Editörler : "eskiyara"Pangaea
08 Mayıs 2012 23:38

nikah izni ve dilekçesi

nikah izni ne zaman alınır aldığım izin tarihleri arasında herhangi bir gün nikahı kıysam olur mu belgeler çabuk tamamlanıyor deniliyor nikah gününü nikah iznini aldıktan alabilir miyim birde dilekçeye ne yazmam gerekiyor bilen arkdaşlar cevap yazabilir mi

mat_88
Şube Müdürü
08 Mayıs 2012 23:50

yardımcı olacak biri yok mu?

gkaratas
Genel Müdür
09 Mayıs 2012 08:42

nikah izni 10 gündür nikahı yaptığınız gün başlar genelde davetiyesi isterler ama şart değildir...

................ Müdürlüğü'ne

Okulunuzda kadrolu ............. öğretmeni olarak görev yapmaktayım. ..../..../2012 tarihinde nikahım olmasından dolayı 10 günlük nikah iznimi ...../...../2012 tarihinden itibaren kullanmak istiyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim....

Hittist
Şube Müdürü
09 Mayıs 2012 08:45

Teşekkürler bu dilekçe bana da lazımdı..

şiirperisihayat
Aday Memur
09 Mayıs 2012 09:18

arkadasım bende yenı nıkah yaptım gecen hafta hıc bısey yapmana gerek yok mudurde hazır dıolekçe var kendısı doldurdu ben ımzaladım okadar gerısını ıdare mıllı egıtıme yolluyo zaten.öle evlılık cuzdan fotokobı falanda ıstemıyolar sadece nufus kagıdında degısıklık oldugunda yanı bayanların soy ısmı degısıyo falan ozaman belgeler gerekıyo.bu arada mutluluklar

mamur_01
Aday Memur
11 Mayıs 2012 20:38

arkadaşlar bende nikah izni kullanacam ama mem sıkıntı çıkarıyor adamakıllı bir dilekçe yazmam gerekecek çünkü asker öğretmenim

bu arada nikah izni 7 gün değil mi ?

duygu___
Kapalı
11 Mayıs 2012 20:44

hayırlı olsun hocam ..sizin vesilenizle ben de birşey sormak istiyorum..ben de bu pazartesi nikah kıydım ama nikah iznini şimdi kullanmak iistemedim . düğün olacağı hafta haziranın son haftası oluyor..o zmaan kullanma şansım var mı acba..

mcNy
Aday Memur
26 Şubat 2013 16:20

nikah izni 7 gün değil mi yoksa bu mazeret izni başka mı bilen var mı arkadaşlar?

mcNy
Aday Memur
26 Şubat 2013 20:17

bilen yok mu aca yönetmeliğide baktım ama forumlarda farklı farklı cevaplar var

cagdas1985
Aday Memur
12 Temmuz 2013 12:24

nikah izni 7 gündür. nikahtan önce ya da sonra kullanabilirsiniz. ben 2 ay sonra kullandım. belge istenmiyo.

idareciniz mebbiste kimlik bilgilerini yenilediğinde evli olduğunuz ve eşinizin bilgileri zaten gözüküyo. sadece nikahtan sonra bu işlemi yaptırmanız gerekir.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi