Editörler : Pangaea
22 Eylül 2008 12:17

şehriban ercan

arkadaşlar tarih kitabını tavsiye eder msnz?çalışan arkadaşlar ltfn yardımcı olur msnz? parasından değil sadece yanlış bilgilerle zamanımı çalmasını istemiorm bir kitabın. ihtiyaç mı data mı şehriban mı hangisini öneriyorsunuz?

kumlup
Aday Memur
22 Eylül 2008 12:40

ya ben 3 yıldır kpssy giriyorum da bu kadının ismini ilk kez duydum walla. ben de merak ettim nsl die

çocuuk
Müsteşar
22 Eylül 2008 12:44

ben de ilk fefa duyuyorum tsrih kendi alanım olduğu için sadece yargı çalışmıştım fena değildi

cereni24
Müsteşar Yardımcısı
22 Eylül 2008 13:05

ben de forumda görmüştüm şehriban ercanı biri şiddetle tavsiye ediodu çok güzel bir kitap falan die ama bilemiorum bence ihtiyaç güzel bir kitaptı tarihten konu anlatımlı sadece ihtiyaç çalışmıştım ben.

cndyfull
Müsteşar
22 Eylül 2008 14:27

--------------------------------

kemal.koyuncu
Aday Memur
22 Eylül 2008 16:57

konu anlatımında şehriban ercanın kitapları gerçektende mükemmel. tarihin yeni baskısı çıkmış. piyasanın en iyisi olmuş bence. neyin ne olduğu açıklanarak verilmiş.coğrafyasıda bence çok kaliteli.elde olması gereken kitaplardan internetten 17 ytl ye aldım.

mah-ı taban
Şube Müdürü
22 Eylül 2008 17:11

arkadaşlar ben geçen sene hem tarih hem coğraftasaını aldım memnun kalmadım ben sadece teorem öneriyorum

alevkoruyan
Aday Memur
22 Eylül 2008 17:23

şehriban ercanın vişne çürüğü rengindeki tarih kitabından bahsediyorsunuz değil mi? bu kitabın üzerine bence başka tarih kitabı yok. data, yargı, ihtiyaç ile birebir karşılaştır ne dediğimi anlarsın. onlarda olan herşey şehriban ercanın kitabında var ama şehriban ercanın kitabında olan her şey onlarda yok. arada bu kadar önemli bir fark var. sırf sözleşmeler kısmına baksan bile ne dediğimi anlarsın. diğer kitaplar kendini yenilemiyorlar

ibrahimhakkıelver
Aday Memur
22 Eylül 2008 17:37

ben geçen yıl şehriban hanımın kitaplarından çalıştım ve istanbulda başladım göreve. çiçeği burnunda öğretmenim. inşallah darısı başınıza. bu hatunun kitaplarına adam gibi çalışanın soru kaçıracağına bende inanmıyorum. kadıncağız her şeyi kapsamlı anlatmış.

muratkaya81
Aday Memur
22 Eylül 2008 20:00

şehriban ercanın kitabı konu anlatımı açısından piyasanın EN'i konumunda. kalitesi tartışaılamayacak bir kaynak bence. başlığı açan arkadaşım yanlış bilgi içeren kitap istemiyorum demişsin. bu yüzden öneriyorum. kitapçıya gidip incelemek çok da zor değil. mutlaka incele

benaw
Şef
22 Eylül 2008 20:04

arkadaşlar ben data tarihten çalıştım tarihten hiç yanlışım çıkmadı bu yıl ki sınavda bana göre data da fena almamış çalışılabilir

egilmezyasemin
Aday Memur
22 Eylül 2008 20:14

söz konusu tarih ve coğrafya ise mutlaka çalışılacak kaynaklardan birisi ercanın kitaplarıdır. şehriban ercanın kitapları 1. ve 2. baskıları arasında müthiş yenilikler yaparak kendini en çok yenilemiş kitaplar aynı zamanda. eğitim kitaplarınında bu yeniliği örnek almalarını öneriyorum. data ise 11. baskı ama hala yerinde sayıyor. uygun adım marşa geçememişler

mara.Despina
Daire Başkanı
22 Eylül 2008 21:00

evet data guzeldır bende ordan calısmıstım guzeldı.fakat s.ercanın kıtabı burda cok övuluyor o yuzden bı kıtapcılardan incelemeyı dusunuyorum.ben bır tarıhcı olarak sunu söleyeyım kı tarıh bır masal gıbı bence o yuzden konuların tıpkı bır masal edasında insanı sürüklemesı gerekıyo.ayrıntılarda yer almalı içinde.zaten bız onun neresını almamız gerektiğini kestırebılırız.o yuzden ben o tip kıtapladan calısmayı sevıyorum kendı adıma..

visalnur
Kapalı
23 Eylül 2008 01:23

bu şehriban ercan yazarın ismi sanırım,yayın hangi yayın peki?

snfsa
Kapalı
23 Eylül 2008 01:28

ikinci sayfa yayınevi

visalnur
Kapalı
23 Eylül 2008 01:31

teşekkür ederim.

snfsa
Kapalı
23 Eylül 2008 01:34

rica ederim

nickyokyok
Kapalı
23 Eylül 2008 02:16

sakın ha

aman ha:)

anca para gider boşuna

almayın.

geçen senede çıktı bu isim.

kitabı aldım boş.

snfsa
Kapalı
23 Eylül 2008 02:18

ben inceledim bence güzel belki bazı arkadaşların işine yarar incelemek de parayla değil ya

bolmat
Aday Memur
23 Eylül 2008 02:31

şehriban mı ?yanılmıyorsam bu başlık geçen sene d açıldı ve tavsiye edilmedi

umut_10
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2008 02:38

arkadaşlar tarih çalışacaksanız size karacanın genelkültür yeteneğini tavsiye edebilirim.ben tarihe ordan çalıştım.

ama bu 2008 kps de tarih soruları bir acayipti yani bilmiyorum.

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi