Editörler : Pangaea
17 Mart 2014 13:30

Hakan Dede Tarih 2014 Videoları

2014 videolarını alan arkadaşlara soruyorum, bu videoların 2012 de uzemde veya ihtiyaç uzaktan eğitimde çektiği videolardan farkı var mı?

(aynı olan konular için söylüyorum osmanlı siyasi tarihi ve çağdaş tarih için değil)

Çok teşekkürler...:)

femmefatale26
Aday Memur
18 Mart 2014 01:50

Uzem'in kileri izlemedim hocam videolar bugün elime ulaştı baya memnunum şimdilik

al1yuks3l
Genel Müdür
18 Mart 2014 04:35

I.dünya savaşı 2012'de ne ise 2014'de de odur değişen birşey olmaz :)

biralexdegilim
Aday Memur
19 Mart 2014 00:18

çağdaş ve birsürü yeni konu eklendi mutlaka farkı olacaktır diye düşünüyorum oyüzden sipariş verdim gelince daha detaylı bilgi veririm tabi :)

23 Mart 2014 13:46

nasılmış hocam baktınız mı :)

biralexdegilim, 10 yıl önce

çağdaş ve birsürü yeni konu eklendi mutlaka farkı olacaktır diye düşünüyorum oyüzden sipariş verdim gelince daha detaylı bilgi veririm tabi :)

fizikci1925
Aday Memur
24 Mart 2014 00:04

keske nette yuklesenız

nabarla28
Aday Memur
24 Mart 2014 18:46

Arkadaşlar videoları paylaşmak isteyen hocalarımız varsa bana yandex hesabımdan yollayabilir mi?

biralexdegilim
Aday Memur
24 Mart 2014 23:48

hocam bikaç ders izledim, konu anlatımı aynı geçen senelerle ama yeni eklenen konuları ilk defa dinleyeceğim. O açıdan iyi oldu sanırım. Hakan Hoca videoları kopyalatana çok pis beddua ediyor hocalarım, göze alamıyorum kusuruma bakmayın nolur :(

defansagelsenizelan, 10 yıl önce

nasılmış hocam baktınız mı :)

25 Mart 2014 15:14

anladım hocam sağ olun aynı olan konular için farklı şeyler söylemiyorsa gerek yok o zaman :)

hocam bikaç ders izledim, konu anlatımı aynı geçen senelerle ama yeni eklenen konuları ilk defa dinleyeceğim. O açıdan iyi oldu sanırım. Hakan Hoca videoları kopyalatana çok pis beddua ediyor hocalarım, göze alamıyorum kusuruma bakmayın nolur :(

biralexdegilim
Aday Memur
26 Mart 2014 22:34

Hocam daha önce dinlediyseniz eski konularda espiriler bile aynı :)

defansagelsenizelan, 10 yıl önce

anladım hocam sağ olun aynı olan konular için farklı şeyler söylemiyorsa gerek yok o zaman :)

27 Mart 2014 01:55

trablusgarp a kadar ihtiyaçtaki uzaktan eğitim videolarını izlemiştim ondan sonrasını da uzem deki videolarını izlemiştim oralarda iyiydi ben de aşağı yukarı aynı şekilde anlatır diye düşünüyordum öyle de olmuş demek ki :)

Hocam daha önce dinlediyseniz eski konularda espiriler bile aynı :)

hizlisinavci
Aday Memur
31 Mart 2014 10:14

defansagelsenizelan heryerde karalama yapıyorsun. kul hakkına giriyorsun.

hizlisinavci
Aday Memur
31 Mart 2014 10:15

adam on numara anlatmış eskisiyle ilgisi yok. Sen aynı diyorsun birtek

31 Mart 2014 16:00

bak üstte biralexdegilim ne yazmış "daha önce dinlediyseniz eski konularda espriler bile aynı" demiş. bu adam flashı alıp izleyen birisi. ben sadece onun dediğini söyledim. benim hakan dedeyi kötüleme amacım olsa en başta başlığı böyle açmam benim amacım tamamen merak ve bilgi edinmek.

sizin "tarihten 1-2 net yapıyordum da hakan dede izledim 20 net çıkarıyorum bıdı bıdı.." mesajlarınıza şaşırmıyorum artık çünkü sizin tarihten 1-2 net yapabilmeniz çok normal. çünkü yazılanı, söyleneni anlama sıkıntınız var tamamen sizin kendi kapasitenizle alakalı.

hizlisinavci, 10 yıl önce

adam on numara anlatmış eskisiyle ilgisi yok. Sen aynı diyorsun birtek

Alice Morgan
Kapalı
31 Mart 2014 16:56

Anlatıyorsa da babasının hayrına mı anlatıyor sanki.Herkes yolunu bulmuş böyle rezil bir sistemden kendisine kar çıkarıyor.Kimselere bir şey olduğu yok yine olan bizlere oluyor.

31 Mart 2014 17:18

aynen öyle adam her flashbellekten 50 lira istiyor kaç bin tane adama satmış sistemin çarpıklığını kullanıp köşeyi dönüyolar bunlar da yok emek veriyomuş da kul hakkına giriyomuşuz da bak sen :D

Alice Morgan, 10 yıl önce

Anlatıyorsa da babasının hayrına mı anlatıyor sanki.Herkes yolunu bulmuş böyle rezil bir sistemden kendisine kar çıkarıyor.Kimselere bir şey olduğu yok yine olan bizlere oluyor.

femmefatale26
Aday Memur
31 Mart 2014 19:08

kul hakkı falan bilemem ama ortada verilmiş bir emek var şu yazdıklarınızdan ve söylemlerinizden son sadece yetiştireceğiniz öğrencilerinize acırım...

exile1166
Aday Memur
01 Nisan 2014 12:03

Alicemorgan ve defansagelsenizelan adlı arkadaşların neyin peşinde olduğunu anlamadım. Babasının hayrına mı yapıyor dmiş. Ne saçma adam bedava vermek zorunda mı. Nasıl bir bedavaya alışmış insanlar bunlar. Sizler bir de eğitimici olucaksınız. Ayıptır

Alice Morgan
Kapalı
01 Nisan 2014 14:28

Yahu neyin peşinde olacağım Allah aşkına.:) Herkes herşeye aynı açıdan bakmak zorunda mı illa ki? Hakan Dede videolarına birileri eleştiri getirmiş diğerleri de göklere çıkarmış ben de bunun üzerine kendi yorumumu yaptım ki bu benim en doğal hakkım.Hani bu denli savunmaya geçenleri görünce bunca mağduriyetimizin içinden en nihayetinde kendisine kar çıkaran insanlardan biri olduğunu dile getirdim.Ne var yani bunda?Hem kim bedava versin diyor?Adam yapıyorsa da karşılığını fazlasıyla alıyor demeye getirdim.O yüzden bu noktada adamın avukatlığını yapamaycağım.

Dahası iki kelam ettik diye hemen parmak sallayarak "Senden şöyle eğitimci olmaz,böyle eğitimci olmaz,yok öğrencilerinize acırım vs." eşiğine de hemen nasıl varıyorsunuz hayret doğrusu.Doğru yaa hepimiz aynı kalıptan çıkmış gibi davranmalıyız,düşünmeliyiz.

exile1166, 10 yıl önce

Alicemorgan ve defansagelsenizelan adlı arkadaşların neyin peşinde olduğunu anlamadım. Babasının hayrına mı yapıyor dmiş. Ne saçma adam bedava vermek zorunda mı. Nasıl bir bedavaya alışmış insanlar bunlar. Sizler bir de eğitimici olucaksınız. Ayıptır

01 Nisan 2014 16:47

hocam hiç yormayın kendinizi boşverin ya yazılanı, söyleneni anlama sıkıntısı var bu arkadaşlarda konuştukça adamı çileden çıkarır böyle insanlar ;)

Alice Morgan, 10 yıl önce

Yahu neyin peşinde olacağım Allah aşkına.:) Herkes herşeye aynı açıdan bakmak zorunda mı illa ki? Hakan Dede videolarına birileri eleştiri getirmiş diğerleri de göklere çıkarmış ben de bunun üzerine kendi yorumumu yaptım ki bu benim en doğal hakkım.Hani bu denli savunmaya geçenleri görünce bunca mağduriyetimizin içinden en nihayetinde kendisine kar çıkaran insanlardan biri olduğunu dile getirdim.Ne var yani bunda?Hem kim bedava versin diyor?Adam yapıyorsa da karşılığını fazlasıyla alıyor demeye getirdim.O yüzden bu noktada adamın avukatlığını yapamaycağım.

Dahası iki kelam ettik diye hemen parmak sallayarak "Senden şöyle eğitimci olmaz,böyle eğitimci olmaz,yok öğrencilerinize acırım vs." eşiğine de hemen nasıl varıyorsunuz hayret doğrusu.Doğru yaa hepimiz aynı kalıptan çıkmış gibi davranmalıyız,düşünmeliyiz.

exile1166
Aday Memur
02 Nisan 2014 13:33

Defansagelsenizeln, sana bişey söyledim belki kulağın çınlamıştır. Sizn memlekete gittim evi buldum sonra...

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi