Editörler : crops35
26 Kasım 2012 16:10

hizmetli

sa arkadaslar hizmetli tam olarak nedir ne ler yapar .diyelim hizmetli olrak atandık yerleri mi süpurecez temizlikçimi olacaz ????????????

hatice.kaynar
Kapalı
26 Kasım 2012 16:15

bence o üstlerin tavrına bağlı.derse ki temizlik yapacaksın benim bildiğim yapılır.lakin ben devlet hastanesinde çalışıyorum buradaki hizmetlilerin hiçbirinin temizlikle ilgisi yok.normal memur gibi masa başa yada evrak dağıtımı,getir-götür vs.

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 16:22

bende yapmıyorlar diye biliyordum öyleymiş arkadaşlar söledi hatta biraz önce .. tercih yaptım için sordum evrak getir götür fotokopi fax banka falan yaparsın diyorlar temizlik işi ve çay sen ilgilenmezsin ama gideceğin yer burnu büyük insanlr olursa biraz zorlanırsın falan dediler hayırlısı bakalım acaba sonuçlar ne zaman açıklanır???

erdemli26
Şube Müdürü
26 Kasım 2012 16:24

universitede hizmetli olrak atanan birisi içinde de aynı ise iyi olur ma zannetmem .arkadas gelsin yerlerinde sileriz camıda yeteer artık yaw

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 16:31

aynen:) ama rahat ol bence ağabey öğretmen 4 yıllık bitirirsin geçiş yaparsın falan dedi o imkanlarda var tabi ama herkesin yapabileceği bişey değil demekki yorumlardan öle gözüküyor. ama özelde 10 saat üstü çalışıp 800-1000 alacağıma hizmetli olur 9 saat çalışır 1500-1600 tercih ederim ne olursa olsun.

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 16:33

özelde de iş bulabilirsek tabi:) onu da bulamıyoruz.

hatice.kaynar
Kapalı
26 Kasım 2012 16:37

aslında kurumla bizzat görüşmek en iyisi olurdu.ben tırstım doğrusu yazmadım o yüzden

burcuchee
Memur
26 Kasım 2012 16:42

gideceğin yerin ihtiyacına bağlı.Örneğin çayda yaptırabilir,temizlikte yada masa başınada verebilir.Yalnız şunu söyleyim İzmir de hizmetli olarak Milli Eğitime girip,Şuan atamanın şefi olmuş tanıdıklarım var.Ama hizmetli olarak okula atanan bir tanıdıgım var.Adama hem temizlik,hem geit götür işleri,herşey yaptırıyo okulun müdürü.Hatta yazın Ağustosta okulun dışındaki tarlayı bile adama çapalattı.Yani gideceğin yere bağlı.Şahsen ben 86 puanla,Haziranda bütün hizmetli kadrolarını yazıcam.Ne yapcagımız bilinmez ama hiç yoktan iyidir.89la atanamadım.86 ylada atanamassam deliririm artık.

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 16:44

evt kurumlara sormak en mantıklısıydı hayırlısı olsun.

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 16:47

demekki gideceğin yere göre değişiyor valla ben atanırsam kamu sonuçta yazın çapa falan zor yaptırrlar o kadar da değil yükselme işi nasıl sınavları falan bilgin var mı burcu??

erdemli26
Şube Müdürü
26 Kasım 2012 20:18

89 puanla atanamadınmı? suan ne diyil donup kaldım .iyi moral verdin kardeşim sağal bize hizmetlide hayal oldu ...ne yapalım kısmet 2014 o zaman

burcuchee, 11 yıl önce

gideceğin yerin ihtiyacına bağlı.Örneğin çayda yaptırabilir,temizlikte yada masa başınada verebilir.Yalnız şunu söyleyim İzmir de hizmetli olarak Milli Eğitime girip,Şuan atamanın şefi olmuş tanıdıklarım var.Ama hizmetli olarak okula atanan bir tanıdıgım var.Adama hem temizlik,hem geit götür işleri,herşey yaptırıyo okulun müdürü.Hatta yazın Ağustosta okulun dışındaki tarlayı bile adama çapalattı.Yani gideceğin yere bağlı.Şahsen ben 86 puanla,Haziranda bütün hizmetli kadrolarını yazıcam.Ne yapcagımız bilinmez ama hiç yoktan iyidir.89la atanamadım.86 ylada atanamassam deliririm artık.

tekgöz
Daire Başkanı
26 Kasım 2012 20:27

hizmetli değil normal hizmetli harici yazdım ama gelmedi olarak algıladım arkadaşın yazısından ama ne olursa olsun 89 la atanamamak üzücüdür belki tercih hatası yapmıştır bence

26 Kasım 2012 20:42

http://www.gib.gov.tr/fileadmin/duyurular/30052012_GY_SINAVI_duyurusu.pdf http://www.gib.gov.tr/file

erdemli26
Şube Müdürü
26 Kasım 2012 23:17

89 ile atanamamak ben olsam artık kpss hazırlanmayı bırakırım bu öle yaw

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi