Editörler : crops35

09 Ekim 2017 07:59

2018 Hedefi 90+ olan arkadaşlar matematik sorularınıza bakabiliriz

Arkadaşlar 2016 KPSS'de 27 matematik neti yapan bi kardeşiniz olarak ( Geometrim yok denecek kadar az ) 2018'e hazırlanan arkadaşlarımdan matematik soruları rica edeceğim..sürekli çalışma fırsatım olmadığından..sizler soru atarsanız hem çözerek sizlere bir faydam dokunmuş olur hem de ben çalışmış olurum..

Sorularınızı çözdürecek birisini bulamazsanız ve mesaj gönderirseniz sizi Whatsapp grubuna ekleyebilirim orada beraber Matematik ve isterseniz diğer derslerin sorularını çözebiliriz..

onurbey23
Memur
10 Ekim 2017 14:27

Boş işlerle uğraşma git test kitabı falan al. :)

Onur Kuzucu
Kapalı
10 Ekim 2017 14:36

sen dalgana bak adaş karışma işime :)

onurbey23, 7 yıl önce

Boş işlerle uğraşma git test kitabı falan al. :)

aeronautical
Aday Memur
10 Ekim 2017 14:59

@ Onur Kuzucu

Kardeş branş ve 2016 P3 puanın nedir merak ettim :)

Onur Kuzucu
Kapalı
10 Ekim 2017 15:05

Hocam makine teknisyeniyim ben..oratöğretimden 94.50 puan aldım branş 1.siyim şu anda..2.ydim ilk açıklandığında 1. arkadaş ilk atamada gidince 1.liğe düştük Allah'ın izniyle..

aeronautical, 7 yıl önce

@ Onur Kuzucu

Kardeş branş ve 2016 P3 puanın nedir merak ettim :)

aeronautical
Aday Memur
10 Ekim 2017 15:13

Bravo hocam tebrik ederim.Muhtemelen kurum ya da şehir beğeniyorsundur.Tez zamanda atanman dileğiyle :)

Onur Kuzucu, 7 yıl önce

Hocam makine teknisyeniyim ben..oratöğretimden 94.50 puan aldım branş 1.siyim şu anda..2.ydim ilk açıklandığında 1. arkadaş ilk atamada gidince 1.liğe düştük Allah'ın izniyle..

Onur Kuzucu
Kapalı
10 Ekim 2017 15:36

açıkçası çok kurum kadro açmıyor zaten :) yine de DHMİ'nin memleket civarında açmasını bekliyorum uzaklara açtılar hep yakın civar açarlarsa gideceğiz Allah' izniyle :) Allah herkesin gönlüne göre versin :)

aeronautical, 7 yıl önce

Bravo hocam tebrik ederim.Muhtemelen kurum ya da şehir beğeniyorsundur.Tez zamanda atanman dileğiyle :)

harita94
Genel Müdür
10 Ekim 2017 20:40

kaynak olarak hangi kitabı tavsiye edersin hocam

Onur Kuzucu
Kapalı
10 Ekim 2017 21:01

Hocam tarih coğrafya vatandaşlık sorsan şu kaynak iyidir diyebilirim ama matematik öyle ders ki en berbat kaynaktan en güzel kaynağa kadar hepsi işe yarar..hepsi birer soru çeşididir faydası olur..atıyorum bi çarpanlara ayırma konusu adam oradan yüzlerce çeşit soru sorabilir istedikten sonra o yüzden birçok kaynaktan çalışmanız menfaatinizedir..bana gelince ben pegemden çalışıyorum genelde yediiklim ve data yayınlarını da tavsiye ederim..çoğu kişi yargıyı seviyor ben yargıyı bi türlü sevemedim ama soru çeşitliliği açısından o da iyidir..piyasadaki diğer kaynaklara da bakmak faydalı olabilir uzman kariyer - benim hocam vs. umarım istediğiniz net ve puana ulaşırsınız Allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin :)

harita94, 7 yıl önce

kaynak olarak hangi kitabı tavsiye edersin hocam

harita94
Genel Müdür
10 Ekim 2017 22:24

Dershaneye gidiyorum pegeme.Dolayısıyla ordan pegemin kaynaklarını verdiler ama pek beğendiğimi söyleyemem.Matematiğe ales kitaplarından çalışmayı düşünüyorum.

Onur Kuzucu, 7 yıl önce

Hocam tarih coğrafya vatandaşlık sorsan şu kaynak iyidir diyebilirim ama matematik öyle ders ki en berbat kaynaktan en güzel kaynağa kadar hepsi işe yarar..hepsi birer soru çeşididir faydası olur..atıyorum bi çarpanlara ayırma konusu adam oradan yüzlerce çeşit soru sorabilir istedikten sonra o yüzden birçok kaynaktan çalışmanız menfaatinizedir..bana gelince ben pegemden çalışıyorum genelde yediiklim ve data yayınlarını da tavsiye ederim..çoğu kişi yargıyı seviyor ben yargıyı bi türlü sevemedim ama soru çeşitliliği açısından o da iyidir..piyasadaki diğer kaynaklara da bakmak faydalı olabilir uzman kariyer - benim hocam vs. umarım istediğiniz net ve puana ulaşırsınız Allah hakkınızda hayırlısını nasip eylesin :)

Onur Kuzucu
Kapalı
10 Ekim 2017 23:05

hocam matematiğe alesten de çalışabilirsin ygs kaynaklarından da çalışabilirsin..ben pegemin kitaplarını pek bilmiyorum ama fasikül denemelerindeki soruları çok beğeniyorum..dediğim gibi farklı kaynaklara bakmak faydalı olacaktır..elinizden geldikçe çok soru çözmeye çalışın yani günde bi 150-200 soru çözerseniz çok güzel olur..zaten çözdükçe çözesi geliyor insanın bi de bi yerden sonra gördüğünüz soru çeşitlerinin aynısı görüp hızlıca kolay gelerek çözdükten sonra hem 150-200 soru için vakit kısalır hem de zevk alırsınız :) bir de şöyle bi durum var mümkün mertebe çözümlü kitaplar alın bakın unutmayın sınavda çözdüğünüz sorulardan çok çözemediğiniz sorular size fayda sağlar..çözemediğiniz bi soru üzerine hususi uğraşın çözümünü öğrenin aklınızda o elbet bir yerlerde kalıyor sınavda görünce ya ben bu soruyu gördüm de çözememiştim şöyle bi yolu vardı diye hatırlıyorsunuz emin olun :)

harita94, 7 yıl önce

Dershaneye gidiyorum pegeme.Dolayısıyla ordan pegemin kaynaklarını verdiler ama pek beğendiğimi söyleyemem.Matematiğe ales kitaplarından çalışmayı düşünüyorum.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi