Editörler : crops35
«482483484485486487488489490491492493494

tedas_1980
Kapalı
13 Aralık 2013 14:28

Arkadaslar bu başlık gün sonunda tamamen kaldirilacaktir.bu noktada oluşacak tepkiler kabulumdur.fatma sahin basligindada izah ettigim üzere faruk Çelik aciklamasi gelecekti diye buda dün geldi.artik lütfen tek gerçek olan sinava yoğunlaşmanizdir.

13 Aralık 2013 14:39

Kusura bakma tedas ama yanlis yaparsin forumdakiler bir mucadele icindeyken konunun kaldirilmasi dogru degil konunun basligi degistirilip yapilan mucadeleyi calismalari destekler nitelikte olmasi cok daha iyi olacaktir.

tedas_1980, 10 yıl önce

Arkadaslar bu başlık gün sonunda tamamen kaldirilacaktir.bu noktada oluşacak tepkiler kabulumdur.fatma sahin basligindada izah ettigim üzere faruk Çelik aciklamasi gelecekti diye buda dün geldi.artik lütfen tek gerçek olan sinava yoğunlaşmanizdir.

mimar23
Şef
13 Aralık 2013 15:37

arkadşlar tedaş haklı bu konunun bı anlamı kalmadı hemen kalkması lazım gördükçe insanın moralı bozuluyor artık faruk celıkde son sözunu söyledi ...

efsanesiirtli, 10 yıl önce

Kusura bakma tedas ama yanlis yaparsin forumdakiler bir mucadele icindeyken konunun kaldirilmasi dogru degil konunun basligi degistirilip yapilan mucadeleyi calismalari destekler nitelikte olmasi cok daha iyi olacaktir.

emin 05
Aday Memur
13 Aralık 2013 15:57

Sayın editörüm lütfen şu yazacağım konu hakkındada bir yorum yaparmısın ben mart ayından bu tarafa ertelenen diyanet atamalarını bekliyorum bakan bey açıklama yaptı o da sınavdan önce atama olmayacağını söyledi diyorsunuz ama aynı bakan bey mart ayında yeterlilik sınavından sonra diyanet atamalarının yapılacağını söylemişti hatta diyanet bu yıl içerisinde 2 defa yeterlilik sınavı yaptı hadi binlerce engelli kardeşim yeni bir atama yapılması için canı gönülden çalışmalar yaptı ve hala yapıyor peki bu iptal edilen diyanet atamalarının sınavdan önce yapılması gerekmiyormu çünkü var olan bir atamaydı ve iptal edildi hani nerde adalet hani hak hukuk kusura bakmasınlar resmen insanlarla alay ediliyor

tedas_1980, 10 yıl önce

mimar23
Şef
13 Aralık 2013 16:00

arkadasım haklısın buraya yazan zaten haksızlıgı gördüğü için yazmakta elimizden artık birşey gelmiyor ki yapacak birşy artık yok kendimizi üzmenin anlamıda yok tedas edıtor kaldır artık şu işe yaramayan boş başlıgı

emin 05, 10 yıl önce

Sayın editörüm lütfen şu yazacağım konu hakkındada bir yorum yaparmısın ben mart ayından bu tarafa ertelenen diyanet atamalarını bekliyorum bakan bey açıklama yaptı o da sınavdan önce atama olmayacağını söyledi diyorsunuz ama aynı bakan bey mart ayında yeterlilik sınavından sonra diyanet atamalarının yapılacağını söylemişti hatta diyanet bu yıl içerisinde 2 defa yeterlilik sınavı yaptı hadi binlerce engelli kardeşim yeni bir atama yapılması için canı gönülden çalışmalar yaptı ve hala yapıyor peki bu iptal edilen diyanet atamalarının sınavdan önce yapılması gerekmiyormu çünkü var olan bir atamaydı ve iptal edildi hani nerde adalet hani hak hukuk kusura bakmasınlar resmen insanlarla alay ediliyor

tedas_1980
Kapalı
13 Aralık 2013 16:33

bu başlık sizi boşluğa sürüklüyor.

mimar23, 10 yıl önce

arkadasım haklısın buraya yazan zaten haksızlıgı gördüğü için yazmakta elimizden artık birşey gelmiyor ki yapacak birşy artık yok kendimizi üzmenin anlamıda yok tedas edıtor kaldır artık şu işe yaramayan boş başlıgı

kavgam05
Aday Memur
13 Aralık 2013 16:42

18 Aralık mücadelesinden bu başlık adı altında yogunlaşmışken.

Basın yoluyla sesimizi duyurmaya bu kadar yaklaşmışken.

Birçok kesimden birçok destek almışken.

Ve hala Faruk Çelik Alımlarla ilgili Basın açıklaması yapmamışken nasıl olurda bu başlık kaldırılır.

Ve yine siz bu durumda Söz verilerek engelli toplum bireylerini kandıran, bu bakanlara tekrar aynı sözler için fırsat vermektesiniz.Biliyorumki destek çıktınız bunun için teşekkürler. Ama başlık için çok erken

Saygı ve Sevgilerim..

emin 05
Aday Memur
13 Aralık 2013 16:46

yazık kusura bakmasınlar bu konu ile ilgili hangi yetkili varsa hakkımı helal etmiyorum onlara bu kış aylarında sıcak yuvalarında bol muhabbetler

scollop
Genel Müdür
13 Aralık 2013 17:47

Bu güne kadar çok kereler yazımız yanımlansın diye memurlar.net e istekte bulunduk. Koskoca bakan tükürdüğünü yalıyor, söz verdiği atamayı yapmayacağız diyor, soruyorum bunun haber değeri yok mu ? Gazetecilik te en önemli kural haber değeri ve atanamayan 50 bin engelli bir tarafta seslerini duyurmaya çalışıyor, memurlar.net görmedim duymadım bilmiyorum diyerek 3 Maymunu oynamaya devam ediyor.

Para gözünüzü doyursun, aç insanlarsınız ki iktidar yalakalığına devam ediyorsunuz. Allah islah etsin sizin gibi insanları. Korkaksınız, yalaka sınız.

Bu ülkenin bu durumda olmasının bir numaralı müsebbibleri sizin gibi tuzu görünce sürüsünü unutan koyunların 21. yüzyılın ilk çeyreğinde dahi hayatta olmasıdır.

Türleriniz tükendi ama sizin gibiler insanoğlunun yakasını bir türlü bırakmadı....

kale1971
Şube Müdürü
13 Aralık 2013 19:23

Madem bu başlığın son günü,bende bir iki satır yazmak istedim.Belki bundan sonrada foruma fazla giremeyebilirim.Bir çok insandan farklı olarak editörüm sizin iyi niyetli yaklaşımınızı hiçbir zaman kötüye algılamadım.Bundan sonrada öyle olacaktır.Samimiyetinize,ilginize ve iyiniyetinize her zaman inanıyorum.Bu benim şahsi ve kendi vicdani görüşüm.Elbetteki oturun ders çalışın,değerli zamanınızı boşa harcamayın diyorsanız mutlaka bu bizim iyiliğimiz içindir.Bunda kötü ve art niyet aramadım.Şunada kalben inanıyorum hepimizin atanmasını memur olmasını yürekten isteyen kişisiniz.Vekilim mesut boşuna demiyor tedaş editörle konuşunca içime bir huzur geliyor,bir güven geliyor diye.Gerçektende doğru söylüyor.Bizim için yaptığınız tüm fedakarlıklar,ilgi alaka ve bilgilendirme için,ayırdığınız zaman içinde çok teşekkürler,sağolun.Hakkınızı helal edin.Ben sadece kendi şahsi görüş ve düşüncemi yazdım lütfen yazdığım yazıya yorum yazmazsanız sevinirim. Kimseye yalakalıkta yapmıyorum,kimsenin avukatı falan da değilim.Sadece tarafsız ve humanist olmaya çalışıyorum.

18 aralık günü Ankarada olacağım,çünkü verdiğim bir söz var,bizler için son bir umut son bir şans olabilir.Hani bir kıvılcım nasıl bir ormanı yakmaya yeterse belki o günde bir ses getirebilir ve karşılığı gelir.Son kez bu davada destekçi olacağım.Aslında bakanımızın açıklamasına kadar biraz daha umutluydum açıkcası şimdi pek umudum yok diyebilirim,ama ilerde tekrar bu hataların yaşanmaması adına orada olmalıyız.Herşey Allahtandır belki bizlere isteğimizi verir, umarım emek ve çabalarımız boşa gitmez,özellikle Sıdıka hanım,Haydar arkadaşın çabaları çok büyük diğer arkadaşlarında öyle.

Yinede bir taraftan derse devam,hepimiz için herşey hayırlısı olsun.Saygılarımla.

tedas_1980
Kapalı
13 Aralık 2013 20:39

Ayni dilekler bendende sana gelsin.bugun olmasada yarin arzu ettiginize kavusacaginiza inancim tam.selam ve dua ile diyorum. Bu baslik gun sonunda yoruma kapatilacaktir.

kale1971, 10 yıl önce

Madem bu başlığın son günü,bende bir iki satır yazmak istedim.Belki bundan sonrada foruma fazla giremeyebilirim.Bir çok insandan farklı olarak editörüm sizin iyi niyetli yaklaşımınızı hiçbir zaman kötüye algılamadım.Bundan sonrada öyle olacaktır.Samimiyetinize,ilginize ve iyiniyetinize her zaman inanıyorum.Bu benim şahsi ve kendi vicdani görüşüm.Elbetteki oturun ders çalışın,değerli zamanınızı boşa harcamayın diyorsanız mutlaka bu bizim iyiliğimiz içindir.Bunda kötü ve art niyet aramadım.Şunada kalben inanıyorum hepimizin atanmasını memur olmasını yürekten isteyen kişisiniz.Vekilim mesut boşuna demiyor tedaş editörle konuşunca içime bir huzur geliyor,bir güven geliyor diye.Gerçektende doğru söylüyor.Bizim için yaptığınız tüm fedakarlıklar,ilgi alaka ve bilgilendirme için,ayırdığınız zaman içinde çok teşekkürler,sağolun.Hakkınızı helal edin.Ben sadece kendi şahsi görüş ve düşüncemi yazdım lütfen yazdığım yazıya yorum yazmazsanız sevinirim. Kimseye yalakalıkta yapmıyorum,kimsenin avukatı falan da değilim.Sadece tarafsız ve humanist olmaya çalışıyorum.

18 aralık günü Ankarada olacağım,çünkü verdiğim bir söz var,bizler için son bir umut son bir şans olabilir.Hani bir kıvılcım nasıl bir ormanı yakmaya yeterse belki o günde bir ses getirebilir ve karşılığı gelir.Son kez bu davada destekçi olacağım.Aslında bakanımızın açıklamasına kadar biraz daha umutluydum açıkcası şimdi pek umudum yok diyebilirim,ama ilerde tekrar bu hataların yaşanmaması adına orada olmalıyız.Herşey Allahtandır belki bizlere isteğimizi verir, umarım emek ve çabalarımız boşa gitmez,özellikle Sıdıka hanım,Haydar arkadaşın çabaları çok büyük diğer arkadaşlarında öyle.

Yinede bir taraftan derse devam,hepimiz için herşey hayırlısı olsun.Saygılarımla.

mimar23
Şef
13 Aralık 2013 21:38

edıtor bu baslık neden hala kalkmadı .... söylesene ne işeyarıyor kı memurlar net. öğretmenlerın atanamama haberını gıtsın yapsın engellıler uzerınden rand saglamasınlar....

duygutekk06
Memur
13 Aralık 2013 21:42

volkan arkadaşım seninde emeklerin çok fazla çok sağol,biz birlikte bir yola çıktık,sonunuda getirmemiz lazım diye düşünüyorum,en azından geçmişte yapılan hatalar bundan sonra yapılmaz diye düşünüyorum,18 mart bizler için önemli bir gün dilerim çabalarımız boşa gitmez,gidersede eğer en azından keşke mücadele verseydik demeyiz,biz mücadelemizi verelim gerisi ALLAHA kalsın,RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN ,imkanı olan herkes gelsin arkadaşlar,saygılar.

kale1971
Şube Müdürü
13 Aralık 2013 22:09

Sağ olun Sıdıka hanım,sizin emek ve çabalarınız yanında benim yaptıklarım hiç kalır.Bu arada niye 18 mart ben 18 aralık biliyordum neyse ben o zaman gelirim sorun değil :-)) bu davada sonuna kadar birlikteyiz elbette ki 18 aralıkta orada olacağız.Allah yolumuzu açık etsin,atama olmasa bile içimizde keşkeler kalmaz ve gelecekte bu tur hatalara şimdiden dur demiş oluruz.İyi akşamlar.

Eminedeaf
Aday Memur
13 Aralık 2013 23:21

çok saçma bıktımmmm

Toplam 9875 mesaj
«482483484485486487488489490491492493494

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi