl ya iyice gıcık olup 100-200 alım olacak ya da yetti gayrı sizi üzdüğümüz diyip minimum 700 alacakları iki yıl içinde.

senin sıralaman kaç life14?

life14, 10 yıl önce

ankaragıdacı
Aday Memur
15 Ağustos 2014 18:28

arkadaşlar 19 ağustostaki twitter etkinliğini unutmayalım,duyuralım

life14
Şube Müdürü
17 Ağustos 2014 00:15

386 sıralamam. Dediğiniz gibi eğer bastırırsak bende 600-700lük bir alım bekliyorum. Bilmiyorum takip ediyor musunuz. Twitterde #GTHB10BİN çok iyi gidiyor. Bu alımı yakalamasakta geçen seneki 6000 verilse 700 gıda alınır hemen hemen.

O yüzden ümitsiz olup boş boş oturmak yerine,çabalamak lazım. Keşke herkes 1 twit atsa.

sourapple, 10 yıl önce

ya örneğin öğretmenler var bir yuklendiler binleri aştılar, istediklerini aldılar.

Tabiki şikayetini bildirmeyenlere kimse gel demez, benim inancım bu yıl ya iyice gıcık olup 100-200 alım olacak ya da yetti gayrı sizi üzdüğümüz diyip minimum 700 alacakları iki yıl içinde.

senin sıralaman kaç life14?

can_emrah66
Kapalı
17 Ağustos 2014 19:02

6000 içerisinde 700 değil en az 1000 gıdacı olmalı lütfen düşük tutmayalım düşük algı oluşturmayalım

life14, 10 yıl önce

386 sıralamam. Dediğiniz gibi eğer bastırırsak bende 600-700lük bir alım bekliyorum. Bilmiyorum takip ediyor musunuz. Twitterde #GTHB10BİN çok iyi gidiyor. Bu alımı yakalamasakta geçen seneki 6000 verilse 700 gıda alınır hemen hemen.

O yüzden ümitsiz olup boş boş oturmak yerine,çabalamak lazım. Keşke herkes 1 twit atsa.

life14
Şube Müdürü
17 Ağustos 2014 20:57

hocam ona bakılırsa diğer branşlar yeterince atandı bence bi 3000 gıda olmalı :) Ama gerçekçi yaklaşıyorum. Malesef ki pek değer göremedik bakanlıkta. Buda 6000 verilirse en kötü ihtimalle böyle bir sonuç oluşturur diyorum. Umarım 6000 kadro verilir hatta istenen şuan 10000 kadro var malum o verilirse ve bunun 3000-4000 gıda olur inşş.

can_emrah66, 10 yıl önce

6000 içerisinde 700 değil en az 1000 gıdacı olmalı lütfen düşük tutmayalım düşük algı oluşturmayalım

sourapple
Şef
18 Ağustos 2014 00:19

tweeterı bu işler için kullanıyorum sadece zaten benden destek var. zor bir iş değil

life14, 10 yıl önce

benchmark
Memur
18 Ağustos 2014 09:52

Çok gülüyom çok:)

life14, 10 yıl önce

can_emrah66
Kapalı
18 Ağustos 2014 12:50

kardeşim yanlış anlama ama birşey merak ediyorum. mesela burda neye gülüyorsun sen komik olan nedir gerçekten yanlış anlama beni gülmeye çok ihtiyacım var söyle hep beraber gülelim gerçekten bak

benchmark, 10 yıl önce

sourapple
Şef
18 Ağustos 2014 14:17

Gül gülmek iyidir, ihtiyacın var zaten senin.

hükümet politikası malsef belli,tarıma hayvancılığa yönelik iyi kötü şikaytelerimizi dile getirmek herzaman gerekli bir davranış.

benchmark, 10 yıl önce

Foodback
Kapalı
18 Ağustos 2014 16:24

walla arkadaşlar ne yapacaksak hemen yapalım. gördüğünüz gibi öğretmenlere söz verilen 40.000 atama torba yasası şimdilik geri kaldı. 2015'de son seçim artık.ondan sonra 2019'a kadar seçim falan yok. 2015'e kadar alımı yaptırmazsak bi daha atama falan olmaz.

life14
Şube Müdürü
18 Ağustos 2014 19:25

Şurayı okuyup geçen cevap yazmaya cesaret edemeyen o kAdar çok kişi varki. Çünkü foruma adam akıllı insanlardan çok ruh hastaları tünemiş. Biri yazsada az moral bozsam. Dur bir güleyim geçeyim. Allah herkese akıl fikir versin. Sadece gülerseniz, atamalardan sonra gülünecek duruma düşeriz YİNE. Madem çok biliyor bazı sivrizekalar buyursunlar şunu yapalım desinler. Bizde elimizden geleni yapalım. Ben #gıdamüh3000kadro etkinliğini başlattığımda tek cevap yazmayan arkadaşlar şimdi gelmiş eğleniyormuş gülüyormuş. Ama gördüğünüz gibi kadro talebimizle ilgili birkaç gazete ve GMOda ses oluştu. Şimdi daha çok bastırma vakti. Ama tabi deliye hergün bayram :)

life14
Şube Müdürü
18 Ağustos 2014 19:48

Bu arada saat 22.00 'de #mehdiekerden10binkadro twit çalışması yapılacak. Tüm gthb bölümleri katılımıyla. Bildiğiniz gibi Hekimoğlu Süleyman Özcan desteğiyle yapılıyor. Mesleğine sahip çıkmak isteyenler buyursun.

Yarın saat 21.30 da #gıdamühadalet twit çalışması olacak. Onuda unutmayalım.

Robin Food
Aday Memur
18 Ağustos 2014 20:41

Yeter artık dostum. Sırf yeni bir şey vardır diye bakıyorum, yine aynı yine aynı. Daha öncede defalarca yapıldı. Sor bakalım sesinizi duyan oldu mu? Velev ki duyan oldu, hiç geri dönüş aldınız mı? Bırakın romantik protesto ayaklarını. Twitter'dan yada imza kampanyaları düzenleyen sitelerle istenilen amaca ulaşılmaz. Kaldıki yürüyüş ve gösteriler düzenlendi birçok kez. Sonuç yine hüsran. Bakanlıktan bir kişi bile takmadı, onu da geçtim kovalayan yada joplayan bile olmadı. Dolayısıyla bilgi kirliliğinden öte gitmez bu çabalar. Resmi kurumlarla olan münasebetlerinizi gayriresmi yollarla çözemeyeceğinizi anlamanız gerekir diye düşünüyorum.

life14, 10 yıl önce

Bu arada saat 22.00 'de #mehdiekerden10binkadro twit çalışması yapılacak. Tüm gthb bölümleri katılımıyla. Bildiğiniz gibi Hekimoğlu Süleyman Özcan desteğiyle yapılıyor. Mesleğine sahip çıkmak isteyenler buyursun.

Yarın saat 21.30 da #gıdamühadalet twit çalışması olacak. Onuda unutmayalım.

life14
Şube Müdürü
18 Ağustos 2014 23:30

Ne yapalım hocam söyleyin. Buraya gelen ahkam kesip gidiyor. Bende bunu anlamıyorum. Burada atar yapıp susuyorsunuz. Söyleyin ya o zaman şunu yapalım deyin. Bizde elimizden geldiğince destekleyelim. En azından biz yapılan şeylere destek olmaya çalışıyoruz. Sadece kızıp oturmuyoruz.

Robin Food, 10 yıl önce

Yeter artık dostum. Sırf yeni bir şey vardır diye bakıyorum, yine aynı yine aynı. Daha öncede defalarca yapıldı. Sor bakalım sesinizi duyan oldu mu? Velev ki duyan oldu, hiç geri dönüş aldınız mı? Bırakın romantik protesto ayaklarını. Twitter'dan yada imza kampanyaları düzenleyen sitelerle istenilen amaca ulaşılmaz. Kaldıki yürüyüş ve gösteriler düzenlendi birçok kez. Sonuç yine hüsran. Bakanlıktan bir kişi bile takmadı, onu da geçtim kovalayan yada joplayan bile olmadı. Dolayısıyla bilgi kirliliğinden öte gitmez bu çabalar. Resmi kurumlarla olan münasebetlerinizi gayriresmi yollarla çözemeyeceğinizi anlamanız gerekir diye düşünüyorum.

ziyr
Aday Memur
19 Ağustos 2014 01:00

Maalesef yükseklerde ki bazı beyinsizler henüz mesleğimizin önemini anlayabilmiş değil.Adamlara milletin çok sağlıklı olması değil de oy verebilecek kadar sağlıklı olması yetiyor. Bu yüzden yapılan çalışmalara ek olarak ankarada bir eylem yapalım. En azından çalışmalarımız daha somut ve ayağı yere basar duruma gelir. Daha önce bu yöntemle kazanım elde edilmemiş olabilir ama seçimden önce denemeye değer bence.

life14, 10 yıl önce

Ne yapalım hocam söyleyin. Buraya gelen ahkam kesip gidiyor. Bende bunu anlamıyorum. Burada atar yapıp susuyorsunuz. Söyleyin ya o zaman şunu yapalım deyin. Bizde elimizden geldiğince destekleyelim. En azından biz yapılan şeylere destek olmaya çalışıyoruz. Sadece kızıp oturmuyoruz.

Toplam 39314 mesaj
«165916601661166216631664166516661667166816691670»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi