Editörler : "eskiyara"Pangaea

Aysegul8734
Kapalı
26 Nisan 2017 18:53

Ben iptal ettirmeyi düşünmüyorum. 65 TL kesmişler. Çok da fazla değil sanki

mircan10
Aday Memur
26 Nisan 2017 19:22

Ben iptal ettim bile BES i

inkayali2003
Daire Başkanı
27 Nisan 2017 11:04

senin işlem oldu mu hocam online işlemlerden :)

vozer, 7 yıl önce

20 Nisan'da dediğiniz şekilde başvuru yaptım. Kaydınız alınmıştır dedi. Bir daha da ses seda çıkmadı. Ne para yattı ne de sms geldi. Yine giriş yapmaya kalktığımda "Uygun poliçeniz bulunamadı" diyor. Paraları keserken cup cup kesmeyi biliyorlar ama çıkınca bir sms ile işleminiz bitti demesi zor geliyor.

27 Nisan 2017 11:12

arkadaşlar bizim emeklilik anadolu hayattan yapılmış. bütün öğretmen arkadaşların online sayfasında kesilen para miktarı yazarken ben de 0.00 tl olarak gözüküyor. sizce neden böyle bir durum yaşanmış olabilir. bu duruma rağmen cayma işlemi yapılabiliyordu ben de yaptım ama kafama takıldı. bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

barbados
Genel Müdür
27 Nisan 2017 11:37

halk emeklilikten halen iade edilen yok sanırım. müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum.

inkayali2003
Daire Başkanı
27 Nisan 2017 15:20

halk emeklilik internet sitesinden online işlemlerden iptal yapılabiliyor sanırım . ben yaptım

barbados, 7 yıl önce

halk emeklilikten halen iade edilen yok sanırım. müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum.

hopali
Başbakan Müsteşarı
27 Nisan 2017 15:46

İptal Yapılmasında Sıkıntı Yok. Sorun İptalden Sonra bilgi Alamamak ve İadelerin Gerçekleşmemesi. Ziraat Emeklilik Hemen Yapmış. Halk Sınıfta Kaldı...

inkayali2003, 7 yıl önce

halk emeklilik internet sitesinden online işlemlerden iptal yapılabiliyor sanırım . ben yaptım

barbados
Genel Müdür
27 Nisan 2017 16:10

evet aynen öyle. internet üzerinden iptal ettik zaten.

hopali, 7 yıl önce

İptal Yapılmasında Sıkıntı Yok. Sorun İptalden Sonra bilgi Alamamak ve İadelerin Gerçekleşmemesi. Ziraat Emeklilik Hemen Yapmış. Halk Sınıfta Kaldı...

üfürükten-teyyare
Şube Müdürü
27 Nisan 2017 18:07

Halk emeklilik bugun 10 is gunu icinde iade yapilir dedi. Yani ben senin parani isletecegim karistirma gerisini diyor... ziraat ayni gun iade ederken halkin yaptigi resmen gasp...

vozer
Memur
27 Nisan 2017 20:55

Benim iş iyice yılan hikayesine döndü. https://internetsube.halkemeklilik.com.tr/ adresinden giriş yapmaya çalıştığımda "Uygun Poliçeniz bulunamadı" diyor. Fakat iptal olduğuna dair ne bir mail ne de bir sms geldi. Üstelik bugün dalga geçer gibi bir mail yollamışlar.

******** No'lu Otomatik Katılım kapsamındaki sözleşmeniz 19/04/2017

tarihinde yürürlüğe girmiştir. Sözleşmenize buradan ulaşabilirsiniz.

Tıklayınca sözleşmem açılıyor. Uzun lafın kısası bu ay başı belli olacak iptal olup olmadığı.

En yapışkan bankaya denk geldik. Millet ziraat ile 1 günde para iadesi bile aldı, biz iptal olup olmadığını bile bilmiyoruz.

inkayali2003, 7 yıl önce

senin işlem oldu mu hocam online işlemlerden :)

barbados
Genel Müdür
27 Nisan 2017 23:54

katılıyorum, bes kesintileri muhtemelen ayın 15'inde aktarıldı fakat 19'unda sözleşme yapılmış gibi gösterilip 20'sinde mesaj ve mail ile bildirim gönderdiler. 5 gün oradan, 10 iş günü buradan, oldu olmadı, sistem tıkandı, kablolar yandı derken iş uzayıp gideceğe benziyor. iyi niyetli olduklarına inanmak istiyorum ama inanmıyorum.10 iş günü içerisinde yatırılacaksa 10. en son işgünü yatırılacak anlamı çıkmaz.

üfürükten-teyyare, 7 yıl önce

Halk emeklilik bugun 10 is gunu icinde iade yapilir dedi. Yani ben senin parani isletecegim karistirma gerisini diyor... ziraat ayni gun iade ederken halkin yaptigi resmen gasp...

barbados
Genel Müdür
27 Nisan 2017 23:58

Halk ister halkbank yapamaz halkbank :)

barbados
Genel Müdür
28 Nisan 2017 21:01

Halkbank bugün iade etti, çok şükür darısı sizlerin başına :)

28 Nisan 2017 22:26

amen

barbados, 7 yıl önce

the_ststst
Aday Memur
28 Nisan 2017 23:21

Derhal iptal ettirdim. Ben kendi tasarrufumu kendim yaparım. Emekli oluncaya kadar o kedintiyle altın alın daha fazla kazançlı olursunuz.

besyo049
Aday Memur
28 Nisan 2017 23:40

Merhaba hocam az once bende halkbanktan internet uzerinden iptal talebi yaptim. Simdi bunlar iptal ettiklerinde parayi nereye aktaracaklar benim halkbankta hesabim yokki nasil olacak biliyormusunuz ya da bilgisi olan varmi.

barbados, 7 yıl önce

ISIKAYHAN
Daire Başkanı
29 Nisan 2017 09:49

kurumların size ait IBAN'ı bildirmiş olması lazım

ama buna rağmen bizim ilçede bundan sorumlu olan halkbank şubesi bunu işlememiş, telefonda ben vermek zorunda kaldım

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
29 Nisan 2017 15:20

hırsız halkbak emeklilik hem telini sisteme kayıtlı değil diye iptal girişimimi engelliyor hem de 15 nisandan bu yana maaşımı haksız yere kullanıp haksız kazanç elde ediyor.herkes duysun halknak emeklilik hırsızlık yapmaktadır.

hopali
Başbakan Müsteşarı
29 Nisan 2017 15:33

Aynı Okuldaki Halkbank Emeklilikten Salı Günü 444 lü Numaradan İptal Eden Arkadaşa Dün İade Yattı. Bakalım Bizim Haftaya Ne Olacak. Perşembe Günü Yapmıştım.

29 Nisan 2017 19:13

Bende iptal ettirdim ziraat online işlemden hala kesilen para yatmadi

Toplam 177 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi