Editörler : Pangaea

Kapalı
23 Ocak 2009 13:48

tebligatlar ne zaman gelir

arkadaşlar kazandık ama tebligatların gelmesini bekliyoruz eline tebligat ulaşan var mı ne zamana kadar tebligatlar bize ulaşmazsa panik olmamız normaldir bilgisi olan arkadaşların youmlarını bekliyorum

zekzegro
Şube Müdürü
23 Ocak 2009 13:50

belgeleri topla sen son güne yetiştir teslim et tebligatı sonra bekle

desmond_
Yasaklı
23 Ocak 2009 13:50

tebligat önemli değil.

berkay1980
Kapalı
23 Ocak 2009 13:51

toplamaya başladım dostum ama tebligatın gelmesi lazım onu bekliyorum şuan. hemen gelmesi lazım diyenler var ?

berkay1980
Kapalı
23 Ocak 2009 13:56

tebligat nasıl önemi değil desmond ona göre evrak götürücez

desmond_
Yasaklı
23 Ocak 2009 13:58

evrakları sitelerinde yayınlarlar.yada telefon açıp öğrenebilirsin ama site daha garanti olur.tebligatla doldurman için ekstra kağıtlar göndermiceklerse gerekli değil napcan tebligatı.

zekzegro
Şube Müdürü
23 Ocak 2009 13:59

kurumu ara genel merkeze teslim edilecekse ankarayı ara sor getireyim mi diye bekleme kardeşlık

berkay1980
Kapalı
23 Ocak 2009 14:20

tmm dostlar saolun aradım salı günü personeli ama internet sitemizden takip edin diye cevap vermediler bi daha arayıp şansımı denerim artık. saolun

sesomu
Kapalı
23 Ocak 2009 14:22

ben tebligatı bekliyorum açıkçası..bizim için defterdarlığa daha yazı bile gelmemiş..

23 Ocak 2009 14:24

ewt sesomu bnde aradım ankaradan yazı gelicek dedi defterdarlık

babaeski
Müsteşar Yardımcısı
23 Ocak 2009 14:30

arkadaşlar ösym'nin sitesinden alacakları çıktı ile kazandıkları kuruma başvurmaları yeterli olacaktır.2006 atamasında kazanan adaylara tebligat gelmemişti.bu atamalarda da tebligat geleceğini zannetmiyorum.bir diğer konu da kazanan arkadaşalar ankaradaki kurumlarını arasınlar ne belge istiyorlarsa eksiksiz ve kuruma isminiz geldiyse ona göre gitsinler boşu boşuna zaman ve maddi kayıp olmasın.

not:"sesomu" arkadaşım gözün aydın hayırlı olsun kazandığını buradan öğrendim başarılar.

saygılarımla babaeski...

nelly83
Şef
23 Ocak 2009 15:29

Anladığım kadarıyla bu işler kurumdan kuruma değişiyor. Bugün tekrar aradım kurumu, bayan kazananların listelerinin eline bugün ulaştığını, ve hazırlayacağımız evraklar için de tebligat yapılacağını söyledi, internet sitesinde de yayımlanmayacakmış. Eee ya tebligat elime geçmesi gereken süreden daha sonra geçerse?? Offf ne kadar karışık işler bunlar, kafayı yiyeceğim!

serkebesyo
Genel Müdür
23 Ocak 2009 15:41

tebligatı beklemeyina lın evrakalrı atandgnz kurumuna tama şubesine dikilin mecburen alcaklar evrakalrı tebligat formalite

heraklia
Şef
23 Ocak 2009 15:43

nelly

ben teiaş ı kazandım.dün tlf ettim.bana tebligatları yolladıklarını solediler.tebligat bugün elime gecti.dediğin gibi gecikme olacağını pek sanmıyorum.

nelly83
Şef
23 Ocak 2009 15:45

Serkebesyo iyi diyorsun da evrakların neler olduğunu da söylemiyorlar, yüzyüze de görüştüm o zaman da söylemedi, ben ne yapayım şimdi ya, gidip heyet raporu alayım desem ya sağlık ocagından da kabul derlerse sonra? Bi akıl verin ne olur...

nelly83
Şef
23 Ocak 2009 15:47

Heraklia peki tebligatta neler yazıyor? Bu istenen evraklar mı, kaç gün süre vermiş sizin kurumunuz evrakların teslimi için?

heraklia
Şef
23 Ocak 2009 15:52

istenen evrakları yazmışlar.9 şubatta ankaraya cağırıyorlar.hatta 9 şubat öğleden sonra saat 14:00 diye yazmıslar.o yuzden kafanıza göre herhangi bi zamanda gitmeyin bence.tebligat ı bekleyin.gerci baska kurumlarda işleyiş faklı olabilir.ama tlf da tebligat gelicek dedilerse tebligatı bekle bence.zaten posta iadeli aps şeklinde geldi.yani posta da kaybolma eline gecememe gibi bi durum olmaz.olsada kurumun haberi olur.sana bişi olmaz.

nelly83
Şef
23 Ocak 2009 15:56

Anladım heraklia teşekkür ederim, bi nebze olsun içime su serptin. Ben biraz panik bir insanımda:) bi an önce gelse bize de bari.. Teiaş heyet raporu mu istemiş peki yoksa sağlık ocağıyla kurtarabiliyor musunuz?

heraklia
Şef
23 Ocak 2009 15:59

tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu.malesef yırtamadık:)))

nelly83
Şef
23 Ocak 2009 16:01

Hmm anladım, neyse en azından süreniz uzun halledersiniz, darısı bizim başımıza artık.

fatçal
Şef
23 Ocak 2009 16:09

nelly sen nereye atandın

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi