Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
29 Kasım 2007 15:22

Toplu Taşıma araçlarında Fortçuluk yapan sapıklar sizin bacınız yengeniz falan yok mu?

valla ayıp yaa adam direk kıza yapışıyor otobüste minibüste etrafına aldırış etmeden!..

dün 2 defa gördüm!..

Melek olmak:)
Kapalı
29 Kasım 2007 15:24

orada onun eşşek sudan gelene kadar dövecen

bi de kaynar su dökeceksin üstüne

bak bi daha sapıklaşabiliyor mu??

Burası_Muştur
Genel Müdür
29 Kasım 2007 15:38

birisi doğurmuştur mutlaka ama acana ne şartlarda ve nerede olmuş bu iş bi araştırmak lazım

ades
Aday Memur
29 Kasım 2007 15:42

bende nefret ediyorumya.üniversiteye otobüsle giderdim bende.otobüste ayakta kalmamak oturabilmek için 20 dk yol yürüyüp ilk durakktan binerdim.ama bir kere ayakta kaldım.arkadaşımın saçındaki toplu iğneyi batırdım.ve hemen en yakın durakta indi adam.böle şerefsizlik olmaz.hatırlayınca sinir basıyor...

esma-ül hüsna
Kapalı
29 Kasım 2007 16:36

suçlunun suçunu mazur gösterecek hiç bir sebep yoktur.herkes istediği gibi giyinmekte özgür.o açmışşa taciz değildir yapılacak şey.ve görmemiş gibi bakmak değil.onların anası bacısına yapılsa onları keserler yapanı değil....

bvIgari
Kapalı
29 Kasım 2007 17:03

Yapılan eylem çok çirkin o ayrı da neden 'Fordcu' tabiri kullanılır ki Onu anlamış değilim bu zamana kadar :D

Başka bir karşılıgı olmalı bunun .. Ford markasına insanların istemsiz de olsa bir önyargısı olur :D

Kavanozdaki Adam
Yasaklı
29 Kasım 2007 17:16

bu konuda erkeklerde tacize uğruyor..

bayanlar kadar olmasa da..

ben bı kaç kere taciz edildim..

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi